Skoči na sadržaj

Foto

Round of 16: Chelsea vs Barselona (20.02. uto.) [20:45]

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
39 odgovora na ovu temu

#1 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,349 postova
  • 4605 lajk(ova)
  • Time Online: 66d 8h 28m 19s

Postirano 12 February 2018 - 23:21

maxresdefault.jpg

Evo je raja, tekma o koju svi priželjkujemo i prva od tri strasno teske utakmice u nizu koje nas čekaju.

#2 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,200 postova
  • 6638 lajk(ova)
  • Time Online: 116d 20h 11m 48s

Postirano 12 February 2018 - 23:25

Ocekujem ultra defanzivnu taktiku, sve mi se čini da će igrati samo sa dva igrača, Centar i Hazard..ali videcemo.

Ne uliva mi poverenje očajna igra protiv jakih ekipa... Sa druge strane nadam se da ce igrači imati motiv da igraju i da se pokazu.

#3 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,954 postova
  • 12087 lajk(ova)
  • Time Online: 397d 8h 15m 52s

Postirano 12 February 2018 - 23:30

S jedne strane, uvijek smo bili jebeno tvrd orah Barceloni i uvijek smo im zadavali bas dosta problema.. A s druge strane, tako smo se ove sezone znali raspasti u nekim utakmicama (Roma, Burnley, pa pogotovo ova zadnja dva Watford i Burnley) da je moguce ako im se vrati za onu 2012. neki promasaji da nas potpuno razvale, jer imaju igrace za to. Ipak, navijacki vjerujem i nadam se da cemo dozivjeti jos jednu od onih magicnih noci na Bridgeu, ko nekad u stara dobra vremena.

#4 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,200 postova
  • 6638 lajk(ova)

Postirano 12 February 2018 - 23:33

To se i ja nadam. Ne lezimo mi njima, nismo nikada, uvek su im bile tvrde utakmice sa nama.

Ne ulivaju mi poverenje bekovi nikako, problem je i ko ce biti u tandemu sa Kanteom.

#5 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,349 postova
  • 4605 lajk(ova)

Postirano 12 February 2018 - 23:41

Samo da wajza korigujem da nas nije Burnley rasuo prije Watforda nego trešnjice tj Bournemouth :D

Moglo bi se ovde iskopati nesto, ocekujem da im pustimo posjed ali tu smo opet dobri kad se protivniku da lopta jer mi u napadu imamo jednog igraca, eventualno dva (ako je raspolozen neko tipa Willan, eventualno Cesc, skoro nikad Pedro) koji moze nesto uraditi sa tom loptom kada je imamo u posjedu. Pod time mislim da je gurne do napadaca ili napravi neku kombinaciju, akciju...

Dakle napadački smo karina ali ako se ekipa trgne, imamo dobar sistem i mogli bi nauditi barsi iz nekih kontri, polukontri i prekida...

Sto se odbrane tice, svi moraju biti na visini zadatka jer ovo je strasna ekipa i znaju igrati lopte, remizirali su u zadnjem kolu protiv Getafea i idu u goste Eibaru u subotu...

Nije me toliko strah ove barse da budem iskren, mnogo mi je draze sto smo dobili njih nego da je to bio PSG. Nezgodni smo im u ovoj nokaut fazi, jedini put kad su nas uspjeli eliminisati bilo je to uz pomoc ljudi u crnom. 

Pored toga ovo je mozda i najlosija barselona kada se pogleda unazad 6-7 godina

#6 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,200 postova
  • 6638 lajk(ova)

Postirano 12 February 2018 - 23:43

Sta ljudi izvuku ovo je za plakanje :D

The last time Chelsea won Champions League Man city were EPL champions, Chelsea had a poor season and finished outside top 4, Chelsea was managed by an italian coach, a short black player (midfielder) wore jersey 7 and the most expensive player in the squad a striker wore jersey 9 and he was from spain,
And Chelsea eliminated barca from #UCL

If you know what I mean.

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#7 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,954 postova
  • 12087 lajk(ova)
  • Time Online: 397d 8h 15m 52s

Postirano 12 February 2018 - 23:44

The last time Chelsea won Champions League Man city were EPL champions, Chelsea had a poor season and finished outside top 4, Chelsea was managed by an italian coach, a short black player (midfielder) wore jersey 7 and the most expensive player in the squad a striker wore jersey 9 and he was from spain,

If you know what I mean.

