Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 24: Bournemouth (A) (30.01. @ 20.45)

pemijer liga

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
13 odgovora na ovu temu

#1 RogEx

RogEx

roger mafia

• Administrator
  • 3,115 postova
  • 1882 lajk(ova)
  • Time Online: 142d 21h 7m 47s

Postirano 30 January 2019 - 12:11

https://www.premierl...o/single/983475

Kakva su vaša očekivanja u 16. kolu u kojem idemo na noge nezgodnom Bournemouthu? Možemo li nakon pobjeda u Carabao Kup i FA Kupu nastaviti dobar niz i zaboraviti neslavnu epizodu protiv Arsenala?

#2 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,887 postova
  • 4986 lajk(ova)
  • Time Online: 339d 21h 3m 40s

Postirano 30 January 2019 - 15:06

B'mouth je ocajan, primaju mnogo golova i godi nama njihov fudbal, jer se ne zatvaraju k'o ostali. Nadam se da ce Emerson napokon poceti mec.

#3 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 13,441 postova
  • 12317 lajk(ova)
  • Time Online: 431d 23h 4m 10s

Postirano 30 January 2019 - 15:17

Kako stvari stoje ova sezona moze otici u 2 pravca: ili jako dobro ili katastrofalno.

U igri smo za oba domaca kupa + Evropsku ligu a drzimo se zasad nekako i unutar top 4. Recimo osvajanje 2 od 3 kupa i plasmanom u top 4 bio bih zadovoljan. Svakako prioritet veliki mora biti povratak u Ligu Sampiona gdje nam je i mjesto. Ne smijemo sebi dozvoliti da tonemo u prosjecnost drugorazrednog evropskog takmicenja jer vec 2. put u zadnje 3 godine nismo u LS. Pogotovo kad se uzme u obzir gotovo sigurni odlazak najboljeg igraca. Sve ispod ovog bilo bi katastrofalno, kako za ovu sezonu tako i za buducnost kluba.

Veceras i protiv Huddersfielda kuci su apsolutno dvije must-win utakmice. Izgovora nema, Bournemouth redovno gubi od najjacih a Huddersfield je kanta. Nakon toga idemo Cityu i moramo napraviti neku bodovnu zalihu. S ove 2 pobjede, a racunam da Arsenal nece dobiti na Etihadu, imali bismo +5 pred Unitedom i +6 pred Arsenalom.

Sto se same vecerasnje tekme tice, ako ne bude Alonsa i Debiliana u prvih 11 te s Hazardom na krilu, s gustom cu je pogledati. U suprotnom bice patnja 90 minuta.

#4 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,203 postova
  • 5733 lajk(ova)
  • Time Online: 138d 19h 36m 28s

Postirano 30 January 2019 - 16:13

https://www.premierl...o/single/983475

Kakva su vaša očekivanja u 16. kolu u kojem idemo na noge nezgodnom Bournemouthu? Možemo li nakon pobjeda u Carabao Kup i FA Kupu nastaviti dobar niz i zaboraviti neslavnu epizodu protiv Arsenala?

Nek si ti admin,a sto ne znas da je 24. po redu kolo Premijer lige to je manje bitno :D

Elem, nastavljamo bitku za top4, ovaj put gostovanjem u Bornmutu. 

Ovo bi morala da bude rutinska pobeda Celsija, posebno uzimajuci u obzir poslednji mec izmedju danasnjih rivala na kome je vidjen totalni bunker domacina, bez prevelike zelje za ugrozavanjem protivnickog gola.

Treba pokusati ponoviti igru iz utakmice protiv Totenhema, iako to nece biti jednostavno, jer ce dupli blok i zgusnuta odbrana ostavljati malo prostora za  pozicione napade u poslednjoj trecini terena.  

Jako bih voleo da vidim da se zaigra konkretnije, direktnije ka protivnickom golu.  Preteruje Sari s insistiranjem da se lopta bas svaki put iznosi kratkim pasovima od golmana cak. Puno problema pravili smo protivnicima preskakanjem igre dugim loptama iza ledja odbrane. Mislim da bi to trebalo cesce raditi, jer imamo dobre trkace u napadu, i odlican dugi pas Davida Luiza.

S nestrpljenjem cekam da vidim Azara i Gonzala na terenu zajedno, Eden je izjavio da mu je drago sto ce igrati s pravim napadacem, pa da vidimo koliko mogu da pruze u tandemu.

Voleo bih da sa njima u napadu zaigra Odoi, te Emerson na levoj strani. 

#5 hamco

hamco
  • Korisnik
  • 4,001 postova
  • 3358 lajk(ova)
  • Time Online: 202d 15h 12m 9s

Postirano 30 January 2019 - 18:02

Ocekujem Emersona u prvoj postavi dok mislim da ce Higuain i CHO biti na klupi.

Mislim da bi ova utakmica mogla biti sa mnostvo golova, prosto jer B'mouth ne igra defanzivno na svom terenu. Iskreno iznemadjem sam njihovom losom formom i losim rezultatima jer smatram da su top 10 ekipa Premiershipa.

Ipak mislim da cemo pobjediti ali ne tako lahko koliko se zapravo ocekuje.

#6 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 1,076 postova
  • 202 lajk(ova)
  • Time Online: 53d 17h 34m 13s

Postirano 30 January 2019 - 19:52

Kepa, Azpi, Luiz, Rudiger, Emerson, Kovacic, Kante, Jorginho, Hazard, Pedro, Higuain. Sviđa mi se sastav samo što nema CHO-a ni na klupi

#7 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,887 postova
  • 4986 lajk(ova)
  • Time Online: 339d 21h 3m 40s

Postirano 30 January 2019 - 20:08

Ma ja, cim su odbili Bayern, sad ce CHOsen one biti vise na tribinama nego na terenu.

#8 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 13,441 postova
  • 12317 lajk(ova)

Postirano 30 January 2019 - 22:10

Ko da porodjaju gol u pm vise i fudbal i sve

Pa moral svaki napad ko sahovski potezi biti cc

To je fudbal, jednostavna igra. Ovaj pusac na klupi nek samo zapisuje, mozda sta i nauci.

Mali Brooks je bolji i inteligentniji igrac od pola nasih.

Post se sviđa 1 članu
reLo  

#9 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,203 postova
  • 5733 lajk(ova)
  • Time Online: 138d 19h 36m 28s

Postirano 30 January 2019 - 22:16

Senatori opet bojkotuju trenera.
Ova zaebancija i setnja po terenu drugog objasnjenja nemaju.
Da znaju i da mogu videlo se protiv Totenhema.
Nece ljudi da slušaju trenera i toliko.
Mozda covek i nema nivo znanja za ovaj nivo fudbala ali brate ne moze da ih natera da zele da igraju za njega.
I sve ovo je vec vidjeno. Imacemo uspeha i rezultate onoliko dugo koliko trener uspe da se ne zameri pojedincima. I bice tako sve dok se kompletan igracki kadar ne promeni. I pojedinci iz Uprave, takodje.

#10 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,299 postova
  • 8338 lajk(ova)
  • Time Online: 578d 5m 45s

Postirano 30 January 2019 - 22:30

Očajno, da očajnije ne može biti.

Čudo je neviđeno kako smo i dalje u top 4.

A što Whisper kaže, može bit i da ima nekog bojkota.

#11 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 13,441 postova
  • 12317 lajk(ova)

Postirano 30 January 2019 - 22:33

Ne bojkotuje drug, kakav bojkot vise. Imas ovdje par pojedinaca sto su u vrh glave prosjek, jednostavno ljudi nemaju kvalitete. Ali igra je ocajna bas, cak i s tim igracima dobiti 3 komada od Bournemoutha i pritom ne zabiti nijedan je bruka.

Ovaj Jorginho je prevara, sve se vise vidi. Ovo je Mikel godinama igrao pa su mu svasta govorili. Kove mi je vise pun kurac i njegove igre, jebem ti alibi igraca. Sve zna od lopte al nema muda. Ovaj mali Brooks je za njega Lampard. Luiz je klaun obicni, ne moze me niko uvjeriti drugacije. Emersonu kao i Loftusu treba utakmica u nogama jos, a i za to je kriv Sarri. Pedro je uvijek bio prosjek, oslanjati se tolike sezone na njega i onog mulca debiliana je nevidjeno.

Ako ocekujes od Hazarda da svake sezone nosi ovo na ledjima onda si pogrijesio.

Post se sviđa 2 članova
Caeruleus  , london-is-blue  

#12 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 1,076 postova
  • 202 lajk(ova)
  • Time Online: 53d 17h 34m 13s

Postirano 30 January 2019 - 22:45

Eto ne mogu naći koga bih pohvalio danas, svi redom katastrofa. Mozda mi je azpilicueta bio najmanje loš. Jorginho je katastrofa, nema nikakve vizije a pliva u obrani zesce, kante je totalno van pozicije i nema ovo vise smisla, prodat ga i dovest igraca za 20 mil odigrat ce isto kako kante igra na ovoj poziciji, nista losije. Ili ga logicno vratit na prirodnu poziciju gdje je najbolji, a jorginho je goli kurac. Kovacica vratiti realu fino, tu jedino moze RLC igrat od ovog sto mi imamo, barkley je isto shit, everton mu plafon. Pedro/willian tu smo sve rekli davnih dana. Luiz me fascinira, ili odigra kao najbolji stoper ikad ili ispadne smijesan, samo je pitanje kada ce izaci na vidjelo njegovi nobrain ispadi, kao sto je veceras bio primjer.

#13 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,644 postova
  • 12055 lajk(ova)
  • Time Online: 205d 15h 26m 31s

Postirano 30 January 2019 - 23:08

Očajno, da očajnije ne može biti.

Čudo je neviđeno kako smo i dalje u top 4.

A što Whisper kaže, može bit i da ima nekog bojkota.

Peti smo haha.

#14 rustincohle

rustincohle
  • Korisnik
  • 2,274 postova
  • 2907 lajk(ova)
  • Time Online: 86d 23h 2m 8s

Postirano 31 January 2019 - 08:58

Hajde kao da ima veze, bar nam sad ne mogu srati da navijamo za plastični klub samo jer sve kupujemo i osvajamo trofeje. Niti kupujemo niti ćemo šta osvojiti.

Napokon smo pravi navijači.

Post se sviđa 2 članova
Caeruleus  , reLo  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2019 Chelsea Balkan