Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 04: Sheffield United (H) [31.08.'19. @ 16:00h]

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
45 odgovora na ovu temu

#21 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,867 postova
  • 6219 lajk(ova)
  • Time Online: 135d 9h 30s

Postirano 31 August 2019 - 16:54

Nismo stvorili veliki broj prilika ali za razliku od predhodnih kola ovaj put smo sve iskoristili.
Ovaj Azpi se treba oprostiti od fudbala, oba gola po njegovoj strani.
Happy nazalost prosjek od igraca, strta sto nije igrao Christensen.
Nismo odigrali famoznu utakmicu ali ovo se moralo dobiti, posebno poslije vodstva od 2 0 na poluvremenu.
Meni je ovaj remi u rangu katastrofe, imas 2 0 na poluvremenu i to kuci protiv Shefilda i to ne mozes zadrzati do kraja. Fuuj

#22 Emcomne

Emcomne
  • Korisnik
  • 59 postova
  • 8 lajk(ova)
  • Time Online: 3d 18h 45m 47s

Jebeni Sefild kuci ne mozemo dobit...

#23 skaro

skaro

polu dobar polu los

• Korisnik
  • 2,035 postova
  • 278 lajk(ova)
  • Time Online: 98d 8h 31m 43s

Losa igra cijelu utakmicu, sa katastrofalnim pojedincima. Rezultat je realan po svemu prikazanom, nismo zasluzili pobjedu. Azpilicueta standardno najgori igrac utakmice, zouma los, jorginho, pulisic lose isto.
<p>provokator</p>

#24 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 14,089 postova
  • 12487 lajk(ova)
  • Time Online: 489d 3h 17m 38s

Kakvo razocarenje, nemam rijeci

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

#25 rustincohle

rustincohle

Papan

• Korisnik
  • 2,493 postova
  • 2946 lajk(ova)
  • Time Online: 92d 5h 38m 49s

Postirano 31 August 2019 - 16:55

odbrana still go kurac al šta bi, ko je kapiten dobro je ikakva

šta sam rekao, opet ću ponoviti, jadna ova sezona sa ovom odbranom

Kakvo razocarenje, nemam rijeci

SKLANJAJ GA SA AVATARA DA GA NE GLEDAM GDAGJAGKLDSLKGMSG

<p>otisoa od sramote</p>

#26 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 6,224 postova
  • 2087 lajk(ova)
  • Time Online: 73d 20h 4m 37s

Postirano 31 August 2019 - 16:55

Natavljamo se sramotit sa ovakom odbranom, da smo vodili 5:0 ne bi bili sigurni, Lampard me razocaro ubacuje dijete od 18 godina u ovako bitnim trenucima ima Alonsa i Cristiansena na klupi, ne znam sta je htio sa ovim potezom.

#27 BT14

BT14

komad

• Korisnik
  • 1,269 postova
  • 592 lajk(ova)
  • Time Online: 27d 7h 14m 36s

Postirano 31 August 2019 - 16:57

Tomori Rudiger štoperski tandem, desno Reece, lijevo Emerson. Sve ostalo je promašaj.
Azpilicuetu uvaliti bilo kome, karina obična, Zoumu isto tako.

Što se tiče napada i veze trebaju naučiti da se kreću bez lopte. 4-5 igrača u okviru 2 metra.Svi hoće loptu da je meljaju ne zna niko proći i ponudit se igraču s loptom.

Tammy svaka čast, trenutno naš najbolji igrač.
<p>vrijedja i komplsam</p>

#28 Adi

Adi

Moderator

• Korisnik
  • 972 postova
  • 78 lajk(ova)
  • Time Online: 21d 12h 21m 59s

Postirano 31 August 2019 - 16:57

Jedva cekam da se vrate i zaigraju:

Reece James

Antonio Rudiger

Andreas Christensen

N'golo Kante

Ruben Loftus-Cheek

Callum Hudson-Odoi

Pedro Rodriguez

Vodja parade heterosekusalaca

#29 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,380 postova
  • 8362 lajk(ova)
  • Time Online: 582d 4h 10m 11s

Postirano 31 August 2019 - 16:59

Stvarno, kakav je to način uvoditi 18-godišnjaka kod 2-1, a u odbrani propuh.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

#30 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,450 postova
  • 3101 lajk(ova)
  • Time Online: 93d 9h 24m 6s

Postirano 31 August 2019 - 16:59

Azpilicueta jedino što može zaustaviti ubačaj je da ga lopta slučajno pogodi. Prolaze pored njega ko pored čunjeva na treningu. Svaki igrač koji mu dođe bez problema mu kroz noge provuče. Šupalj ko pička. Teško da je i za klupe ovakav propalitet od beka. Zapacosta za njega izmislio igru.

Post se sviđa 1 članu
skaro  

#31 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 6,224 postova
  • 2087 lajk(ova)
  • Time Online: 73d 20h 4m 37s

Postirano 31 August 2019 - 17:00

Trnener je zasro najvise, odbrambeni je igrac trebo uci a imo je Alonsa i Cristiansena na klupi.

#32 skaro

skaro

polu dobar polu los

• Korisnik
  • 2,035 postova
  • 278 lajk(ova)

Postirano 31 August 2019 - 17:27

Treba se ove sezone naviknuti na ovakve rezultate, kao sto sam rekao nasi pravi rivali ove godine su wolvesi, leicester, everton. Bit ce bolje kada se vrate ozljedeni, ako uvatim na kraju 6. mjesto, skidam kapu lampardu. Ako azpi bude igrao poslije stanke, bit cu razocaran
<p>provokator</p>

#33 njuso21

njuso21
  • Korisnik
  • 821 postova
  • 299 lajk(ova)
  • Time Online: 41d 17h 49m 44s

Postirano 31 August 2019 - 17:37

Nemojte dzaba govorit kako su izmjene problem bile, jer cijelo drugo poluvrijeme u nas je igra bila kao u BurnleyA. Nije kriv Gilmour za izgubljene bodove, vec mlohava ekipa tokom cijelog poluvremena.

Imamo desnog beka, nema ga svijet. Toliki jad, da nemam komentara.

Bit ce jos ovakvih utakmica i smijesno prosutih bodova. Vjerujem u Lampsa i njegovo vodjenje ekipe, dajem vremena kolko god trwba i necu pljuvati.

Pljuvati samo mogu igrace koji su glupi, ne trude se i be igraju kako treba.

Post se sviđa 1 članu
skaro  

#34 skaro

skaro

polu dobar polu los

• Korisnik
  • 2,035 postova
  • 278 lajk(ova)

Postirano 31 August 2019 - 17:55

Isto mi nije jasno kako neki krive što je ubacio klinca, kao trebao zatvoriti. Što bi doma protiv sheffielda trebali zatvarati 2:1

<p>provokator</p>

Post se sviđa 1 članu
Spaha  

#35 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 14,089 postova
  • 12487 lajk(ova)

Postirano 31 August 2019 - 18:17

Tomori klasa, Abraham dva gola u maniru Inzaghija.

Ostalo Boze sacuvaj, Sheffield je najlosiji tim u ligi. Vjerujem da nikom od ostatka top 6 nece boda uzeti na strani, a vjerovatno ni kuci. Azpi i Zouma takmice se ko ce gori biti. Sredina tanka, Barkley nece kile u odbrani mater mu, vuce se po terenu. Mount danas indisponiran kao i Pulisic.

Nez sta krivite Lampsa za ubacivanje Billya, nek nije glumio Mourinha i povlacio ekipu 10 min do kraja protic Sefilda pa nek ide sve u 3 picke materine, taman i sto smo prosuli ova 2 boda. Dosta je vise tog sranja. Ovi mladi momci treba da se uce kako dotuci protivnika.

Steta velika, nemas ni srece nekad na guzove izvuc pobjedu ako nista malo radi samopouzdanja igracima. Jebaji ga, idemo dalje. Mozda se vrati negdje gdje ne ocekujes.

Post se sviđa 2 članova
diablo_bih  , skaro  

#36 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 5,047 postova
  • 4752 lajk(ova)
  • Time Online: 158d 1h 2m 9s

Postirano 31 August 2019 - 22:18

Sta je problem bio s Billyem? Jel treba da se vodimo sa onom starom navikom, daj mladicu pokoju sansu u carling cupu u zadnjih 5 minuta samo da izadje na teren i da se racuna da je igrao za klub?

svidja mi se sto lampard vjeruje momcima, i daje im priliku da se dokazu, a i da steknu iskostvo kako treba. Đ

Samo ovaj remi protiv sheffielda se nije smio desiti, posebno ne tek tako primiti dva gola, ok, u odbrani škripi, al jebemu mater daj da se to već jednom zakrpi, šta je više problem.

vidim svaka ekipa baca sve u napad po toj desnoj strani, ali neka smo se mi rijesili zapacoste i ostavili azpija, a sto se sutra opet moze desiti da se reece opet povrijedi, a i opet kad ce se vratiti to niko nije razmisljao, kao da se igra 3. liga, a ne premier liga.

#37 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Global moderator
  • 9,950 postova
  • 5115 lajk(ova)
  • Time Online: 375d 13h 21m 36s

Postirano 31 August 2019 - 23:05

Ocigledno da je problem u Zoumi i Azpiju, oni su krivci za svaki gol dosad bili. Kada tu dodje Rudiger, moze njega kombinovati sa Christensenom ili Tomorijem, to ce odmah bolje izgledati, a zna se ko treba da zamijeni Azpija.

#38 Adi

Adi

Moderator

• Korisnik
  • 972 postova
  • 78 lajk(ova)
  • Time Online: 21d 12h 21m 59s

Postirano 31 August 2019 - 23:58

Prošlo je par sati i slegli su se utisci. Ovo što nam se dešava uopšte nije neočekivano. Nije tajna da smo ove sezone 6. favorit u ligi i da bi ova grupa timova (Arsenal, Manchester United i mi) ove sezone trebali imati manje bodova nego što inače imaju i biti malo približniji grupi ekipa (Everton, Wolves, Leicester, pa i West Ham) na tabeli. Pogledajte rezultate tih ekipa iz prethodne neke sezone i vidjet ćete koliko je to sve šareno i koliko zaista svaka od tih ekipa sporo hvata ritam.

Nama su se dogodile mnoge promjene ovoga ljeta. Pogledajte one igrače koje sam nabrojao da su nam falili na ovoj utakmici i dodajte im igrače koji su napustili klub u međuvremenu i dobit ćete komplet novih 11 koji su bolji od tima koji je danas igrao. Naša ekipa u ovom trenutku nije toliko bolja od ostalih da se mogu olako upisivati bilo koji bodovi. Ja sam projektovao 7 bodova iz ovog perioda, osvojili smo 5, što znači da po meni jedino ova utakmica nije ispunila očekivanja, rezultatski.

Želim vjerovati da je Christensen izostavljen iz prvog sastava zbog umora i da to nije "zato što je on loš". Zna se ko je iz tandema koji je otvorio sezonu slabija karika i koga bi se trebalo izostavljati kad se malo kombinuje. Imamo nekoliko jasnih problema u timu, oni se zovu Azpilicueta, Zouma, Barkley i Willian. Ostali su ili solidni (Kepa, Jorginho, Pedro) ili dobri (Kovačić, Pulišić, Giroud, Christensen) ili odlični (Mount, Abraham, Kante, Emerson). Posljednjem daje sve manje minuta, taj problem je uočio, predzadnji igra zato što mu je jedina konkurencija trenutno upravo Willian, prvog nema ko zamijeniti, a drugi je izgledao solidno zadnje 3 utakmice, da bi se danas vratio na staro. Tomori bi mogao da uleti u prvi sastav.

Ponovilo se ono kao protiv Leicestera. Imali smo prednost na poluvremenu i kakvu-takvu terensku inicijativu. Za ovaj nivo protivnika vjerovatno i dovoljnu, da bi se u drugom poluvremenu doživio pad. Ne znam da li je rani primljeni gol toliko uticao na to da padnemo i da se više ne mognemo sastaviti do kraja utakmice. Naglasio sam na shoutboxu, nije Gilmour kriv za ništa loše što se desilo, samo smatram da njegovo uvođenje nije bilo potrebno u tom trenutku. Isto da vodimo 4 razlike, a ne jedva 1 razlike. Po meni je to malo neozbiljan potez, bilo je drugih rješenja.

Slijedi nam reprezentativna pauza i u tom periodu se nadam da će fudbaleri povratiti kondiciju. Dobra stvar je ta što je mali broj naših igrača, koji su zdravi, uopšte dobilo pozive u svoje reprezentacije, a još manji broj njih je neki bitan faktor u svom nacionalnom timu (Kepa, Pulišić, Jorginho i Christensen donekle). Ni sam Lampard ne zna kako će nam izgledati prvih 11 na sljedećoj utakmici.

Nadam se da će nam ovo ostati mjesec u kojem smo primili najviše golova ove sezone (9), ostati jedini mjesec u kojem nijednom nismo sačuvali mrežu i ostati jedini mjesec u kojem smo zabilježili samo jednu pobjedu. Trenutno imamo jednak broj bodova kao Manchester United, a sutra ćemo saznati koliko manje od Arsenala i Tottenhama. Ako ćemo gledati ove druge rivale, Everton i Wolves međusobno igraju i vjerovatno će biti neriješeno, kasnimo za Leicesterom i West Hamom.

Vjerujem u ovu stvar.

Vodja parade heterosekusalaca

#39 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 14,089 postova
  • 12487 lajk(ova)

Postirano 02 September 2019 - 16:33

Pored Zoume i Azpija mislim da je Jorginho pretanak defanzivno i da konstantno puse tu kraj njega. Iduce ljeto ce jedan pravi zadnji vezni a la Essien ili Matic u najboljim danima biti pod moranje.

#40 skaro

skaro

polu dobar polu los

• Korisnik
  • 2,035 postova
  • 278 lajk(ova)

Postirano 02 September 2019 - 16:56

Ja vise vjerujem u kombinaciju Kovacic Kante, nego Jorginho Kante. Kovacic je i u ovoj utakmici bio nas najbolji veznjak. Barkley, Willian, Azpilicueta i Zouma su skart kojeg pod hitno treba odbaciti u dogledno vrijeme.
<p>provokator</p>

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2020 Chelsea Balkan