Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 31: Tottenham (H) [01.04. @ 17:00h)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
31 odgovora na ovu temu

#21 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 412 postova
  • 85 lajk(ova)
  • Time Online: 6d 23h 56m 35s

Postirano 01 April 2018 - 18:07

Znaci poketinjovo 2 krljaca +3+1 srednjaka koji su laka konjica je dobila sve duele sa nasim igracima. Azar Morata Wilian Fabregas ledjima ka golu kad suprimaliloptu su sve duele izgubili sa igracima koji imaju po 70kg. Pickasto, bez karaktera i zelje. Generalno 80%duela su dobili. 70% poseda protiv na papiru igraca koji su uzeli titulu i koji satro vrede milione. Potpis Kontea koji sam ne veruje u ovaj tim i koji svojim pickastim vodjenjem gledao na protekle 5 6 tekme da primi gol manje. O ovim indijancima Fabregas Mozes Kabaljero Kristensen ne treba trositi reci. Simpomaticno je da svi ti igraci pokazuju za klasu bolje tekme kad igraju u drugim timovima. Za ovo se u ozbiljnim timovima dobija 40% popicci pa da vidimo. Abramovic Emanuelo Grankovskaja Konte redom najveci krivci. Sad nek igraju ligu evrope sa tamo neki az om, kasimpasom, i nekim madjarima. Da ne govorim sto se pola igraca koji nesto vrede da odu. Steta je sigurno ne manja od 200 milki a o rezultatima da ne govorim.
Nema i nece biti vodje na terenu u naredne dve god. Nema Terija, Tita, Lampsa, Baneta, nema ihraca sa stavom, sve picketine.

#22 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 6,267 postova
  • 2098 lajk(ova)
  • Time Online: 73d 23h 52m 48s

Postirano 01 April 2018 - 18:11

Ma drugi onakav gol ne bi primio Hul a kamoli Chelsea. Pogledajte samo reakcije Cristiansena i Azpilicuete, otrese ih cojk ko djecu.

#23 Champion

Champion
  • Korisnik
  • 672 postova
  • 65 lajk(ova)
  • Time Online: 6d 2h 21m

Postirano 01 April 2018 - 18:52

Da se malo narugam Conteu i taktici

Prvi gol, nitko ne brani zonu 25 metara ispred gola, a Tottenhamov najbolji šuter iz daljine je Eriksen. Apsolutno sramotno.

Drugi gol, valjda i najveća budala zna da Dele Alli voli iz drugog plana ubacit se prema naprijed i igrati sve pozicije od centralnog veznog, polušpice pa i drugog napadača. Vagon golova je dao tako. I uvijek popuše ekipe istu foru.

Treći gol, obrana dezorijentirana, ne znaju braniti kontru i užasno postavljanje.

Morata jedva zabio danas jer ga je slučajno lopta pogodila u glavu, inače bi i to fulao po običaju.

I tako 28 godina stari rekord ode.

#24 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,464 postova
  • 3103 lajk(ova)
  • Time Online: 93d 11h 14m 52s

Postirano 01 April 2018 - 21:58

Procitan lik i njegova taktika.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

#25 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 14,182 postova
  • 12527 lajk(ova)
  • Time Online: 491d 23h 10m 39s

Postirano 02 April 2018 - 09:32

Tu se nema sta narugati Conteu za individualne greske. Opet ne branim ga ali ima tu dosta i do igraca. Npr. treci gol, pa onakvu odbranu ne bi u pjetlicima odigrali.

#26 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,930 postova
  • 832 lajk(ova)
  • Time Online: 114d 18h 8m 17s

Postirano 02 April 2018 - 09:55

Ja sam za smjenu Contea jer mi je dosta bunkera. Chelsea vjerojatno nema presvjetlu budućnosti po pitanju trofeja, pa da barem imamo trenera koji će gajiti ofenzivni i hrabar nogomet da uživamo.

A što se tiče trofeja, bez pravih ulaganja nema ništa od toga sa ili bez Contea. Ok, neki će reći da je za transfere kriv Conte, živi bili pa vidjeli...

#27 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 14,182 postova
  • 12527 lajk(ova)

Postirano 02 April 2018 - 11:10

Ja sam za smjenu Contea jer mi je dosta bunkera. Chelsea vjerojatno nema presvjetlu budućnosti po pitanju trofeja, pa da barem imamo trenera koji će gajiti ofenzivni i hrabar nogomet da uživamo.

A što se tiče trofeja, bez pravih ulaganja nema ništa od toga sa ili bez Contea. Ok, neki će reći da je za transfere kriv Conte, živi bili pa vidjeli...

Treba biti realan i po pitanju igrackog kadra. Mi u veznom redu imamo 1 igraca. Nemojte misliti da bi s ovakvim Fabregasom, Drinkwaterom i Bakayokom bilo koji trener izvlacio neku bog zna kakvu igru. Na bekovima imamo Mosesa i Alonsa, cak se i prosle sezone znalo koliko su to limitirani igraci a jos je dodan isti takav Zappacosta. Kad se uzme u obzir i skoro pa nova odbrana te centarfor uz suplje golmane, tesko je sta ogromno ocekivati.
Ponavljam ne branim Contea, on je kriv jer treba da postuje ugovor i daje sve od sebe na poslu a ne da je digao ruke ko dijete kakvo. Ali ima neko i iznad njega ko je jos veci krivac, ko se najvise pita za sve i ko donosi odluke.

Roman i Uprava su mislili lako cemo, opustili se, zajebancija lagano po citave mjesece, nerad i onda neki panic buy zadnji cas gdje ispadne cirkus. Conte izvukao cudo prosle godine, nije bilo ni LS, uzeli titulu i odmah boli nas q, mozemo mi ovako jahati godinama. Kad sam ja govorio da je prosla generacija jedinstvena, a i ona da je imala jednog pravog trenera osvojila bi jos vise sigurno. To da se ponovi tesko ce moci.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

#28 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 10,026 postova
  • 5910 lajk(ova)
  • Time Online: 169d 5h 13m 35s

Postirano 02 April 2018 - 12:17

Izgubili smo od bolje ekipe(boljeg kolektiva) i od trenera koji zeli da radi svoj posao maksimalno bez obzira na to da l je s druge strane Real, Celsi ili Barnli.
I tu nema niceg čudnog.

Post se sviđa 2 članova
BT14  , reLo  

#29 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,952 postova
  • 6263 lajk(ova)
  • Time Online: 137d 6h 42m 20s

Postirano 02 April 2018 - 15:34

Treba biti realan i po pitanju igrackog kadra. Mi u veznom redu imamo 1 igraca. Nemojte misliti da bi s ovakvim Fabregasom, Drinkwaterom i Bakayokom bilo koji trener izvlacio neku bog zna kakvu igru. Na bekovima imamo Mosesa i Alonsa, cak se i prosle sezone znalo koliko su to limitirani igraci a jos je dodan isti takav Zappacosta. Kad se uzme u obzir i skoro pa nova odbrana te centarfor uz suplje golmane, tesko je sta ogromno ocekivati.
Ponavljam ne branim Contea, on je kriv jer treba da postuje ugovor i daje sve od sebe na poslu a ne da je digao ruke ko dijete kakvo. Ali ima neko i iznad njega ko je jos veci krivac, ko se najvise pita za sve i ko donosi odluke.
Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Gledam Juventus koji ima Listajera i Asomou na bekovima (Sandro malo igra malo ne igra), odbrana sa 37 Barzagliem i solidnim Benatiom pa ljudi prime 1 go u 13-14 kola (dok su u prvih 14 kola primili 15 golova), vezni red sa Matuidiem i Khedirom (ruku na srce malo iznad prosjecni igraci)...pa opet jebu sve redom kao i ovog Tottenhama.

Kad se stavi na papir nisu nasi mnogo losiji od njih , znaci ima i do trenera, izvlacio je prosle sezone maksimalno iz igraca ove godine nisu ni blizu 70% svojih mogucnosti.

#30 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 14,182 postova
  • 12527 lajk(ova)

Postirano 03 April 2018 - 18:22

Nije sad neko poredjenje zbog razlike u jacini talijanske i engleske lige, te ipak iskusnijeg i boljeg Juventusa od nas ali mogu se sloziti s glavnom poentom. Ipak ne mislim da je to zato sto Conte ne zna vec jednostavno je digao ruke od svog posla, tjera inat Upravi i ne zeli ni da pokusa boriti se s ovim igracima. Situacija je totalno cudna, a jos cudnija kad shvatis letargicnost ljudi iz kluba, koji su pustili da kola idu nizbrdo, pocev jos od ljetnog prelaznog roka. Roman mozda ima nekih privatnih sranja kojima se zabavio al ostatak ekipe tamo je zasluzio ogromne kritike. Na ljeto prijeko potrebna kadrovska reorganizacija unutar same Uprave i hijerarhijska raspodjela odgovornosti. Dovodjenje pravih ljudi sa vizijom za buducnost je pod muss. Inace nam se smijesi provalija narednih nekoliko godina, jer nece se ponoviti cudo koje smo napravili npr prosle sezone.

#31 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,952 postova
  • 6263 lajk(ova)
  • Time Online: 137d 6h 42m 20s

Postirano 03 April 2018 - 22:42

Nisam ni rekao da ne moze (pokazao je bas suprotno prosle sezone) ove sezone ga je safatak neki ozbiljan virus kurcobolje za tim,rezultate i svoju sudbinu njemu.
Ja prvi sam ga kovao u zvijezde, zaista je unio nesto novo u nas klub, dodatnu strast, energiju. Ovim svojim ponasanjem mnogo me je razocarao, zaista.

#32 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,464 postova
  • 3103 lajk(ova)
  • Time Online: 93d 11h 14m 52s

Postirano 04 April 2018 - 05:33

Izgubili smo od bolje ekipe(boljeg kolektiva) i od trenera koji zeli da radi svoj posao maksimalno bez obzira na to da l je s druge strane Real, Celsi ili Barnli.
I tu nema niceg čudnog.

Sve ekipe ispred nas su trenutno bolje i u boljoj formi tako da ja mislim da mi nemamo sanse za top 4.
Krivac za tako nesto je trener (kojeg boli ona stvar) jer sjetimo se utakmica protiv Watforda u februaru kad su nas razvalili 4:1 kao da su Barcelona i Bournemoutha krajem januara kada su nas dobili 3:0. Prvi dio sezone je bio solidan dok u drugom dijelu sezone izgledamo kao prosjecna ekipa koja se bori za top 10.

Znaci, mišljenja sam da nemamo sanse za top 4 nego se odmah treba fokusirati na planove za narednu sezonu i pronaci greske koje smo ove sezone uradili mnogo i slabosti kojih je takodjer bas mnogo.

Ne mozemo kupiti igraca da sjedi na klupi a takvih smo ove sezone imali nekoliko.
(Zapacosta, Palmieri, Drinkwater, Barkley, Giroud, Bakayoko) = preko 200 miliona eura su kostali a ustvari kao da nista nismo doveli. Ni jedno nazovi pojacanje nije bolje od onoga sto smo vec imali prosle sezone. Za mene je najvece razocarenje Bakayoko. Mislio sam da ce taj igrac biti razbijac, trkac na terenu a on nista. Ni blizu. Flopčina.

Kupuju se valjda pojacanja koja ce biti konkurentniji od onoga sto imamo jer svi su dobro znali cime raspolazemo.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2020 Chelsea Balkan