Jump to content

Matchday 32: Cardiff City (A) [31.03. @ 15:05h]


Zemo

Recommended Posts

@njuso21

 

Vala ja sam se vise pomirio sa ovim smijesnim izborom igraca Sarrija, znaci Alonso opet u prvih 11 pored silnih ocajnih partija u nasem dresu, Pedro i Willian na krilima, a Odoi sjedi na klupi.

Nista ne ocekujem kada vidim sastav, a jedino u sto sam siguran da ce nas Alonso ili Luiz svojim greskama kao i obicno kostati za primljene golove. 

Link to comment
Share on other sites

Ma nece dobiti otkaz ali ja se samo pribojavam da nekim cudom ne prezivi i doceka narednu sezonu. Ne znam da bi mogao podnijeti vise ovu patnju od fudbala i iduce godine.

Eto ga, lagano.. Golman opet posmatrac. Jebem li ga mogu li i sa jednim transferom pogoditi.
Link to comment
Share on other sites

PreviÅ¡e je to polovnjaka samo u početnom sastav... Alonso, willian, luiz, azpilicueta, kovacic, barkley.. To je većina ekipe, treba Å¡to prije krenuti u remont pod novim trenerom koji to može, ako niÅ¡ta barem prodat ovaj Å¡kart.. 

Link to comment
Share on other sites

Previše je to polovnjaka samo u početnom sastav... Alonso, willian, luiz, azpilicueta, kovacic, barkley.. To je većina ekipe, treba što prije krenuti u remont pod novim trenerom koji to može, ako ništa barem prodat ovaj škart..

Prijatelju, sve ok ali da ne mogu opucati posteno po golu Cardiffa?
Remont je svakako potreban, ali ova skupina igraca ukljucujuci klupu s drugim trenerom moze sigurno bolji fudbal igrati.
Link to comment
Share on other sites

Prijatelju, sve ok ali da ne mogu opucati posteno po golu Cardiffa?
Remont je svakako potreban, ali ova skupina igraca ukljucujuci klupu s drugim trenerom moze sigurno bolji fudbal igrati.

Pa slažem se, i napisao sam pod novim trenerom koji zna napraviti remont. Potrebno nam je oboje

Link to comment
Share on other sites

Ova pobjeda nista ne mijenja, najmanje sansi imamo za top 4.
Cardif je zestoko ostecen.
1. Nas gol cist ofsajd, metar je bio u odsajdu.
2. Cist crveni kod Rudigera, povlaci covjek kad je u situaciji za gol.
Link to comment
Share on other sites

Rüdigera je Lulic najbolje opisao. Jedan od najneinteligentnijih igraca u klubu, a konkurencija je velika. Tu su negdje on i klaun Luiz.

Pobjeda nikakva. Sudije su pokrali ovaj Cardiff, toliko mi je krivo jebo mater. Jos najgore sto se moglo desiti. Pusac ostaje i nastavlja nas jebati u mozak sve. Ne mogu se ni radovati bodovima.

Makar su navijaci rekli svoje, svaka cast ekipi na gostovanju.
Link to comment
Share on other sites

Ma sudija nam pokloni 3 boda, ne znam kako bi kod 1:0 i igracem manje uspjeli se vratit.

Mislim da je bilo 1:1 kod situacije sa Rudigerom.

Pobijedili zbog protivnickih nedostataka i uz pomoc sudijskih odluka.

Realnost je da mi trebamo promijeniti 4-5 pozicija u timu, Alonso, Luiz, Pedro, Willian nemaju sta traziti u prvih 11 jer su ih godine pregazile i nemaju sta kvalitetno ponuditi, ali poznavajuci Sarrija nastavit ce sa forsiranjem doticnih i mi cemo se zbog toga jos vise ispastati.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je bilo 1:1 kod situacije sa Rudigerom.
Pobijedili zbog protivnickih nedostataka i uz pomoc sudijskih odluka.
Realnost je da mi trebamo promijeniti 4-5 pozicija u timu, Alonso, Luiz, Pedro, Willian nemaju sta traziti u prvih 11 jer su ih godine pregazile i nemaju sta kvalitetno ponuditi, ali poznavajuci Sarrija nastavit ce sa forsiranjem doticnih i mi cemo se zbog toga jos vise ispastati.

Mislio sam na to da nije priznat gol iz odsajda kako bi se uspjeli vratiti.
Link to comment
Share on other sites

Imamo kite, necemo mi ni ostale na papiru lakse utakmice dobiti. Da smo smijenili pusaca na vrijeme moglo se vala ove godine glat u top 4. Arsenal je nista posebno, United grozan pocetak imao a Spursi padaju lagano. I opet cemo ispusiti vjerovatno.

Jedina sansa je u Evropi, mada iskreno sumnjam da cemo osvojiti.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...