Skoči na sadržaj

Foto

Group c, Matchday 4: Roma (A)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
30 odgovora na ovu temu

#21 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,799 postova
  • 12004 lajk(ova)
  • Time Online: 386d 7h 15m 9s

Postirano 31 October 2017 - 22:10

Al nas iskarase ljudi veceras. Kakva smo mi prdacina od ekipe.

#22 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,008 postova
  • 6571 lajk(ova)
  • Time Online: 112d 5h 12s

Postirano 31 October 2017 - 23:26

Kada protiv nas "faraon" izgleda kao Messi, Kolarov kao Roberto Karlos, a Dzeko kao Zuba onda je jasno koliko smo jadni bili.

Steta sto nije pukla bruka i petarda pa da se cesu po glavi svi od Abramovica, preko Marine, Emanela i do Kontea.

Prošle godine igrali jedno takmicenje i izgledali vrh, ove godine, dva jaka takmicenja i pokazuje se pravo lice igraca.

Alonso, Pedro, Mosses, Willian, Fabregas, Cahill, Bakayoko, Michy, Rudiger... sve kada bi prodali i dali klincima sansu, za 2 sezone bi 3x bolji bili od ovih parazita.

Nisam se nesto ni potresao, u nedelju ce nas pobediti Mourinho na njegov nacin i to je to.

Post se sviđa 1 članu
strahinjaf  

#23 Mr Abramovich

Mr Abramovich
  • Korisnik
  • 80 postova
  • 0 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 16h 35m 11s

Postirano 01 November 2017 - 06:37

Sramotan rezultat za jednog engleskog šampiona.

#24 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,382 postova
  • 722 lajk(ova)
  • Time Online: 23d 1h 52m 46s

Postirano 01 November 2017 - 08:45

Sreća da je Atletiko očajan pa ćemo vjerojatno ipak proći grupe, a do proljeća se nadam da će se neke stvari promijeniti...

#25 MarioPašalić

MarioPašalić
  • Korisnik
  • 185 postova
  • 23 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 3h 47m 2s

Postirano 01 November 2017 - 08:47

Izgleda mi da se opet svlačionica pobunila.

A i treba.

Razjebali su ekipu što su dali Costu i Matića,a doveli Moratu i Bakayoka.

I dalje smo mi sam vrh Europu po kvaliteti igrača,dovoljno da pregazimo Romu,ali jednostavno dalje ne ide ovako.

Kakva Roma s Kolarovom i El sharawijem pa nisu to bolji igrači od Alonsa i Hazarda.

Naveo sam njih dvojicu,ali to se odnosi na sve igrače,jedino iz te Rome Naingolan se može mjeriti sa kvalitetom naših igrača.

Prijelazni rok kako sam i očekivao čisti promašaj.

#26 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,250 postova
  • 7858 lajk(ova)
  • Time Online: 326d 2h 44m 51s

Postirano 01 November 2017 - 11:14

Kakva pobuna u svlačionici, zar je toliko teško ne pričati napamet iz dupeta nakon lošeg rezultata?

#27 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,408 postova
  • 9724 lajk(ova)
  • Time Online: 363d 18h 45m 46s

Postirano 01 November 2017 - 11:28

ja sam čitao pre neku nedelju, nek budu pre 20 dana, ne zamerite...

kako su igrači nezadovoljni, ne u kontekstu da postoji neka pobuna, nego kao da Konte ništa nije promenio režim treninga, da i pored viška utakmica nije napravio neke izmene i da oni(igrači) smatraju kako bi trebalo "malo lakše" da treniraju

sad više stvarno nisam pametan

Telegraf više ne mogu da smislim, zato što je onaj njihov novinar praktično PR kluba i samo prenosi što mu kažu i pička neka

ovo je pisao onaj iz Tajmsa koji je do sad pogadjao otprilike sve što je napisao

https://www.thetimes...egime-7l8ncnm8q

#28 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,143 postova
  • 4800 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 9h 30m 15s

Postirano 01 November 2017 - 12:13

Sramotna partija, defanzivci su smijesni, svaka im sansa bila gol, osim one jedne kada su prebacili gol. Ljudi ne znaju dodati lopte kako treba, a mi ispusimo od istih 3-0. Morata ocajan. Sad ovo izgurati do januara, pa kupovati, jer ocigledno da vise ne ide kako je zamisljeno.

#29 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,008 postova
  • 6571 lajk(ova)
  • Time Online: 112d 5h 12s

Postirano 01 November 2017 - 15:13

I meni je juce smrdilo na to, na bušenje trenera, nemoguce da su juče onako loši bili, kao da igraju za Ebsflet, a ne za Chelsea.

#30 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,029 postova
  • 2971 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 8h 24m 56s

Postirano 01 November 2017 - 15:54

ja sam čitao pre neku nedelju, nek budu pre 20 dana, ne zamerite...

kako su igrači nezadovoljni, ne u kontekstu da postoji neka pobuna, nego kao da Konte ništa nije promenio režim treninga, da i pored viška utakmica nije napravio neke izmene i da oni(igrači) smatraju kako bi trebalo "malo lakše" da treniraju

sad više stvarno nisam pametan

Telegraf više ne mogu da smislim, zato što je onaj njihov novinar praktično PR kluba i samo prenosi što mu kažu i pička neka

ovo je pisao onaj iz Tajmsa koji je do sad pogadjao otprilike sve što je napisao

https://www.thetimes...egime-7l8ncnm8q

Neki bi vjerovatno da ni ne treniraju a da plate primaju po desetine i stotine hiljada eura sedmicno.

Covjek je osvojio ligu i da nisu imali rezim treninga kakv su imali, kura* bi ga osvojili.

Ono sto mene nervira je pored svih mana sa igracima koje raspolaze u taktici 343, Conte iznova i iznova izvodi iste igrace, ista postava, ista taktika.

Sinoc se vidjelo kao i predhodnih utakmica da pojedini igraci ne znaju gdje treba da igraju, ne znaju koja je njihova uloga.

Sa tri igraca u odbrambenoj liniji oni uvijek naprave višak u sredini, mislim na Romu i vrlo lahko sam dolaze do gola.

Dok s druge strane, mi nismo znali ni kontru odigrati a kamo li da sastavimo nekoliko tacnih pasova. u voj taktici, igraci su predaleko jedan od drugog i onda se pokusava na neke duge lopte, dok lopta dodje do igraca, igraci druge ekipe se vec organizuju i zatvore sve rupe.

Osim Hazarda koji je klasa daleko iznad drugih igraca, niko nista nije pokazao. Naravno dok sam gledao utakmicu, dok nisam prebacio ženi na seriju jer ono vise nisam mogao da gledam.

#31 strahinjaf

strahinjaf
  • Korisnik
  • 612 postova
  • 286 lajk(ova)
  • Time Online: 17d 19h 56m 48s

Postirano 01 November 2017 - 17:58

Ne znam kako ne shvatate da je ova ekipa istrosena i da nema kvalitet. Ne radi se o nikakvoj pobuni. Igraci poput Alonsa, Rudigera, Cahilla, Fabregasa, Williana, Pedra, Batsuaija, Drinkwatera i slicni ne bi trebalo da imaju mesta u ekipi kao sto je Celsi.

Post se sviđa 2 članova
Caeruleus  , Igi  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan