Jump to content

Jorginho (2018-2023, 213 nastupa)


chiba

Recommended Posts

DA LI JE MOGUCE, DA JE JEDAN PROFESIONALNI SPORTISTA U NAJBOLJIM GODINAMA...

OVOLIKO JADAN I SPOR FIZIÄŒKI


JEBO TI HLJEB MAJKU, JE LI TE SRAMOTA, SJEME TI JEBEM VISE POKOÄŒENO. SJECI TE NOGE BOGALJU JEDAN


Svi smo pisali i hvalospjeve i kritike na racun Jorginha, ali ovaj komentar kuna me slagiro. Haha znaci cikno sam od smijeha. Cuj sjeme pokoceno HAHAHAH
Link to comment
Share on other sites

Sreća ali sreća da smo ga zabili na kraju i da smo ostali sa igračem više. Opet je promašio penal pod pritiskom, od kad je promašio one bitne penale za repku (Finale EP, odlučujuće tekme u kvalifikacijama) ove penale pod pritiskom nekako slabije šuta. Ne smeta mi njegov poskok i ništa ali... Također sam mišljenja da je onaj penal trebao dati Lukakuu da i on pokuša da uhvati neku formu sad pred kraj

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Al bas je dobro odigrao sinoc, i u defanzivi, ne znam kad je onoliko lopti oduzeo u jednoj utakmici, dobro je citao kretnje igraca.

Al na ljeto se treba oprastati. Na kraju ce imati solidnu karijeru u klubu, nije mu bilo lako iskreno, bio je na meti navijaca od prve sezone. Bit ce mu puno bolje u Italiji ili Spaniji npr.
Link to comment
Share on other sites

Vrlo jednostavno, što više dodavanja naprijed, a što manje nazad.

 

Solidan igrač, od kojeg su neki pokušavali napraviti neku zvijezdu. Njegov broj dodavanja i procente tačnosti dodavanja su neki koristili kao argument da pokažu kako je on vrhunska klasa. 4 godine, Liga Europe, Liga Prvaka, međunarodni superkupovi i izgubljena neka finala. Sva 4 puta 3. ili 4. na tabeli. Nisu to loši rezultati, ostvarili su se i neki uspjesi, ali sam sve vrijeme pod utiskom da bismo bili bolji bez njega ili da smo umjesto njega doveli nekog drugog za 50+ miliona. Na mojoj nekoj skali iznad Meirelesa, a ispod Mikela. Njegova prošla sezona i trofeji će se prepričavati i za 20 godina. Zamjenik je kapitena, sigurno ima svoje kvalitete van terena, voli ga raja. Više će njemu faliti Chelsea nego on klubu.

Link to comment
Share on other sites

  • diablo_bih changed the title to Jorginho (2018-2023, 213 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...