Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 02: Leicester City(H) [18.08.'19. @ 17:30h]

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
43 odgovora na ovu temu

#21 Adi

Adi

Moderator

• Korisnik
  • 972 postova
  • 78 lajk(ova)
  • Time Online: 21d 12h 21m 59s

Postirano 18 August 2019 - 18:23

Igrali smo kao reprezentacija BiH, imali smo snage samo za prvo poluvrijeme i da smo dali malo vise golova, pobijedili bismo.

U drugom poluvremenu bolje da niko nije usao (mislim na dvostruku izmjenu kada su usli Willian i Kovacic, Abraham je ipak nesto i pokazao)

Neshvatljivo mi je da u ovakvoj utakmici i pri ovakvom rezultatu Barkley odigra 0 minuta kao igrač koji se nalazi u vrhunskoj formi i igra veoma ofanzivno.

Rezultat koji sam i ocekivao, nadati se pobjedama protiv Norwicha i Sheffielda i tako uci u ritam.

Vodja parade heterosekusalaca

#22 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 4,677 postova
  • 3547 lajk(ova)
  • Time Online: 224d 9h 16m 41s

Postirano 18 August 2019 - 18:27

Azpi je trenutno najgori prvi desni bek u citavom Premiershipu, ne bi ni u jednoj ekipi bio prvi bek odgovorno tvrdim.

Prvi put imam sta da zamjerim Lampardu. Zasto i zbog kojeg razloga smo odustali od presinga i napada? Zbog cega cega je promjenio pristup i dao loptu Lesteru?

Nakon onakvog starta stekao sam utisak da smo na kraju i dobro prosli. Ovo mi je pokvarilo dojam o taktici i igri koju je do sada forsirao. Strasno sam razocaran.

#23 Emcomne

Emcomne
  • Korisnik
  • 59 postova
  • 8 lajk(ova)
  • Time Online: 3d 18h 45m 47s

Prvo poluvirjeme kao iz bajke, a onda drugo ocaj. Nista idemo dalje jedva cekam CHO i Cheek da se vrate, pa i Reece da ne gledam ovog nazovi "desnog beka". Maunt zacepio usta Murinju :D

#24 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 395 postova
  • 78 lajk(ova)
  • Time Online: 6d 15h 32m 38s

Frenki, jel ti vodis utakmicu ili si kupio kartu za gledanje iz prvog reda. Na sta ovo lici? Igra vez discipline i koncepcije, pojedinci divljaju odbrana na vetrometini, i zahlavi se bogu sto nisi opet izgubio. Ovo nije napadacki fudbal, ovo je srljanje kroz zid. 7 mesto u pl u i da budes sretan.

#25 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 6,224 postova
  • 2087 lajk(ova)
  • Time Online: 73d 20h 4m 37s

Postirano 18 August 2019 - 18:32

Ma drugo poluvrijeme je isto kao prosle sezone u vecini utakmica, onaj Abraham iz sesnaesterca loptu posla u aut, jebes i sezonu kad iz dva kola vec zaostajes 5 bodova.

#26 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 395 postova
  • 78 lajk(ova)
  • Time Online: 6d 15h 32m 38s

Postirano 18 August 2019 - 18:35

Abraham=umar sadik. Decko nikad nece biti rezerva i timu koji si bori za opstanak u pl u. Operisan od fudbala

#27 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 14,089 postova
  • 12487 lajk(ova)
  • Time Online: 489d 3h 17m 38s

Postirano 18 August 2019 - 18:57

Nisam gledao nazalost izuzev nekih 15ak minuta. Vidim rezultat, sranje nazalost. Nismo u stanji izvuci neku na guzove pobjedu kad losije igramo. Steta jebga.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

#28 Villas-Boas

Villas-Boas
  • Korisnik
  • 2,112 postova
  • 514 lajk(ova)
  • Time Online: 33d 11h 21m 12s

Postirano 18 August 2019 - 19:03

Danas je valjalo samo prvih 10 minuta. Ostalo katastrofa.

