Skoči na sadržaj

Foto

Round of 16: Chelsea vs Barselona (20.02. uto.) [20:45]

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
39 odgovora na ovu temu

#21 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 800 postova
  • 174 lajk(ova)
  • Time Online: 40d 19h 56m 2s

Postirano 13 February 2018 - 19:08

Nisam ni napisao to, nego sam napisao hc bunker

#22 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,467 postova
  • 9747 lajk(ova)
  • Time Online: 369d 5h 38m 12s

Postirano 14 February 2018 - 08:33

datum utakmice me podsetio na baneta ivanovica koji je rodjen 22. februara

a gotovo sam siguran da smo sa Barselonom igrali na Banetov rodjendan i tad su nas nesto pobedili 

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#23 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,088 postova
  • 3015 lajk(ova)
  • Time Online: 88d 2h 4m 4s

Postirano 14 February 2018 - 13:05

http://dailypost.ng/...stopped-morata/

Cuj ove placipizde. Ne volim ove Spanjolce samo sto su placipizde.

Ma ima da bude zaustavljen! Sad ili nikad!

#24 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,304 postova
  • 7910 lajk(ova)
  • Time Online: 330d 22h 23m 7s

Postirano 14 February 2018 - 13:29

Daj bar neki normalan izvor, prvi put čujem za ovaj tabloid.

#25 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,200 postova
  • 6638 lajk(ova)
  • Time Online: 116d 20h 11m 48s

Postirano 14 February 2018 - 13:54

Bio je još negde taj članak. Ja sam to čitao na expresu, ako se ne varam. Morata samo nešto s*re i potcenjuje nas. Nadam se da neće igrati prvu.

#26 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,427 postova
  • 11910 lajk(ova)
  • Time Online: 199d 4h 3m 45s

Postirano 15 February 2018 - 14:54

Očekujem poraz i ispadanje.

#27 drogba 11

drogba 11
  • Korisnik
  • 1,155 postova
  • 1170 lajk(ova)
  • Time Online: 71d 1h 50m 32s

Postirano 15 February 2018 - 16:49

Dabogda ti zub ispao

#28 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,954 postova
  • 12087 lajk(ova)
  • Time Online: 397d 8h 15m 52s

Postirano 15 February 2018 - 16:57

Kad pogleda covek istorijat medjusobnih duela Celsija i Barselone, samo smo jednom imali ekipu koja moze da im parira kvalitetom(onomad kad nas ljudi u zutom unakazise) pa smo opet dobro prolazili sa njima, cak bolje nego oni sa nama.
Ima tu neka visa sila, nije sve u kotrljanju lopte.

Napadati ih necemo, niti imamo cime, niti je to u Konteovom maniru.
Oni su brzi, igrački kvalitetniji, uigraniji.... A mi, mi se uzdamo u inat, u zelju da se jednom ucinjena nepravda ispravlja svaki put, da im se otkine bar komadic slave nepravedno, delom i preko nasih ledja stecene.
Ostrice svoja pera i glasove na nama razni, oni koji znaju, a posebno koji ne znaju, pisace o antifudbalu, katenacu, autobusu. Velicace svoje razmazeno mezimce na racun plastike i manjka fudbalske istorije tima iz Londona.
Ali dok ne dodju bolja vremena, dok ne budemo opet mogli da sa njima igramo i nadigramo ih u, jelte, "njihovoj igri" udri ih u meso. Izadji na teren ko pukovnik, vrati se ko general. Izgini za one koji su dres nosili pre tebe. Pokazi da smo tu, da dobro pamtimo sve.
Neka im Celsi ostane ta crna mrlja u biografiji.

Daj Boze. Whisp opet u fazonu, ko u stara vremena kad smo se pripremali za klempu protiv Baye u Minhenu. Motivacije ne fali :D

Pitanje je samo veliko koliko mi imamo tih karaktera u ekipi da iznosu ovakvu utakmicu. Nekako osim Azpilicuete i Hazarda koji imaju ta muda u sebi, ne vidim kod drugih igraca da mogu vanserijski potegnuti, izvuci neku nenormalnu energiju iz petnih zila u velikim mecevima. Kante je sjajan, ali on nije taj koji ce nositi druge, isto kao i Christensen. Ne vidim prave lidere u njima. Na golu nam covjek koji uopce nije svojim cijelim bicem u Celziju. Pa Cech je onomad sam davao ritam citavoj ekipi i usadjivao im vjeru da mogu ono sto su oni sami mislili da ne mogu. Prvi napadac slicno nesto tome. Tesko je ovakve timove pobjedjivati bez tog osjecaja zajednistva, bez da cijeli tim dise za jedno, da su svi fokusirani na CFC i tako izidju na teren sa tim ponosom, bez imalo straha i respekta.

Ne znam koliko smo zreli u tom smislu, eto nadam se ali nisam veliki optimista upravo radi navedenog. Barcelona ko Barcelona nikad me nije plasila, pa nece ni sada. Favoriti jesu, mada je sve do nasih.  Ovih nekoliko sedmica ce umnogome definisati cijelu sezonu, a mozda cak i buducnost kluba (plasman u TOP 4, odlazak Contea, novi ugovori, odlasci/dolasci igraca...). U svakom slucaju, bice jebeno.

Post se sviđa 2 članova
strahinjaf  , Kun Aguer0  

#29 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,200 postova
  • 6638 lajk(ova)

Postirano 15 February 2018 - 19:16

"There are players here who hate Chelsea more than Real Madrid," Messi told the News of the World. "I never thought I would hear myself say that.

"I also never thought I would see something worse than the Boca and River Plate rivalry or Brazil v Argentina - but this is.

"We would rather play Arsenal, Manchester United or anyone else than be on the pitch with Chelsea."

