Jump to content

Matchday 15: Wolves (A) (05.12. @ 20.45)


skaro

Recommended Posts

Ova utakmica je izvrsna prilika za Odoia, s obzirom da smo igrali prije svega tri dana, a već nas u subotu ponovo čeka nova utkamica i to protiv Citya, valjalo bi malo izmješat sastav. Hazard u top izdanju je ključan ako išta mislimo napravit protiv Citya, zato ga ne bi bilo loše odmorit i dat šansu Odoiu. Nažalost to je samo moja mašta i vjerojatno ništa od toga, ako Hazard i ne bude igrao igrat će Willan i Pedro a ne Odoi, nažalost...

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bas lose, sve gore i gore igraju kako sezona odmice i vrlo lako se moze desiti opet prosipanje bodova. Nijedne sanse nismo napravili, a gol je dosao vise sretno.

Ne bi bilo lose zamijeniti strane Loftusu i Kanteu mozda.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

[quote name="vidi marinine noge" post="284504" timestamp="1544044101"] nema luiza pa je nastao propuh odozada[/quote]Ma ne bih rekao da je uopste bilo cirkusa i propuha nekog. Prvi gol mislim tu se nema sta reci, golman kanta. Drugi gol je usrani Willian direktni krivac Eo izvadio je dvojicu od 3 nabrojane.. ovog Alonsa treba maljem zatuci jebem ti panjinu mrtvu usporenu Sarri je na putu ka otkazu ovakvim vodjenjem tima, samo nek nastavi forsirati odredjene pojedince kao dosad i oni ce ga bas doci na glave na kraju.
Link to comment
Share on other sites

Ma nema sa ovim timom ne bi ni jedan trener napravio vise. Pitam se da li ova ekipa zasluzuje i europa ligu a kamoli nesto vise. Siguran sam da bar 6-7 igraca ne bi u drugim timovima bili ni na klupi. Po igri smo u rangu West Hama i Bourmoutha. I na kraju pitamo se sto Hazard nece da produzi ugovor pa ne bih ni ja da igram s Moratom i Alonsom.
Link to comment
Share on other sites

Sari, ocena 1 ko vrata posebno za pripremu. Energija ekipe nula. Muda ko u komarca. Ko si bre ti da potcenjujes nekog iz pl a i pocinjes sa ovim sastavom.
Da mi je znati koji je majmun majmunski dao one pare za ovog kepu.
Da mi je znati kako je jebeno moguce da ovog fabregasa ne mozemo da oteramo. Kosta nas para zivaca golova titula. E sad ce jos vise. Eto poraza protiv citija eto krize pa se ti sari cesaj pa i dalje ubacuj fabregasa jebo te on. Ili ces da ga vodis sa sobom kad i tebe oteraju.
Alonso azpi igraju 5 puta losije nego kod kontea.
Kante celu sezonu na pogresnoj poziciji, tj zrtva je taktike. Sari jel se ti nekad setis da promenis formaciju?
Link to comment
Share on other sites

Majku im jebem otkazem veceras sta sam imo planove, haj reko fina vecer za pogleat tekmu.. jos me strimovi izjebali ko lisu ann i oni ovako odigraju na kraju.. pu jebem li vam kosti

Alonso nemam rijeci vise za ovoga idola. Samo da jebem majku jos debilima koji mu dadose ugovor, morat cu ga sad godinama gledati.

Willian je specijalac teske klase, neopisivo nesto. Kako je odigro nocas, za anale znaci. Jos cojk izgubi loptu i samo stade, nesto kao siri ruke. Treba jos jednom napomenuti da su za ovog lika nasi prije par mjeseci odbili 65 miliona

Morata.. Kad ce ovaj klub vise skontati da nema jebenog vremena da se forsiraju njihova propala ulaganja i losi transferi. Pa zbog Torresa smo godinama bili bez titule, a sad je stanje jos gore.

Zamjena Morati je Arsenalov otpad. E zamisli Celzi dovede Arsenalov otpadak a Arsenal dovede dvije igracine Aubu i Lakazeta u spic. Cak je Morata toliko ocajan da je vjecita panjina Giroud znao pristojno izgledati ponekad.

Fabregas zvani penzioner ili duga lopta vec par godina ordinira. Haj sad je vise na klupi al opet ima tekmi kad "bljesne" kao veceras. Napomena: igrac sa jednom od najvecih plata u ekipi, 180k sedmicno.

Kepa.. Njemu je prva sezona pa neke greske se mogu zasad tolerisati ali ni on ne ide nimalo. Vise lici na novog Claudia Brava nego na De Geu. Al o tom potom, dacemo mu priliku ipak da se pokaze.

Veceras pohvale za Loftusa. Opet je sjajan bio.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Majku im jebem otkazem veceras sta sam imo planove, haj reko fina vecer za pogleat tekmu.. jos me strimovi izjebali ko lisu ann i oni ovako odigraju na kraju.. pu jebem li vam kosti

Alonso nemam rijeci vise za ovoga idola. Samo da jebem majku jos debilima koji mu dadose ugovor, morat cu ga sad godinama gledati.

Willian je specijalac teske klase, neopisivo nesto. Kako je odigro nocas, za anale znaci. Jos cojk izgubi loptu i samo stade, nesto kao siri ruke. Treba jos jednom napomenuti da su za ovog lika nasi prije par mjeseci odbili 65 miliona

Morata.. Kad ce ovaj klub vise skontati da nema jebenog vremena da se forsiraju njihova propala ulaganja i losi transferi. Pa zbog Torresa smo godinama bili bez titule, a sad je stanje jos gore.

Zamjena Morati je Arsenalov otpad. E zamisli Celzi dovede Arsenalov otpadak a Arsenal dovede dvije igracine Aubu i Lakazeta u spic. Cak je Morata toliko ocajan da je vjecita panjina Giroud znao pristojno izgledati ponekad.

Fabregas zvani penzioner ili duga lopta vec par godina ordinira. Haj sad je vise na klupi al opet ima tekmi kad "bljesne" kao veceras. Napomena: igrac sa jednom od najvecih plata u ekipi, 180k sedmicno.

Kepa.. Njemu je prva sezona pa neke greske se mogu zasad tolerisati ali ni on ne ide nimalo. Vise lici na novog Claudia Brava nego na De Geu. Al o tom potom, dacemo mu priliku ipak da se pokaze.

Veceras pohvale za Loftusa. Opet je sjajan bio.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Svaka čast, pošteno sam se nasmijao :D Inače slažem se sa svim, samo bih dodao još christensena a i našeg kapetana s novim ugovorom azpilicuetu. Sva sreća pa smo produžili bekovima ugovore i imamo rješene pozicije barem za 4 godine

Link to comment
Share on other sites

Ma nije problem sastav, ipak nije puno ovdje promijenjeno. Christensen bi i trebao da bude u prvom timu npr, umjesto Luiza. Problem je u Willianu, Fabregasu(kojeg Sarri zeli i dalje, jebo mu on mater) i Morati. Ovdje nije imao ko zavrsavati sanse, a bilo ih je, samo sto je Willian ih sve usrao.

 

Kontrolisali mec, pravili sanse, sve do 60te minute, i onda raspad. Sramotno od Sarrija i ekipice.

 

U buducnosti treba skroz iskljuciti Williana i Fabregasa, jer je Pedro Allah za ovog cupavca, da ne govorim o Jorginhu.

Link to comment
Share on other sites

Vaznija ova veceras utakmica nego ona protiv Citya koja nas ceka.
Tesko da imamo sanse protiv Citya cak i uz raspolozenog Hazarda i Kantea.
Veceras uzeti tri boda na teskom gostovanju a u subotu nadati se nekom iksu.

Fino sam ja rekao da ovo vaznija utakmica nego City.
Skoro svi smo zeljeli da ne igra Luiz da proba s nekim drugim stoperom.
Jorghinho je pao u formi, mozda mu je trebalo i odmora objektivno najslicniji igrac njemu jeste Fabregas koji je i ruku na srce odigrao odlicno u EL. Tako da i tu vidim logicnost te izmjene. Vidjeli smo da je Cesc pa penzije i da ga se treba rjesiti vec u januaru.
Ne znam samo po kojoj osnovi Alonso pocinje svaki mec? Daj Emersona probaj, siguram sam da ne moze biti nista ama bas nista gori od ovog kosonje.

Zadovoljavajuce je to bilo 60tak minuta, neke smo sanse i stvorili ali opet iz dva-tri suta primamo dva gola.
Link to comment
Share on other sites

Za ovaj sistem igre potrebno je da svi igraci budu na zadovoljavacem nivou odnosno makar da je budu retardirani ako nista drugo.

Sve sto se dobro i napravi to pojedinci useru.

Necjerovatno je da Alonso, Willian i Morata mogu ovoliko kociti cijeli tim. Apsolutno sve su upropastili kada su imali loptu kod sebe.


Tesko ce Sarri ista moci sa njima a ko mu je kriv sto ne igraju Emerson, Odoi ili neki drugi napadac kojeg nazalost nemamo.

Sistem je dobar ali ga kvare pojedinci svojom retardiranoscu.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...