Još ajde nekako prvo poluvrijeme u cijelini ok, ali u drugom su nas ubili.

Nije ovo obečavajuće. Kod kuće protiv jedne prosječne ekipe mi drhtimo...

#29 rustincohle

rustincohle

Papan

• Korisnik
  • 2,493 postova
  • 2946 lajk(ova)
  • Time Online: 92d 5h 38m 49s

Postirano 18 August 2019 - 19:08

Nisam gledao nazalost izuzev nekih 15ak minuta. Vidim rezultat, sranje nazalost. Nismo u stanji izvuci neku na guzove pobjedu kad losije igramo. Steta jebga.

Mijenjaj avatar ako boga znaš.

<p>otisoa od sramote</p>

Post se sviđa 2 članova
Villas-Boas  , Adi  

#30 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 5,047 postova
  • 4752 lajk(ova)
  • Time Online: 158d 1h 2m 9s

Postirano 18 August 2019 - 19:58

Mijenjaj avatar ako boga znaš.

nek ne mjenja, relo sjebo sve ne mozes avatar promjeniti, vidi kod mene avatara

#31 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 4,677 postova
  • 3547 lajk(ova)
  • Time Online: 224d 9h 16m 41s

Postirano 18 August 2019 - 21:58

I dalje se pitam zasto smo stali sa presingom i igrom iz prvih 15 minuta meca? Zasto je prepustio loptu i branio se zonski? Ako je umor u pitanju zasto nije malo vise promjesao igrace? Imam mnogo pitanja na koje ne znam odgovor ali me najvise interesuje zasto smo prestali igrati fudbala nakon vodstva? To me vise brine nego sam rezultat.

#32 skaro

skaro

polu dobar polu los

• Korisnik
  • 2,035 postova
  • 278 lajk(ova)
  • Time Online: 98d 8h 31m 43s

Postirano 18 August 2019 - 22:16

Vec -5, sta reci. Bit ce ovo rezultatski vrlo gadna sezona, ako uhvatimo 6. mjesto biti ce idealno, ali ocekujem nas negdje na 7-8 poziciji. Kako god to je i za ocekivati, treba stvoriti barem sistem i igru, a ne da gledamo ovakvo poluvrijeme
<p>provokator</p>

#33 Adi

Adi

Moderator

• Korisnik
  • 972 postova
  • 78 lajk(ova)
  • Time Online: 21d 12h 21m 59s

Postirano 18 August 2019 - 23:52

Nije sve tako crno, daleko smo mi ispred tog nekog 7. i 8. mjesta koje spominjete. Ovo je ekipa koja će da dosta oscilira ove sezone i raste kako sezona bude odmicala. Mlad i neiskusan trener, mladi i neiskusni igrači, odbrana koja nikad nije igrala zajedno, trenutno povrijeđeni bitni igrači, loša sreća i neke pogrešne odluke na početku sezone ne bi nas trebale previše koštati. Lampard je pametan čovjek i iz ovih stvari će sigurno nešto naučiti. Nije ovo onaj Chelsea u kojem je on igrao koji može povesti u prvoj minuti i rutinski to sačuvati do kraja. 

Igrali smo neriješeno protiv Leicestera i izgubili od Manchester Uniteda. Nismo ih pobijedili ni prošle sezone kad smo bili bolji, a oni lošiji. Samo strpljivo. Ja sam sebe u glavi spremio za ovakvu sezonu i neću se nervirati.

Znam da u ovoj utakmici nije bio problem to što se nisu uzeli bodovi, nego način na koji je pala ekipa nakon stečene prednosti, ali sve je to dio procesa.

