Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 25: Huddersfield (H) (02.02. @ 16.00)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
8 odgovora na ovu temu

#1 RogEx

RogEx

roger mafia

• Administrator
  • 3,115 postova
  • 1882 lajk(ova)
  • Time Online: 142d 21h 7m 47s

Postirano 02 February 2019 - 14:53

Nakon jednog od najtežih poraza u novijoj Istoriji kluba i poluvremena u kojem nam je Burmut utrpao čak 4 gola očekuje nas domaća utakmica protiv bar na papiru slabijeg Huddersfielda. Kakva su vaša očekivanja?

Možemo li se vratiti na pobjednički kolosijek nakon dva uzastopna i teška poraza u ligi?

Igramo bez Rudigera koji je povrijeđen.

#2 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 13,441 postova
  • 12317 lajk(ova)
  • Time Online: 431d 23h 4m 10s

Postirano 02 February 2019 - 18:17

Nisam gledao.

#3 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,887 postova
  • 4986 lajk(ova)
  • Time Online: 339d 21h 3m 40s

Postirano 02 February 2019 - 21:57

Odlicno odigrano, Higuain i Kante odlicni, da ne spominjem Hazarda. Willian nista, ama bas nije nikako ucestvovao u utakmici i ne znam sto je odigrao 90 minuta.

#4 hamco

hamco
  • Korisnik
  • 4,001 postova
  • 3358 lajk(ova)
  • Time Online: 202d 15h 12m 9s

Postirano 02 February 2019 - 23:17

U prvom poluvremenu smo igrali jak i visok presing sto je rezultiralo ponekim ispadima i poluprilikama za protivnika. Iako mislim da to treba biti ono na cemu ce se nasa igra bazirati, jos tu ima dosta stvari za popraviti. U drugom poluvremenu smo malo povukli rucnu kada je presing u pitanju, sto zbog umora sto i samog vodstva sto je u neku ruku i bilo dobro jer je Hudersfield postao tek tad bezopasan.

Drago mi je zbog Higuaina, treba nam napadac koji se ne libi sutati i kada se stvori i najmanja sansa za to. Pa Morata bi se sjebo kod onog prvog gola samo tako, poceo bi nesto driblati i boga pitaj sta sve ne...

Jbga, lijepo je pobjediti bilo koga sa 5 razlike pa taman to bili i ovi hadalji.

#5 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,641 postova
  • 785 lajk(ova)
  • Time Online: 59d 7h 18m 11s

Postirano 03 February 2019 - 11:17

Najvažniji dio ove pobjede su Higuainova 2 gola. Nadat se da ovo nije samo dobar početak nego i da će nastavit ovako, jer ako mislimo u top4 moramo imat dobrog napadača, bez toga ništa od top4.

#6 njuso21

njuso21
  • Korisnik
  • 624 postova
  • 268 lajk(ova)
  • Time Online: 31d 2h 12m 16s

Postirano 03 February 2019 - 12:37

Mozda i najbolja utakmica ove sezone, odlicna igra i lagana pobjeda. Bile su naznake Sarriballa, brza tecna igra iz prve, a ne dodavanje do besvjesti i sa po 50 dodira s loptom prije nego je dodaju kolegi. Sarriball se zasniva na igri iz prve, na brzim tacnim pasovima, visoki presing te mnostvo utrcavanja iza ledja protivnika, mnostvo sansi za postizanje gola.

Bili su svi osim jednog dobri. Alonslow, nema sta da trazi u ekipi, pa po njegovoj strani je nekakav Diakhaby radio sta je htio. Istina ne pomaze ni Hazard svojom lezernoscu kada je u pitanju odbrana, ali ovaj nas bek je svuda samo ne tamo, gdje treba biti. Ako starta protiv City, ukopat ce nas. Nije siguran s loptom, naprijed nista ne nudi, a pozadi i ja sa 95 kilograma bih ga lagano pretrcao.

Nije Emerson klasa, ali ako nista brz je i moze se nositi sa krilima u Engleskoj. Sterling, Sane, Mahrez, ko god bude na njihovoj desnoj strani, unistit ce nas zbog Alonslowa, dokaz tome su sve utakmice ove sezone, a i jucerasnja protiv mozda i najlakseg protivnika.

Covjek ne zna i ne moze i nadam se povratku Emersona nazad u prvih 11.

Azpi se malo popravio, mada i dalje stoji da nije za ovaj fudbal, al on na srcanost ide pa mu se moze progledati kroz prste.

Htio bih spomenuti i Barkleya, 99% ljudi ga pljuje za jucerasnju partiju, a meni je bio vrlo dobar, jedna od najboljih njegovih utakmica u plavom dresu. Nekoliko suteva, odlicna asistencija, igrao je brzo bez davljenja lopte, mnostvo lijepih proigravanja. Nakon jucerasnje partije bih ga ponovo dao u prvih 11. Ako nista, dok se Ruben poptuno ne oporavi i ne bude na 100%.

Post se sviđa 1 članu
RogEx  

#7 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 13,441 postova
  • 12317 lajk(ova)
  • Time Online: 431d 23h 4m 10s

Postirano 03 February 2019 - 18:58

Kad skontas da smo samo ove 3 tekme: Lester i Soton kuci te Bornmut dobili danas bismo na 3 boda od Liverpula bili.

A ovako cupanje za top 4, jos United dobio na strani. Sreca pa ce Arsenal vjerovatno zijaniti ovo do kraja kod Sitija.

Ide nam jeben raspored sad, pa da vidimo od cega smo. Hoce li opet u ovo doba ispustiti top 4 kao prosle sezone?

#8 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,644 postova
  • 12055 lajk(ova)
  • Time Online: 205d 15h 26m 31s

Postirano 03 February 2019 - 19:57

ODLIČAN REZULTAT!

#9 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,299 postova
  • 8338 lajk(ova)
  • Time Online: 578d 5m 45s

Postirano 03 February 2019 - 20:38

Jako je bitno što smo dobro reagovali nakon porqzq, iako je protivnik očajan.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2019 Chelsea Balkan