Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 13: Liverpool (A)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
29 odgovora na ovu temu

#21 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,149 postova
  • 4802 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 10h 44m 47s

Postirano 25 November 2017 - 21:21

Razocaran sam sto ove debile koji ne znaju izbiti iz svoje odbrane loptu kako treba, nismo pobjedili. Morao je Fabregas poceti, jer je ovako umirao Hazard da dodje do lopte i kreira nesto, umjesto toga bi ih lahko povezivao Fabregas loptama. Mogao bi Kante i Baka ili Drink to sami zaustaviti.

Kako god, okrenuti se drugim tekmama, jebes ga, ima jos dosta vremena.

#22 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,010 postova
  • 6572 lajk(ova)
  • Time Online: 112d 6h 44m 51s

Postirano 26 November 2017 - 13:55

Po meni ništa od dobre igre i bodova. Jedina dobra igra je bila kada smo primili gol.

Liverpul počeo bez nekih glavnih igrača, mi počeli kao da smo Sunderland. Nagomilali odbrane, kao da nas napadaju puškama, a ne da igramo utakmicu.

Početi utakmicu sa 9 defanzivaca i 2 napadački orijentisana fudbalera je sramota, pa makar igrali protiv tima sveta, sa sve Messijem, Ronaldom, Ronaldom, Maradonom, Peletom, Zidanom i ne znam ja sa kime sve već.

Ako ciljaš Premier ligu i imaš najveće domete, pa ne možeš tako početi. Kante da je igrao sa Fabregasom samo imao bi manje posla nego što je trčao za trojicu ovako.

Moratu ne mogu ni da krivim, nema sa kime da igra, Hazarda pogotovo. Šta da radiš sam protiv 8, 9 igrača protivničkog tima?

Očaj živi. Zadovoljavanje bodom, zato što smo prošli put prošli kao bosi po trnju je smešno, kao i to što su mnogi gubili bodove na terenu Liverpula.

Razočaranje totalno.

#23 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,317 postova
  • 6103 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 3h 43m 48s

Postirano 26 November 2017 - 14:48

Steta moglo se ovo dobiti.
Utakmica za neutralne posmatrace ocaj, dosada ziva. Mi smo napadali sa dva eventualno tri igraca. Kontre nismo ni trcali jer se Morata vrati na prekid i onda sam ostane Hazard koji ne moze nista protiv 3-4 igraca Liverpoola.
Kante je sinoc podbacio, mozda i najslabija partija od kako je stigao kod nas. Cahill jadnik neke rabone pokusava umjesto da je opali onako mesasarski kao sto samo i zna. Ostali solidni, izdvojio bi samo Dave koji je fenomenalan, sigurno najpodcenjeniji igrac Premirshipa. Maestralna partija.

Post se sviđa 1 članu
chelsea4evercr  

#24 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,803 postova
  • 12006 lajk(ova)
  • Time Online: 386d 16h 15m 36s

Postirano 26 November 2017 - 17:58

Po meni ništa od dobre igre i bodova. Jedina dobra igra je bila kada smo primili gol.

Liverpul počeo bez nekih glavnih igrača, mi počeli kao da smo Sunderland. Nagomilali odbrane, kao da nas napadaju puškama, a ne da igramo utakmicu.

Početi utakmicu sa 9 defanzivaca i 2 napadački orijentisana fudbalera je sramota, pa makar igrali protiv tima sveta, sa sve Messijem, Ronaldom, Ronaldom, Maradonom, Peletom, Zidanom i ne znam ja sa kime sve već.

Ako ciljaš Premier ligu i imaš najveće domete, pa ne možeš tako početi. Kante da je igrao sa Fabregasom samo imao bi manje posla nego što je trčao za trojicu ovako.

Moratu ne mogu ni da krivim, nema sa kime da igra, Hazarda pogotovo. Šta da radiš sam protiv 8, 9 igrača protivničkog tima?

Očaj živi. Zadovoljavanje bodom, zato što smo prošli put prošli kao bosi po trnju je smešno, kao i to što su mnogi gubili bodove na terenu Liverpula.

Razočaranje totalno.

Ne bih se slozio. To gledanje na papiru koji igraci igraju je pogresno. Daleko je ovo od onih Murinjovih utakmica protiv jacih ekipa, mnogo smo opasniji i konkretniji. Mi smo, takoreci izbalansiranija ekipa na obje strane od Liverpoola, a to smo sinoc i pokazali. Nazalost nedostajalo je malo srece, ali i kvalitete u zavrsnici. Nece na ovom gostovanju sigurno nijedna ekipa izdominirati Liverpoola, u to budi siguran. Treba ponoviti i da smo mnogo bolje izgledali nego prosle sezone na Anfieldu (mada smo i tad promasili penal za pobjedu).