Vodja parade heterosekusalaca

Post se sviđa 1 članu
ja13  

#34 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,450 postova
  • 3101 lajk(ova)
  • Time Online: 93d 9h 24m 6s

Postirano 19 August 2019 - 08:39

Bez napadača, pravog golgetera, kako god da odigramo ako nema ko zabiti dzaba sve. Lijepa igra i napadači nogomet se ne pika.
Ne znam kako je odigrao ovaj Abraham ali ono što sam vidio protiv ManUniteda i Lpoola mi ne ulijeva nadu da će ovaj biti naša uzdanica. Girouda sam davno otpisao i nikad mi nije bilo jasno zašto smo ga uopšte i doveli. Biće ovo teška sezona bez lidera u ekipi.

#35 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 14,089 postova
  • 12487 lajk(ova)
  • Time Online: 489d 3h 17m 38s

Postirano 19 August 2019 - 11:20

Nisam gledao, medjutim citajuci vase postove stcem utisak da je Lamps pogrijesio, trebao je malo vise karte promijesati. Ocigledno su igraci fizicki istroseni nakon Liverpoola, pa zbog toga odigrase 20ak minuta dobro i onda pad. Inace zabrinjavaju 2 stvari: opet primamo iz prekida gol (zonalno markiranje ne funkcionise nikako zasad) i rastrgana igra poslije tih pocetnih 20 min.

Iskreno ocekivao sam da cemo dobiti ovaj mec, medjutim razocarali su svi kompletno od igraca do struke.

Ne mozemo vise ni na guzove neku pobjedu izvuci.

#36 Villas-Boas

Villas-Boas
  • Korisnik
  • 2,112 postova
  • 514 lajk(ova)

Postirano 19 August 2019 - 11:38

Kakav božji umor?!?!?

Sezona je tek pocela. Ak ne mogu trčat 180 minuta na tjedan onda neka se ostave nogometa...

#37 njuso21

njuso21
  • Korisnik
  • 821 postova
  • 299 lajk(ova)
  • Time Online: 41d 17h 49m 44s

Postirano 19 August 2019 - 14:56

Ocigledno ne mogu, jer onakva rastrcanost i igra u prvih 20 minuta ja to nikada nisam vidio. Tako je to lijepo i mocno bilo za gledat, presretan i prezadovoljan sma bio.

Medjutim onda su samo padali i padali, da bi na kraju izvlacili bod protiv Leicestera. Nadam se da nece toga biti vise, da ce dok odmaraju znati cuvat loptu.

#38 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,867 postova
  • 6219 lajk(ova)
  • Time Online: 135d 9h 30s

Postirano 19 August 2019 - 17:09

Vesele dobre partije Emersona i posebno Zoume. Ovog drugog pogotovo, poslije one kriminalne partije na Old Trafordu nije klonuo duhom (mada kod gola je njega preletila lopta, ne znam jel on trebao cuvati Ndidija). Ni Danac nije bio los, prolazi ispod radara ove tri utakmice. Bit ce borba za tu drugu poziciju na stoperu.
Willian i Azpi daleko najslabije odigrali 😣

#39 BT14

BT14

komad

• Korisnik
  • 1,269 postova
  • 592 lajk(ova)
  • Time Online: 27d 7h 14m 36s

Postirano 19 August 2019 - 22:50

Kakav božji umor?!?!?

Sezona je tek pocela. Ak ne mogu trčat 180 minuta na tjedan onda neka se ostave nogometa...

Misliš 240 minuta. Pa da igramo Joseov fudbal možda bi i mogli. Kante bi kod Murinja mogao dvije utakmice u istom danu odigrati.
<p>vrijedja i komplsam</p>

#40 Villas-Boas

Villas-Boas
  • Korisnik
  • 2,112 postova
  • 514 lajk(ova)

Postirano 19 August 2019 - 23:15

Misliš 240 minuta. Pa da igramo Joseov fudbal možda bi i mogli. Kante bi kod Murinja mogao dvije utakmice u istom danu odigrati.

Primat 5+ milja plaču, imat pod milim bogom na raspolaganju apsolutno sve, cijele dane pumpat teretana, lopta, analize i dva puta tjedno odigrat tekmu po 90 minuta.... I onda velis nemres to....

Ajd ti sutra reci šefu da nemreš radit...

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2020 Chelsea Balkan