Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 27: Tottenham (H) (27.02 @ 21:00)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
40 odgovora na ovu temu

#1 rustincohle

rustincohle
  • Korisnik
  • 2,327 postova
  • 2920 lajk(ova)
  • Time Online: 88d 19h 18m 1s

Postirano 25 February 2019 - 10:52

Veoma bitna utakmica, pobjeda bi vratila tim na tračnice i sigurno digla poljuljani moral. Takođe vidjećemo kako je utakmica finala kupa uticala na raspoloženje i šta možemo očekivati u nastavku.

Iskreno vjerujem u pobjedu, ovo može biti novi početak ili nastavak agonije. Vidjećemo.

Šta očekujete? Moja prognoza:

image_2_981.jpg

#2 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,334 postova
  • 8349 lajk(ova)
  • Time Online: 580d 6h 26m 48s

Postirano 25 February 2019 - 10:53

Istrošili smo se 120 minuta jule i biti će jako teško. Ali vjerujem u naše momke

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

#3 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 1,140 postova
  • 206 lajk(ova)
  • Time Online: 56d 13h 50m 25s

Postirano 25 February 2019 - 11:11

Pobjeda ovdje je pod must ako mislimo se ugurati u top4, bit ce tesko naravno ali doma igramo i vjerujem kako mozemo, utakmica istine za Sarrija. Zelim mu da uspije posto je pokazao naznake promjena i taktike protiv cityja sto mi se svidjelo, nadam se kako ce ga igraci podrzati

#4 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,810 postova
  • 2039 lajk(ova)
  • Time Online: 70d 4h 7s

Postirano 25 February 2019 - 12:40

Ne ocekujem nista spektakularno, Alonso starta vjerovatno.

#5 lampard8

lampard8
  • Korisnik
  • 515 postova
  • 27 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 8h 39m 46s

Postirano 25 February 2019 - 15:48

Samo da odigramo borbeno kao protiv Citija i bit ce dobro, naravno ne treba zaboraviti da smo istroseni poslije 120 minuta igre protiv Citija.

Valjda ce opet Emerson startati, jer nema smisla vracati Alonsa u prvih 11 jer nas doticni samo moze koštati.

Nadam se najboljem. 

#6 hamco

hamco
  • Korisnik
  • 4,036 postova
  • 3376 lajk(ova)
  • Time Online: 203d 14h 41m 19s

Postirano 25 February 2019 - 17:25

Sad ce Alonso igrati jer je Emerson navodno umoran... a to sto Willian i Pedro igraju non stop to naravno nista.

#7 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 13,490 postova
  • 12321 lajk(ova)
  • Time Online: 434d 8h 18m 42s

Postirano 25 February 2019 - 17:28

Prije je Hazard mogao i sam, a eto jucer nevjerovatno izdanje njega i Kantea pa opet za 90 minuta nismo sanse napravili.

Tako da ocekujem nista, odavno vec upozoravam da cemo potonuti van top 4 tako da mi nimalo nije cudno da smo sada 6. Vrlo tesko da cemo dogodine igrati Ligu Sampiona.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

#8 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 1,140 postova
  • 206 lajk(ova)

Postirano 25 February 2019 - 17:30

Prije je Hazard mogao i sam, a eto jucer nevjerovatno izdanje njega i Kantea pa opet za 90 minuta nismo sanse napravili.

Tako da ocekujem nista, odavno vec upozoravam da cemo potonuti van top 4 tako da mi nimalo nije cudno da smo sada 6. Vrlo tesko da cemo dogodine igrati Ligu Sampiona.

Pa dobro, nije da se nismo navikli, dobar je i kup eufa, konkurentniji smo tu

#9 lampard8

lampard8
  • Korisnik
  • 515 postova
  • 27 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 8h 39m 46s

Postirano 25 February 2019 - 17:40

@Wisey

Iskreno ne bih se slozio, pa City je u 90 minuta imao 1 udarac u okvir gola, ako to nije plus takvu ekipu na to spustiti ne znam sta je.

Uredu mi nismo imali nijedan udarac u okvir, ali imali smo priliku Kante-a i onu sansu kada se Pedro spetljao tj. morao pucati, a ne dodavati nazad u kazneni prostor, ta druga sansa nam je komotno mogla donijeti trofej da se neko drugi nasao u toj sansi.

Sto se tice borbe za top4 u prvenstvu treba nam to da udjemo u seriju pobjeda, sad koliko je to realno vidjet cemo ubrzo.

#10 hamco

hamco
  • Korisnik
  • 4,036 postova
  • 3376 lajk(ova)
  • Time Online: 203d 14h 41m 19s

Postirano 25 February 2019 - 18:31

Ako ne sutnes po golu nisi ni imao sansu za gol?! Zanimljivo...

#11 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,534 postova
  • 6162 lajk(ova)
  • Time Online: 124d 13h 18m 54s

Postirano 25 February 2019 - 19:24

Od pocetka ovog foruma sam tu, i tvoje postove mi je uvijek bilo drago citati. Takoreci s gustom sam ih citao, uvijek si situaciju sagledao objektivno i realno.Ne kazem da si uvijek bio upravu ali si pisao argumentovano.
Medjutim u zadnje vrijeme si postao dezurni krivac. Sve ti smeta. Sarri, Kepe, Hazard sto se necka oko ugovora, Jorginho, Kante u vezi, Luiz, Alonso, Marina, Roman, kisa sto pada u Londonu, taktika sa napadacem, taktika bez napadaca , navijaci ma sve u i oko Chelsea. Situacija je daleko od bajne, mnogi su problemi zaista ali gdje nestala objektivnost, vjera?
Prvi si koji je zagovarao da se ne mijenjaju treneri, da im se da vremena. Sjecam se jos iz ere RDM-a, nisi bio za otkaz iako je stanje i igra bila mnogo gora. Da ne pisem dalje ima toga jos mnogo. Hocu reci da si neprepoznatljiv, kao da ti je svojevrstan stit to napadanje svega i svacega, kao da ces tako lakse prevazici ove nevolje.

Ekipa koja izgubi 6:0, bude potucena,ponizena,devastirana odigra utakmicu protiv istog tog rivala u manje do 15 dana i bude u najmanju ruku ravnopravna, usudio bih se reci i bolji rival (gledajuci stvorene sanse) ima se cemu nadati u nastavku prvenstva. I ja dosta toga zamjerim Sarriju, tvrdoglav je ali je pokazao da moze promjeniti nesto. Izmjenu su bile dobre konacno. RLC i CHO su dobili fine minute, nadam se da ce toga biti jos vise u nastavku. Alonso je ostao na klupi u vaznon utakmici. To su neki znaci pomaka,na bolje. Poslije ove utakmice imamo nesto laksi raspored barem na papiru, tu ocekujem da uvezemo par pobjeda i da ekipa vrati samopouzdanje.

Dobijemo li u srijedu prilazimo Spursima na 7 bodova i utakmica manje protiv Brightona, to je mozebitna samo 4 boda. Nije jos nista rijeseno u borbi za TOP4. Idemo jako i po pobjedu.
KEEP THE BLUR FLAG FLYING HIGH

Post se sviđa 1 članu
diablo_bih  

#12 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 1,140 postova
  • 206 lajk(ova)

Postirano 25 February 2019 - 20:17

Ako sarri kojim cudom izvuce top4 i uspije preokrenuti ovu krizu treba ga podrzati, ponajprije transferima sada na ljeto ako uspije zalba, jer realno kvaliteta ekipe je vrlo upitna

#13 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 13,490 postova
  • 12321 lajk(ova)

Postirano 25 February 2019 - 23:43

Od pocetka ovog foruma sam tu, i tvoje postove mi je uvijek bilo drago citati. Takoreci s gustom sam ih citao, uvijek si situaciju sagledao objektivno i realno.Ne kazem da si uvijek bio upravu ali si pisao argumentovano.
Medjutim u zadnje vrijeme si postao dezurni krivac. Sve ti smeta. Sarri, Kepe, Hazard sto se necka oko ugovora, Jorginho, Kante u vezi, Luiz, Alonso, Marina, Roman, kisa sto pada u Londonu, taktika sa napadacem, taktika bez napadaca , navijaci ma sve u i oko Chelsea. Situacija je daleko od bajne, mnogi su problemi zaista ali gdje nestala objektivnost, vjera?
Prvi si koji je zagovarao da se ne mijenjaju treneri, da im se da vremena. Sjecam se jos iz ere RDM-a, nisi bio za otkaz iako je stanje i igra bila mnogo gora. Da ne pisem dalje ima toga jos mnogo. Hocu reci da si neprepoznatljiv, kao da ti je svojevrstan stit to napadanje svega i svacega, kao da ces tako lakse prevazici ove nevolje.

Eh Bari moj dobri, kivan sam na mnoge stvari u zadnje vrijeme, a ujedno i tuzan sto nam se ovo sve dogadja. Mi navijaci nismo zasluzili da se ruse svi negativni rekordi a nas klub iz sedmice u sedmicu ponizava i ismijava. Daj Boze da vidim neku pozitivu barem u buducnosti koja ce mi makar dati nadu ali bojim se da ako ne odradimo jedan dobar zaokret unutar samog kluba slijede nam godine ovoga, tavorenja u prosjeku sa ekipom punom preplacenih balvana koje boli kurac za svetim dresom i cetvrtkom evropske noci protiv Bate Borisova, Videotona i Malmea. Da je to onaj stari Celzi, romanticarska ekipa puna legendarnih igraca s malo ulaganja pa ne kazem nista, cak bi s gustom gledao ali ovo je daleko od toga. Meni je ovo iskreno patnja, zadnje dvije sezone na prste jedne ruke mogu nabrojati utakmice u kojima sam apsolutno uzivao, pa taman i porazi bili.

Eto ti navede Di Mattea, tada sam uzivao i kad nas je United pobijedio, odnosno zajedno sa sudijom mucki pokrao ali smo igrali fudbal. Ne bih se nimalo slozio da je igra bila losija, niti da je ista bilo losije. Podsjecam Di Matteo otjeran jer je ispao iz grupne faze LS a sta ti je sudbina, par sezona kasnije vec 2x u 3 sezone igramo Evropsku ligu. Bio u oba kupa, u Premiershipu se drzao na -4 od prvoplasiranog. Imao ekipu nista pretjerano bolju od trenutne. Trenutak kad sam ujutro otvorio vijesti na netu i procitao da je dobio otkaz, mislim da je mozda i najgori otkad navijam za Chelsea. Opet, nadam se da cemo jednog dana ponovo dozivjeti barem slican zanos kao u ta vremena.
To da treba vjerovati u trenere je nama prosao voz, imali smo ih mozda 1-2 koji su neopravdano i rano otpusteni. A ova zadnja 2 definitivno nisu takvi, oni su debelo zavrijedili nogu u guzicu kao i Sarri vec.

Utakmice protiv Spudsa su mi odvratne postale zadnjih godina. Prije si na ove domace meceve protiv njih kucu mogao staviti da nas nece pobijediti, cak i kad povedu jednostavno znas da smo fizicki i mentalno nadmocni i da cemo izvuci bod/ove.

Ocekujem ponovo laznu devetku, Jorginha, Luiza, Alonsa i mene na aparatima dok se patim da nadjem dobar stream jer me jebe internet.

Nedostaju mi utakmice LS, ali tesko cemo ih docekati u skorije vrijeme.

#14 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,699 postova
  • 12071 lajk(ova)
  • Time Online: 207d 44m 7s

Postirano 26 February 2019 - 02:04

Wisey stara naivčina i dobričina. Moj Wisey ne budi naivan, stanje u klubu je puno bolje nego što izgleda. Samo da sve dođe na svoje.

#15 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,944 postova
  • 4996 lajk(ova)
  • Time Online: 342d 2h 46m 22s

Postirano 26 February 2019 - 02:51

Posto je Sarri imao samo jedan mec dobar protiv top 6, i to u liga kupu, a opet izgubili, nesto mi ne daje nadu. Kako god, nadam se opet RLCu, da se Luiz povrijedi do kraja karijere i da mozda CHO zaigra 15 minuta barem.

#16 njuso21

njuso21
  • Korisnik
  • 644 postova
  • 272 lajk(ova)
  • Time Online: 31d 10h 52m 23s

Postirano 26 February 2019 - 05:29

Dobili Liverpoola, dobili Citya, dobili kokoske, dobili Arsenal, ipak nije samo jedna pobjeda.

#17 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,534 postova
  • 6162 lajk(ova)
  • Time Online: 124d 13h 18m 54s

Postirano 27 February 2019 - 20:24

Kepa ostao na klupi,RLC klupa, Odoi klupa, Emersona ni na klupi.
Sarri opet po svome .
Imao sam dobar osjecaj dok nisam postavu vidio.

#18 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,334 postova
  • 8349 lajk(ova)

Postirano 27 February 2019 - 20:25

Nadam se da neka kladionica ima u ponudi "Koliko će puta Alonso ispasti", to su lahke pare.

#19 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 13,490 postova
  • 12321 lajk(ova)

Postirano 27 February 2019 - 21:16

Jebem ti Zorzinja i majku vise, pa Hazard nosi 2 igraca na sebi, odigra mu loptu i ovaj tukmez ne zna na 5 metara odigrati obicni pas.. udavio bih ga sad, nista cojk ne donosi jebo ga onaj ko ga gura stalno Vazda ciganija s ovima, vidi Kejna seljacine.. izbacili nasi loptu u po napada da se pomogne njihovom i ovaj krene ganjati dok je ovaj vracao nasima.

#20 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,334 postova
  • 8349 lajk(ova)

Postirano 27 February 2019 - 21:42

Kurac bajo moj, Alonso večeras najbolji na terenu. Jorginho talašika, standardno.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2019 Chelsea Balkan