Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 10 : Bournemouth (A) [W 0-1]

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
25 odgovora na ovu temu

#21 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,317 postova
  • 6103 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 3h 43m 48s

Postirano 28 October 2017 - 19:47

Realno, da nam Edena ne bi danas tesko bi bodove odnijeli. Genijalac je, pogotovo uzivanje kad mu se ovako igra i kad je rastrcan.

Alonso karina, Bakayoko ponovo los a o katalonskom setacu da ni ne pocinjem. Pohvale za odbranu i Zappu. Cini mi se da smo mozda i nasli nas najbolji stoperski trojac iako je protivnik slabasni Bournemouth. Sva trojica su odigrala vrhunski mec i dopustili cini mi se tek jedan sut a i taj je isao pravo u Nosonju.

Drink je bio solidan po ulasku, druga dvojica opet kriminal.

Nadam se da mozemo zavrsiti ovo prije reprezentativne pauze sa jos 2 pobjede u 2 kljucna meca.

Ne kazem da je idealno ali realno stvorili smo i vise nego dovoljno sansi da danas slavimo i vise od jednog gola razlike a to je po mom misljenju napredak.

Post se sviđa 1 članu
Wisey  

#22 BT14

BT14
  • Korisnik
  • 861 postova
  • 456 lajk(ova)
  • Time Online: 24d 9h 45m 20s

Postirano 28 October 2017 - 21:06

U pravu je Bari,bolje nego protiv Watforda (dok smo igrali 3-4-3),ali opet nedovoljno dobro da se ove godine išta uradi u bilo kojem takmičenju.

U Januaru/na ljeto treba jednu krupnu ribu u napadu,ali nekog mlađeg ne nekog od 30 godina, očajno nas je gledati.Nisam navikao gledati napadački fudbal,ali nisam navikao ni da se mučimo protiv manjih protivnika.

#23 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,250 postova
  • 7858 lajk(ova)
  • Time Online: 326d 6h 11m 37s

Postirano 28 October 2017 - 21:33

ali nisam navikao ni da se mučimo protiv manjih protivnika.

Ti kao da od juče pratiš ćelzi.

#24 MarioPašalić

MarioPašalić
  • Korisnik
  • 185 postova
  • 23 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 3h 47m 2s

Postirano 29 October 2017 - 09:00

Wisey na prvoj stranici si nasro hrpu sranja.

Courtois je trenutno sigurno bolji od Buffona i meni je on 3. golman na svijetu.

Alonso je bio dobar. Fabregas kad oće je igrač prevage.

Bakayoko kao što sam i pretpostavio 2 razine ispod konstantno dobrog i pouzdanog Matića.

Dok s druge strane Rudiger se pokazao puno boljim nego što sam očekivao i drago mi je da je izgurao Cahilla.

Brzina,snaga,skok,sve ima,samo malo koncentracije mu fali i boljeg postavljanja,ali od Cahilla je bolji još se treba i uigrat.

#25 BT14

BT14
  • Korisnik
  • 861 postova
  • 456 lajk(ova)
  • Time Online: 24d 9h 45m 20s

Postirano 29 October 2017 - 09:16

Ti kao da od juče pratiš ćelzi.

Nisam mislio da ne bude ovakvih utakmica,ali ove sezone nakon Kanteove povrede mučimo se sa svima.

#26 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,443 postova
  • 1954 lajk(ova)
  • Time Online: 66d 7h 45m 36s

Postirano 29 October 2017 - 18:03

Dobro je da smo pobijedili i da skupljamo bodove, realnost je top 4 a u januaru pojacati ekipu sa 2 nova igraca.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan