Skoči na sadržaj

Foto

Round of 16: Barcelona v Chelsea (14.03 sri.) [20:45]

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
35 odgovora na ovu temu

#21 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 458 postova
  • 93 lajk(ova)
  • Time Online: 8d 12m 29s

Postirano 14 March 2018 - 22:07

Šta ćemo sa Courtoisa?

Ako je on rupa koga bi ti doveo umesto njega?
Slazem se da je veceras katastrofa.

#22 rustincohle

rustincohle
  • Korisnik
  • 2,907 postova
  • 3216 lajk(ova)
  • Time Online: 105d 10h 27m 6s

Postirano 14 March 2018 - 22:17

Od njega je bolji i Asmir Avdukic.

Prosto ovdje i nije Conteova krivica tako velika, kad se uzme u obzir koncentracija ojebina u sastavu ovog tima. Par primjera:

1. Courtois - go mu nije dao samo ko nije sutao

2. Christensen - trese se kao da krizira na horsu

3. Moses - zna trcati samo pravolinijski, a specijalitet mu je nabiti loptu u igraca ispred sebe, po mogucnosti iz sve snage

4. Fabregas - strani spijun koji na sve nacine sabotira tim za koji nastupa, da bi doprinio pobjedi svojih nalogodavaca

5. Giroud - on je tu 'nako, malo da proseta, udahne vazduha, ko ce cijeli dan u kupatilu biti frizure praviti i bradu dotjerivati

Ni ostali nisu sijali, ali ovi su posebni.

Post se sviđa 1 članu
Das ist Walter  

#23 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 9,103 postova
  • 6341 lajk(ova)
  • Time Online: 139d 1h 21m 9s

Postirano 14 March 2018 - 22:17

Ako je on rupa koga bi ti doveo umesto njega?
Slazem se da je veceras katastrofa.

Doveo bi Alisona iz Rome.

Uvalise nam tri gola ne zna se koji smo jeftinije primili. Ovako smo mi nekad kaznjavali protivnike za njihove greske. Zasluzeno prodje Barcelona.

#24 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 6,382 postova
  • 2128 lajk(ova)
  • Time Online: 74d 19h 18m 26s

Postirano 14 March 2018 - 22:23

Samo Wilian i Kante mogu dobiti prolaznu ocjenu, ostali katastrofa, Azpilicueta ko picka drhti kad primi loptu.

#25 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 458 postova
  • 93 lajk(ova)
  • Time Online: 8d 12m 29s

Postirano 14 March 2018 - 22:37

A sledece sezone cemo Kurtu pljuvati sto ovako kod nas nisi branio. Jednostavno nije u formi u kojoj moze da bude.
mrtavker, ima jos veci budak od mozesa, prolazmost njegovih centarsuteva je ko halejeva kometa. Doveli smo u klub dva teska indijanca. Tim nam je duplo slabiji u odnosu na proslu sezonu. Na 6 mesta imamo slabiji tim. Samo debil nije mogao da vidi da smo imali 11 nepovredjenih igraca prosle sezone a da nam je ove trebalo 15, a mi imamo 6. Stvarno mozak treba da budes da pomislis da Fabregas koji je glancao klupu prosle moze ove da bude kljucni igrac, ili da ti Zamlatakosta, Ziru,Popivoda mogu biti pojacanja. Jurimo Sandra a desno smo 0. U upravi nam sede teski debili.

Post se sviđa 2 članova
Das ist Walter  , reLo  

#26 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 5,274 postova
  • 4858 lajk(ova)
  • Time Online: 163d 23h 25m 11s

Postirano 14 March 2018 - 22:39

Ova je utakmica bila čega sam se pribojavao u prvoj utakmici

#27 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 9,103 postova
  • 6341 lajk(ova)
  • Time Online: 139d 1h 21m 9s

Postirano 14 March 2018 - 22:43

Ne vidim problem u postavci igre, jednostavno igraci su zakazali.
Kad se objektivno sagleda iskoristila je Barca svaku svoju priliku dok mi nismo i rutinsku su nas prosli. Sto je najgore nije Barca nista posebno ni odigrala.

Cesc, Courtois, Azpi, Moses, Alonso stvarno kardinalno lose partije, a to je previse losih pojedinica i protiv Brotnja a kamoli Barce.

#28 vidi marinine noge

vidi marinine noge
  • Korisnik
  • 96 postova
  • 17 lajk(ova)
  • Time Online: 1d 11h 29m 36s

Postirano 14 March 2018 - 22:46

Ma dobro celzi izgleda samo da se te panjine nauce igrati. Problem je sto je dosta ljudi polovnjaci, slampavi su a inace parirali dobro.

#29 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,401 postova
  • 8410 lajk(ova)
  • Time Online: 583d 17h 52m 39s

Titula

Postirano 14 March 2018 - 23:04

Barca dala gol i svjesno nam prepustili inicijativu, jer su znali da će bit nekih kontri. I, gle, za čudo Božje, zabiše nam još 2 upravo iz kontri. To što smo mi bili prividno bolji je samo mlijeko ispod kajmaka, kojeg je Barca s pola muke pokupila.

#30 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 10,433 postova
  • 5516 lajk(ova)
  • Time Online: 76d 8h 26m 41s

Postirano 14 March 2018 - 23:10

Barca dala gol i svjesno nam prepustili inicijativu, jer su znali da će bit nekih kontri. I, gle, za čudo Božje, zabiše nam još 2 upravo iz kontri. To što smo mi bili prividno bolji je samo mlijeko ispod kajmaka, kojeg je Barca s pola muke pokupila.

Sta je cilj ove izjave ? 

#31 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,401 postova
  • 8410 lajk(ova)
  • Time Online: 583d 17h 52m 39s

Titula

Postirano 14 March 2018 - 23:13

Cilj je da se vratite u realnost, pričate ko da smo pobijedil 3-0 a ne izgubili.

Post se sviđa 1 članu
Caeruleus  

#32 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 14,439 postova
  • 12685 lajk(ova)
  • Time Online: 501d 23s

Titula

Postirano 14 March 2018 - 23:24

Istina, rutinski su nas rijesili, bar tako izgleda na kraju. Ali ne bih zurio sa nekim velikim pohvalama ove Barcelone, cak mislim upravo suprotno da ima par ekipa u ostatku Lige Sampiona koje bi ih itekako mogle pobijediti. Znamo da volis onanisati na njih, ali vidjeces to. Oni do finala mogu jedino ako ih nastavi ovakva sreca pratiti, sto u zrijebu sto u samim mecevima. Mi smo im dali previse respekta sto se tog psiholoskog aspekta tice, iako je i srece nedostajalo u kljucnim trenucima. Daleko je ovo bilo od onog meca sa Cityem gdje smo se mi naguzili prije pocetka.

Al vako sad. Pripremas se za dvomec mjesec dana, onda odigras jako dobar prvi mec i sa aktivnim rezultatom ides na gostovanje. Pripremas komplet ekipu, spremas takticki, tehnicki, u zavrsnici, u odbrani, ko koga gdje pokriva, kako na prekidima, kako u fazi bez lopte, s loptom itd itd... Dodje mec i ti fakticki iz svlacionice izlazis s 1:0. Necu spominjati onoga na golu, nisam ja onaj sto je likuje kad je u pravu, niti volim reci "jesam vam reko" i slicno jer volim ovaj klub... Samo cu reci da je to mentalno osakatilo ekipu u svakom mogucem smislu. Mi na terenu imamo 21-godisnjaka u sredini odbrane sto igra prvu ozbiljnu sezonu na ovom nivou, i jos masu neiskusnih igraca. Nakon toga kroz citav mec niko normalan ne moze reci da su nas oni nadigrali za 3:0 (ne bi taj rezultat ni bio da smo imali golmana na golu), mozda jedan gol razlike maksimalno i to na njihovu efikasnost pred golom, a nasih par losih odluka. 

Ukopao nas je katalonski setac kao i u prvoj utakmici (pricajte svi o Christensenu al je on nas i tamo pojebo) s drugim golom i cao. Pogodis stativu opet na 2:0 pred poluvrijeme taman. Onda ti na pocetku drugom ne svira penal koji je mogao svirati, ne bi pogrijesio. Mislim necu se hvatati za to, samo navodim kljucne situacije. Jbga nema tu zara u ekipi, imas pola igraca kojima je stalo, koji bas vidis da igraju a nekolicina njih su manekencici i govanca, ljudi koji idu tamo pozdravljaju se s Barceloninim u trenutku kad ti mozak treba biti jedino fokusiran na ono sto trebas uraditi na terenu. Popisam se na Fabregasa, Moratu, Pedrita i nek odjebu od kluba. Nema tu na sredini teran kad te Lampard i Ballack za usi uhvate, pa gace ti se tresu od takvih karaktera. 

Ostali svi svaka cast momci, borili ste se, nedostajalo je tu i kvalitete naravno ali Boze moj. 3:0 nismo trebali izgubiti po prikazanom, nadam se da nece klonuti duhom. Sljedeci put manje respekta, jos vise muda, jace i u kost igrati. Za borbenost svaka cast, predvodili su nas Kante i Willian po tom pitanju. Giroud, Alonso i Moses iako jako limitirani igraci po meni zasluzuju pohvale, ne ocekujem od njih da igraju ko Drogba ili A. Cole iz najboljih dana. To je do Uprave, nek se loma zapitaju.

Conte takodjer za vecerasnji mec nema mu se sta reci, sve odradjeno po ps-u sto se kaze. Postava, izmjene, instrukcije i igra na terenu. Nadam se da mozemo do kraja sezone izvuci plasman u Ligu Sampiona i pokusati ostvariti nesto u FA kupu, pa onda neka na ljeto vide sta ce dalje.

Post se sviđa 4 članova
diablo_bih  , strahinjaf  , reLo  , Kun Aguer0  

#33 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 10,433 postova
  • 5516 lajk(ova)
  • Time Online: 76d 8h 26m 41s

Postirano 14 March 2018 - 23:44

Ekipa je sastavljena od mentalno slabih pojedinaca, te veoma limitiranih igrača, pogotovo u tom nekom fizičkom pogledu. Pogledam Alonsa visok haman za stopera, hljeba nema u njemu, onda kontas lagan je, brz, opet kurac gurnes loptu pored i pretrcis ga. To su mu glavne mane dvije, igra i priključivanje napadu jako dobri ali fizički očajan. Sa druge strane totalna suprotnost Moses, jak ko zemlja, brz, ali poslati dobar centarsut ili pas nakon sto dobije loptu u prostor ili prođe svog čuvara postaje misaona imenica.

Cesc Fabregas, fizički spreman za Tampa Bay da se pridruzi Joe Coleu, postao je kancer ekipe, jeste kreativan, zna stati na loptu, dodati, pregled igre ima ali biti ovoliko očajan fizički, neka hvala, moze se naci bolji. Morata, čovjek je ko curica, imao par losih partija, kritikovan od strane navijaca, medija i povukao se u jezevu kucicu iz koje ne smije da izađe više. Čovjek koji se usro i nema vjere u sebe ni grama.

Što se same utakmice tiče, postava savršena. Utakmica koja se jako dugo čekala, i onda ti se desi čovjek koji nas prca toliko sa potpisivanjem novog ugovora, koji plače za madridom te čovjek koji prima gol kroz noge iz mrtvog ugla u trećoj minuti. (Ne pada mi na pamet da sekundu okrivim Alonsa). I zamisli ti to, treniras se, trudis se, napališ se jednostavno na tu tekmu i onda dođe on i posere se na sve to. Tu nas je zakopao, moral ekipe odmah srozao, međutim kada to nije bilo dovoljno, onda se udruzio sa Cescom koji daje loptu Leu, koji nalazi Dembelea i onda jos jedan sjajan tajming Thibe i klizanje neko, padanje prijevremeno i to je 2-0(drugi gol kroz noge, asistencije Suarezu kao ni  jednu jedinu odbranu nakon suta Paulinha necu spominjati). I onda se ostali suigrači nađu u situaciji, trudio si se toliko i nađu se dva maga i sve to za 20 minuta poseru. Na kraju poluvremena falilo je sreće, mada je kroz čitav dvomeč falilo sreće mada je to slabo opravdanje. Opet bolje ovako izgubiti ko čovjek, bolje igrati, izaci na teren kao pravi šampion svaku tekmu, uvidiš ko ti je slaba karike ekipe, na ljeto rastanak i zivio. 

Sve u svemu, zasluzeno je barsa prosla dalje, bez nekih malverzacija, penal nije vrijedan pomena jer je slicna 50 50 situacija bila i na Bridgeu. Skomina odsvirao veoma dobro i pošteno, svidjelo mi se sto je svakog igrača utišao, stavio na svoje mjesto, Mesija, Williana, bilo koga ko se iole odlučio biti pametan.

Post se sviđa 3 članova
strahinjaf  , Spaha  , Wisey  

#34 zolee

zolee
  • Korisnik
  • 42 postova
  • 15 lajk(ova)
  • Time Online: 1d 50m 47s

Postirano 15 March 2018 - 01:21

ova Barca ostavlja puno prostora protivnicima, mislim da bi mogli dobiti po glavi od Citya ili Bayerna

#35 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,770 postova
  • 12108 lajk(ova)
  • Time Online: 208d 8h 32m 30s

Postirano 15 March 2018 - 10:09

Eto Spahi se zelja ispunila 3-0 poraz je prizeljkivao.

Mi nemamo igracke kvalitete. 2009. smo bili Barcima klasa, 2012. klasa ispod. Sad smo dvije klase ispod. Oni su stagnirali a mi jos vise.

#36 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 5,274 postova
  • 4858 lajk(ova)
  • Time Online: 163d 23h 25m 11s

Postirano 15 March 2018 - 11:36

Eto Spahi se zelja ispunila 3-0 poraz je prizeljkivao.

Mi nemamo igracke kvalitete. 2009. smo bili Barcima klasa, 2012. klasa ispod. Sad smo dvije klase ispod. Oni su stagnirali a mi jos vise.

pa nije bas, ovako ostaje gorak okus jer smo im mogli uvaljati 4 gola, a nismo. s druge strane ljudi nas na rutinu uzeli i utrpali 3 gola.

Sent from my 6037K using Tapatalk

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2020 Chelsea Balkan