Treba reci da su oni tek oko 55. minute uputili prvi sut u okvir gola. Iskontrolisali smo apsolutno sve sto su pokusali, a uz to imali dobre prijetnje na drugoj strani. Pogledaj ponovo hajlajtse, ako nadjes 2 iole dobre sanse Liverpoola pored onog Salahovog gola, evo glava. A i taj gol smo dobili uz dosta nesrece. Definitivno najmanje sto smo zasluzili jucer je bod. Cak ne bih ni rekao da smo i poslije izjednacenja bili zadovoljni, jer smo isli na taj drugi gol.

Prema tome, ja sam zadovoljan.

Post se sviđa 2 članova
diablo_bih  , reLo  

#25 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,443 postova
  • 1954 lajk(ova)
  • Time Online: 66d 7h 45m 36s

Postirano 26 November 2017 - 21:01

Treba reci i da njima nisu igrali Mane i Firmino i da bi i tada bila druga prica. Vise volim gledati napadacki fudbal sa zeljom za pobjedom pa makar i izgubili nego branjenje i igranje na bod. Mi smo dosli po bod to se vidjelo na kraju koliko nam se igraci vesele ko da smo odnijeli Ronaldu i Mesiu bodove.
Sramota i uzas kako igramo u derbi utakmicama, dva ofanzivna igraca i 8 defanzivnih. Fudbal iz 18 stoljeca.

#26 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,409 postova
  • 9724 lajk(ova)
  • Time Online: 363d 21h 46m 14s

Postirano 26 November 2017 - 22:15

al što Klop kralj ne voli da gubi pa to ti je :D

sad je zapenio nešto na sudije, kako mu nisu dali da izvrši izmenu na vreme

zato nije mogo da promeni sistem, u suprotnom bi Klavan došo na to mesto koje je on zamislio i bio bi tačno tu da blokira Vilijana :D

#27 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,010 postova
  • 6572 lajk(ova)
  • Time Online: 112d 6h 44m 51s

Postirano 27 November 2017 - 10:44

Stoji Wisey da smo krenuli po jos jedan gol posle izjednačenja, ali jurnuli nakon primljenog pogotka. Ogromna doza sreće je bila kod gola Williana, ni on ne zna kako ga je dao.

Problem je u tome sto da nismo primili gol, ne bi se ni menjala nasa igra. Nama uvek treba sok terapija da bi poceli igrati.

Ne secam se ni nasih nekih posebnih sansi, osim god one frke posle kornera i sansa Popivode. One kontre i ostalo je sve bilo mlako samo sa Moratom i Hazardom napred.

Stoji da smo bili opasniji nego sa Mourinhom, ali stoji da smo bili previše drfanzini. Bar je Pedro trebao početi umesto Bakayoka ili Popivode.

Posle gola smo zaigrali fudbal. Ne mislim da smo namerno isli na bod, ali ne mislim ni da smo bili previse motivisani za sva tri.

Evo sad ce polako LS nokaut, tamo ce biti svaki tim u rangu Liverpula u najboljoj opciji, ostali za klasu jači i za klasu sa boljim igračima. Kako ćemo tamo onda igrati, pogotovo ako dodju Real, Barsa, PSG, City (pre ili kasnije), Bayern... to mene brine, a svi su jaki napred, a ni nazad za baciti. Ako nismo mogli probiti Liverpul sa dva igrača, kako mislmo gore navedene ekipe na taj način dobiti.

#28 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,382 postova
  • 722 lajk(ova)
  • Time Online: 23d 2h 3m 54s

Postirano 27 November 2017 - 11:10

0-0, 0-0 pa na penale, ili nekim sretnim golom u gostima...

#29 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,250 postova
  • 7858 lajk(ova)
  • Time Online: 326d 6h 11m 37s

Postirano 27 November 2017 - 14:11

Ili se Liverpool potcenjuje, ili se Chelsea precenjuje, po kvalitetu nema neke razlike. Oni imaju smešnu odbranu, mi imamo smešne wingbackove i veznjake. Mi imamo adute u vidu Kantea, Hazarda, Morate, oni imaju Salaha, Manea, Kutinja... Tako da se sve izbalansira, par kvalitetnih pojedinaca, ostalo prosek.

#30 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,149 postova
  • 4802 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 10h 44m 47s

Postirano 27 November 2017 - 14:41

Bolja nam je odbrana, bolja sredina, njima napad, tako da nismo ni blizu kvalitetom, vec dosta bolji.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan