Jump to content

Olivier Giroud (2018-2021, 119 nastupa)


Spaha

Recommended Posts

Dakle nastavljamo dovoditi jebače odnosno dobrozigledajuće igrače

 

32481.jpg

 

 

 

- U Arsenalu od 2012. godine

- 173 utakmice / 73 gola

- Ugovor s Arsenalom do 2019. godine

- Statistika sama za sebe govori da Chelsea dovodi napadača u skladu sa trenutnom transfer politikom uprave kluba

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=njcl9YJEOjI

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

https://twitter.com/Matt_Law_DT/status/958381809590587392

To bi bilo to izgleda.

Klub ovim transferom pokazuje jasno da ne odustaje od Morate.
A s obzirom na cenu i ulogu koju bi Ziru trebao da ima, nismo prosli lose.

Sad, i ja bih voleo Obamejana recimo ili Ikardija, ali gledajuci realno na nacin poslovanja Celsija ovo i nije tako los transfer.
Link to comment
Share on other sites

Klub ovim transferom pokazuje jasno da ne odustaje od Morate.

 

Zar je itko stvarno očekivao da će klub odustat od najskupljeg igrača u povijesti nakon niti 1 sezone?

 

Ako već tražimo tog target mana, Giroud je sasvim solidno pojačanje s obzirom na cijenu i na to da je backup. Poslužit će u probijanju bunkera...

Link to comment
Share on other sites

Giroud je kurčina od igrača, prvi napadač je samo zato jer Benzema ne igra nakon skandala sa onom marokanskom kurvom :D.

Conte samo potvrđuje da je idiot.

Dali 90 miliona na Moratu i Giruda, a mogli smo odmah dati te pare za Icardia.


Naravno, zašto bi mi dali 90 milijuna na igrača koji igra sa obje noge, glavom, ima savršenu tehniku i najbolji je napadač Serie A :D.

Conte zna bolje.



PLJUC na Girouda
Link to comment
Share on other sites

Da se ne ponavljam o ovom njupa, pitacu samo kakva je logika dati 20 miliona za igraca kojem se onda ponuditi ugovor na godinu dana?
Nek je sa srecom jbg ali cisto sumnjam.

I sto poslase Bacuajia na posudbu, keve im, 24 godine pa jel to i dalje vazi za talenta? Haj ne bil postao Drogba hahah

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Moguce Diablo, samo neka nama vise ne ubija zivce ove sezone

Bas ga je bilo ono tesko gledati ovaj mjesec, bio prejak, tesko je kad imas takvog igraca :D


Arsenal od panjeva Zirua i Volkota isfinansirao dovodjenje Aubameyenga. Pa vi govorite dobar je i ovaj, nek nije Crouch

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Kojom logikom? sveukupno 40 miliona obojica da ga na kurac nabijes, iako je malo manje.

Link to comment
Share on other sites

Arsenal od panjeva Zirua i Volkota isfinansirao dovodjenje Aubameyenga. Pa vi govorite dobar je i ovaj, nek nije Crouch

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

kao sto sam kod Dzeke spomenuo.. prvo spominju panjeve, Caroll, Crouch, i onda dovedes Dzeka ili Girouda i masa kaze, dobro je bar nisu ova prva dvojica. Jebu nas, ne vade.

Link to comment
Share on other sites

Nije pitanje koliko ko kosta nego je pitanje produktivnosti tih igraca. Alexis je igracina Žiru je k*****a. Baš se lijepo rimuje. Alexis je igrac koji donosi prevagu, donosi novac, nove sponzore kroz imidz kluba, itd. Nama se svi smiju jer dovodimo otpad. Ja ne znam kako cu se osjecati kad ovaj zaigra za Chelsea. Ko popišan, vjerovatno. Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Sanchez je po meni precenjen totalno. A za tih pola miliona plate nedeljno, sa naglaskom na nedeljno, je previše, pa makar bio i Messi. To je sa porezom koji je preuzeo United... Izaći ce ih 200 miliona na 5 godina.

Sa tim sto bi uneo i sranja u svlačionicu, prevelika i bespotrebno investicija. Prodaja dresova i ne znam koji trofej to ne mogu da nadoknade.

Od Sancheza se napravio Ronaldo (zuba) bez ikakvog posebnog razloga. Eden je bolji od njega bar za 30%... Koliko nas izadje Hazard, koliko bi nas izašao ovaj.
Link to comment
Share on other sites

 S tim da je Hazard dosta mladji, i samo zbog toga ima vecu cjenu

 

Da smo imali Sancheza otkako imamo Hazarda stvari bi danas bile dosta drugčije, Sanchez bio precjenjen ili ne, ali on je pokazao šta može dosad otkako je u Engleskoj.

United je svakako dobio pojačanje za naredne 3 sezone, a Sanchez je profesionalac i veliki borac na terenu.


Dok mi kalkulišemo drugi kupuju.

 

Pored prijeko potrebnog desnog krila mi dovodimo napadača.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...