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#8 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 4,193 postova
  • 4515 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 18h 8m 8s

Postirano 12 February 2018 - 23:55

Primjer svima kako se otvaraju teme, Kun on fire

očekujem sad proboj do finala protiv PSG-a.

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#9 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,349 postova
  • 4605 lajk(ova)

Postirano 13 February 2018 - 00:05

If you know what I mean.

I jedan član chelseabalkan foruma nick Kun Aguer0 je u sred te jadne sezone napisao na svom statusu da uzimamo FA Cup, LŠ i da cemo biti 3. u ligi i pogodio je 2/3

Primjer svima kako se otvaraju teme, Kun on fire

očekujem sad proboj do finala protiv PSG-a.

Kad god je tu Kun ovaj forum se ozivljava i dize na noge :D

Post se sviđa 1 članu
grena  

#10 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,172 postova
  • 8286 lajk(ova)
  • Time Online: 569d 5h 22m 54s

Postirano 13 February 2018 - 08:00

Imamo samo 2 poraza od njih u 10 utakmica od Romanovog dolaska, a pobijedili smo 3 puta, ostalo remiji. To, naravno, ne mora ništa da znači, ali možda im i jesmo tradicionalno nezgodan protivnik. Ipak, koji god segment njihove i naše ekipe usporedim, ne vidim u kojem smo bolji.. Osim možda golmana.

#11 hamco

hamco
  • Korisnik
  • 3,758 postova
  • 3265 lajk(ova)
  • Time Online: 193d 31m 33s

Postirano 13 February 2018 - 08:11

Kako Ter Stegen brani ove sezone nismo ni tu bolji. Elem, moguce da ih Conte i sam cin utakmice motivise pa da nesto i uradimo. U dubini duse vjerujem da ih mozemo eliminisati.

#12 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,356 postova
  • 6118 lajk(ova)
  • Time Online: 118d 3h 52m 49s

Postirano 13 February 2018 - 09:21

Mislim da je Konte bolji trener od Valverdea i da je to nasa prednost. Takodjer slazem se s vama da im treba pustiti posjed i cekati svoju priliku iz kontri i polukontri.
Nazad trojka Azpi-Christensen-Rutigen trebaju odraditi posao.
Dvojba je za lijevog beka koga staviti, Alonso je mnogo slab u defanzivi a Zappi to nije prirodna pozicija, tako da smo tu najtanji.

Jedva cekam utakmicu, naravno da imamo sanse.

#13 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,424 postova
  • 737 lajk(ova)
  • Time Online: 27d 15h 10m 42s

Postirano 13 February 2018 - 11:06

1. Barcelona bez Messia je kurac od ekipe
2. Messi NIKAD nije dao gol Chelseu

Bit će zanimljivo svakako...

#14 drogba 11

drogba 11
  • Korisnik
  • 1,155 postova
  • 1170 lajk(ova)
  • Time Online: 71d 1h 50m 32s

Postirano 13 February 2018 - 11:16

https://m.youtube.co...h?v=I3pLHBhFRfQ

Ko zna znat' ce
Pocelo me hvatati lagano, neka neopravdana ambicija i vjera...ko nekada IDEMOOOOOOOOO

Post se sviđa 1 članu
grena  

#15 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,055 postova
  • 5652 lajk(ova)
  • Time Online: 135d 4h 28m 27s

Postirano 13 February 2018 - 15:18

Kad pogleda covek istorijat medjusobnih duela Celsija i Barselone, samo smo jednom imali ekipu koja moze da im parira kvalitetom(onomad kad nas ljudi u zutom unakazise) pa smo opet dobro prolazili sa njima, cak bolje nego oni sa nama.
Ima tu neka visa sila, nije sve u kotrljanju lopte.

Napadati ih necemo, niti imamo cime, niti je to u Konteovom maniru.
Oni su brzi, igrački kvalitetniji, uigraniji.... A mi, mi se uzdamo u inat, u zelju da se jednom ucinjena nepravda ispravlja svaki put, da im se otkine bar komadic slave nepravedno, delom i preko nasih ledja stecene.
Ostrice svoja pera i glasove na nama razni, oni koji znaju, a posebno koji ne znaju, pisace o antifudbalu, katenacu, autobusu. Velicace svoje razmazeno mezimce na racun plastike i manjka fudbalske istorije tima iz Londona.
Ali dok ne dodju bolja vremena, dok ne budemo opet mogli da sa njima igramo i nadigramo ih u, jelte, "njihovoj igri" udri ih u meso. Izadji na teren ko pukovnik, vrati se ko general. Izgini za one koji su dres nosili pre tebe. Pokazi da smo tu, da dobro pamtimo sve.
Neka im Celsi ostane ta crna mrlja u biografiji.

Post se sviđa 3 članova
Wisey  , strahinjaf  , hamco  

#16 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,356 postova
  • 6118 lajk(ova)
  • Time Online: 118d 3h 52m 49s

Postirano 13 February 2018 - 15:44

Kad pogleda covek istorijat medjusobnih duela Celsija i Barselone, samo smo jednom imali ekipu koja moze da im parira kvalitetom(onomad kad nas ljudi u zutom unakazise) pa smo opet dobro prolazili sa njima, cak bolje nego oni sa nama.
Ima tu neka visa sila, nije sve u kotrljanju lopte.

Napadati ih necemo, niti imamo cime, niti je to u Konteovom maniru.
Oni su brzi, igrački kvalitetniji, uigraniji.... A mi, mi se uzdamo u inat, u zelju da se jednom ucinjena nepravda ispravlja svaki put, da im se otkine bar komadic slave nepravedno, delom i preko nasih ledja stecene.
Ostrice svoja pera i glasove na nama razni, oni koji znaju, a posebno koji ne znaju, pisace o antifudbalu, katenacu, autobusu. Velicace svoje razmazeno mezimce na racun plastike i manjka fudbalske istorije tima iz Londona.
Ali dok ne dodju bolja vremena, dok ne budemo opet mogli da sa njima igramo i nadigramo ih u, jelte, "njihovoj igri" udri ih u meso. Izadji na teren ko pukovnik, vrati se ko general. Izgini za one koji su dres nosili pre tebe. Pokazi da smo tu, da dobro pamtimo sve.
Neka im Celsi ostane ta crna mrlja u biografiji.

Bravo 👏👏 treba im nesto ovako reci u svlacionici, neki motivator odrazati govor, koji klip pokazati

#17 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,304 postova
  • 7910 lajk(ova)
  • Time Online: 330d 22h 23m 7s

Postirano 13 February 2018 - 15:55

2005 i 2006? Nakon što je došao Roman i kada su u ekipi bili Lampard, Joe Cole, Carvahlo, Terry Cech, Ferreira, Makelele, Gallas, Gudjonsen itd. protiv Deca, Ronaldinha, Etoa, Valdesa, Puyola, Iniesta, Xavija itd. ne bih rekao da ova prva ekipa nije mogla da parira.

#18 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,276 postova
  • 4829 lajk(ova)
  • Time Online: 314d 3h 37m 26s

Postirano 13 February 2018 - 16:02

Imamo samo 2 poraza od njih u 10 utakmica od Romanovog dolaska, a pobijedili smo 3 puta, ostalo remiji. To, naravno, ne mora ništa da znači, ali možda im i jesmo tradicionalno nezgodan protivnik. Ipak, koji god segment njihove i naše ekipe usporedim, ne vidim u kojem smo bolji.. Osim možda golmana.

Pa odbrana nam je miljama bolja od njihove, jedino sto im umtiti valja i to je to. Kante bolji od biskvita, jer je opao drama biskvit.

Nekako ne mogu da docekam, sta god da se desi, samo neka se ostavi srce na terenu.

#19 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 800 postova
  • 174 lajk(ova)
  • Time Online: 40d 19h 56m 2s

Postirano 13 February 2018 - 17:02

Ocekujem da barca to rijesi u prvoj utakmicu na bridgeu, sve ostalo bi bilo iznenadenje. Koliko god navijacki prizeljkivao drugaciji rezultat, mislim kako je realnost drugacija, a ovo za tradiciju sve je to divno i krasno ali nema to veze. Opet sigurno kako ce nasi biti ultra motivirani, nadam se samo da necemo hc bunker igrat jer bi nas mogli razbit

Post se sviđa 1 članu
reLo  

#20 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,276 postova
  • 4829 lajk(ova)
  • Time Online: 314d 3h 37m 26s

Postirano 13 February 2018 - 17:59

Eto ici cemo se nadigravati, logicno da cemo igrati na kontre i polukontre.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan