Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 02: Leicester City(H) [18.08.'19. @ 17:30h]

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
43 odgovora na ovu temu

#41 BT14

BT14

komad

• Korisnik
  • 1,269 postova
  • 592 lajk(ova)
  • Time Online: 27d 7h 14m 36s

Postirano 19 August 2019 - 23:43

Primat 5+ milja plaču, imat pod milim bogom na raspolaganju apsolutno sve, cijele dane pumpat teretana, lopta, analize i dva puta tjedno odigrat tekmu po 90 minuta.... I onda velis nemres to....

Ajd ti sutra reci šefu da nemreš radit...

Nisu igrali 2 puta nego 3 inačin na koji igramo nemoguće je bilo održati isti tempo čitavu utakmicu. Pa 2-3 igrača su se samo izmijenjala u te 3 utakmice. Pojavili su se oni samo su bili odnešeni svježinom Lestera. Pa i od treninga se umoriš, putovanje do Istanbula, sve to ima svoj udio.
<p>vrijedja i komplsam</p>

#42 Villas-Boas

Villas-Boas
  • Korisnik
  • 2,112 postova
  • 514 lajk(ova)
  • Time Online: 33d 11h 21m 12s

Postirano 20 August 2019 - 07:30

Nisu igrali 2 puta nego 3 inačin na koji igramo nemoguće je bilo održati isti tempo čitavu utakmicu. Pa 2-3 igrača su se samo izmijenjala u te 3 utakmice. Pojavili su se oni samo su bili odnešeni svježinom Lestera. Pa i od treninga se umoriš, putovanje do Istanbula, sve to ima svoj udio.

Ajd ne piši gluposti.

#43 rustincohle

rustincohle

Papan

• Korisnik
  • 2,493 postova
  • 2946 lajk(ova)
  • Time Online: 92d 5h 38m 49s

Postirano 20 August 2019 - 09:24

I rekao bih da je umor zbog tih utakmica, ali ljudi moji sezona je tek počela. Kad će imat energije ako ne sad? Ja vjerujem da je još u pitanju prilagođavanje i da je pitanje vremena kada će sve to leći na svoje, samo se bojim da Lampard ne krene stopama prethodnika pa krene na siguricu, bunkere, puštanje lopte protivniku i šta već ne.

<p>otisoa od sramote</p>

#44 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 5,047 postova
  • 4752 lajk(ova)
  • Time Online: 158d 1h 2m 9s

Postirano 20 August 2019 - 11:37

Pa valjda bi trebali da podizu formu tokom sezone, ako je pocetak ne znaci da ces imati svu snagu

Mi na pripremama nismo imali intenzivnu utakmicu kao ovu protiv Liverpoola, a i ova je dosla bas na startu sezone. Logicno je da ljudi padnu s energijom.

Zato ce sigurno popraviti s vremeon formu. Nije im bez razloga nakon 10 minuta protiv Lestera pala forma.

Lampard malo precjenjuje ovu ekipu, lijepo je igrati ovakav fudbal, ali ne moze to ova ekipa podnijeti toliki tempo, treba u intervalima napadati i vrsiti visoki pritisak, ali pod uslovom da tada i zabiju gol, da ne bude citavo vrijeme napadaju i onda ti protivnik uvali niotkuda gol. To je nesto sto se najgore moze desiti.

Svakako ovako losa utakmica se ne bi smjela dogoditi, ali Boze moj, bice bolje sigurno. Samo da je pretrpiti nekako ovu sezonu i uvaliti se kako u top6

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2020 Chelsea Balkan