Hehehe

http://www.skysports...we-hate-chelsea

Post se sviđa 1 članu
strahinjaf  

#30 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,172 postova
  • 8286 lajk(ova)
  • Time Online: 569d 5h 22m 54s

Postirano 15 February 2018 - 19:54

Bilo je to dok su za ovaj klub igrali ratnici. Ne očekujete valjda da se neko plaši Morate, Fabregasa i Alonsa?

Post se sviđa 2 članova
strahinjaf  , Caeruleus  

#31 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,200 postova
  • 6638 lajk(ova)

Postirano 15 February 2018 - 20:17

Stara vest ali verujem i da nas danas mrze. :D nisu ravnodušni kada moraju sa nama da igraju.

#32 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,482 postova
  • 1963 lajk(ova)
  • Time Online: 66d 14h 14m 52s

Postirano 15 February 2018 - 20:33

Conte će parkirati autobus i to Setrin.

#33 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,427 postova
  • 11910 lajk(ova)

Postirano jučer, 13:12

Ja sam odlučio da ovu utakmicu ni ne gledam.

#34 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,200 postova
  • 6638 lajk(ova)

Postirano jučer, 14:11

Ja moram. Jos jedan od najboljih drugova navija za Barselonu... on dres, ja dres.. pa sta bude :D

#35 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,088 postova
  • 3015 lajk(ova)
  • Time Online: 88d 2h 4m 4s

Postirano jučer, 21:52

Conte će parkirati autobus i to Setrin.

Ima da parkira talgo voz.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

#36 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,349 postova
  • 4605 lajk(ova)
  • Time Online: 66d 8h 28m 19s

Postirano jučer, 23:03

Daj Boze. Whisp opet u fazonu, ko u stara vremena kad smo se pripremali za klempu protiv Baye u Minhenu. Motivacije ne fali :D

Pitanje je samo veliko koliko mi imamo tih karaktera u ekipi da iznosu ovakvu utakmicu. Nekako osim Azpilicuete i Hazarda koji imaju ta muda u sebi, ne vidim kod drugih igraca da mogu vanserijski potegnuti, izvuci neku nenormalnu energiju iz petnih zila u velikim mecevima. Kante je sjajan, ali on nije taj koji ce nositi druge, isto kao i Christensen. Ne vidim prave lidere u njima. Na golu nam covjek koji uopce nije svojim cijelim bicem u Celziju. Pa Cech je onomad sam davao ritam citavoj ekipi i usadjivao im vjeru da mogu ono sto su oni sami mislili da ne mogu. Prvi napadac slicno nesto tome. Tesko je ovakve timove pobjedjivati bez tog osjecaja zajednistva, bez da cijeli tim dise za jedno, da su svi fokusirani na CFC i tako izidju na teren sa tim ponosom, bez imalo straha i respekta.

Ne znam koliko smo zreli u tom smislu, eto nadam se ali nisam veliki optimista upravo radi navedenog. Barcelona ko Barcelona nikad me nije plasila, pa nece ni sada. Favoriti jesu, mada je sve do nasih.  Ovih nekoliko sedmica ce umnogome definisati cijelu sezonu, a mozda cak i buducnost kluba (plasman u TOP 4, odlazak Contea, novi ugovori, odlasci/dolasci igraca...). U svakom slucaju, bice jebeno.

To sto se igrača tiče ti je isto kao kod forumaša na forumu. Imaš ove što su "realisti" i svako malo kukaju i očekuju neke poraze picke materine i one koji su svaku tekmu uz klub

#37 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,276 postova
  • 4829 lajk(ova)
  • Time Online: 314d 3h 37m 26s

Postirano danas, 00:33

Ako i ovo dobijemo, moze se reci da smo prebrodili krizu. Idemoooooooooooo, jebite im majku.

#38 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,427 postova
  • 11910 lajk(ova)

Postirano danas, 02:19

Ima da parkira talgo voz.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

talgo-voz-iskakanje-iz-sina-capljina-zfb

#39 hamco

hamco
  • Korisnik
  • 3,758 postova
  • 3265 lajk(ova)
  • Time Online: 193d 31m 33s

Postirano danas, 11:47

Na stranu sad sve zafrkancije, ali ludost bi bila zaigrati 3-4-3 formaciju sa samo Kanteom i jos jednim u vezi, bio to Fabregas ili Drinkwater. Messi najvise koordinira na sredini terena te se povremeno izvlači na desno krilo, ali većinu vremena provodi u sredini, često dolazeci po loptu. 

Iz tog razloga moramo zaigrati sa trojicom u sredini, zgusnuti i otezati mu sto je vise moguce. Jer ukoliko on bude tu mogao raditi sta hoce, ne vidim kako mozemo proci bez da primi bar 2 gola. Koliko god su dobri Suarez, Iniesta i ostali, zna se ko je alfa i omega ovog kluba. 

Dakle, ukoliko je istina da nece igrati Bakayoko, ocekujem Kante, Drink, Fabregas trojku u sredini, iako bih licno stavio Luiza ispred Drinka koji kao i odbrambeni igrac moze u napadu odigrati mnogo bolje od njega, siguran sam u to.

Odbrana Azpi - Christensen - Rudiger (iako mislim da ce Cahil zaigrati) a u napadu Hazard i Morata(sumnjam da ce Ziru igrati od prve).

Kljuc je u sredini terena i cuvanju Mesija.

#40 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,172 postova
  • 8286 lajk(ova)
  • Time Online: 569d 5h 22m 54s

Postirano danas, 12:32

To što je Willian igrao 90 minuta mislim da znači da će igrat 3-5-2 sa Fabregasom, Kanteom i još nekim panjem (Bakayoko ili Drinkwater nebitno je), a u napadu Hazard i Morata, iako bih više volio Girouda.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan