Skoči na sadržaj

Foto

Group c, Matchday 3: Roma (H)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
32 odgovora na ovu temu

#1 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 5,029 postova
  • 1755 lajk(ova)
  • Time Online: 126d 21h 30m 22s

Postirano 16 October 2017 - 20:51

Nakon poraza od palace koje je mnogo iznenadia i razocara sljedi domaca utakmica protiv rome na bridgeu.
Roma je u proslom kolu na olimpicu izgubila 1-0 od Napolija i sada idu u london probat napravit kakvo iznenadenje
Chelsea je s Romom igrao u skupini lige prvake 2008 godine kada ju je pobijedio s 1-0 golom terrya
Chelseju fale: kante moses a upitni su morata i drinkwater
Romi fali isto dosta igraca tako da ce biti zanimljivo
Vasa ocekivanja?

#2 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 4,136 postova
  • 4478 lajk(ova)
  • Time Online: 132d 6h 54m 19s

Postirano 16 October 2017 - 23:17

remi

Post se sviđa 1 članu
strahinjaf  

#3 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,143 postova
  • 4800 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 9h 30m 15s

Postirano 16 October 2017 - 23:53

Eto, njima nema Manolasa. Vecinom smijesna ekipa, tako da bi trebali ovo lagano pobjediti, ali posto smo uspjeli zajebati i vs Palace, onda je sve moguce.

#4 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,408 postova
  • 9724 lajk(ova)
  • Time Online: 363d 18h 45m 46s

Postirano 17 October 2017 - 00:43

ma igraće ovo verujem bolje, sve mi se čini da nije neki pritisak tolko u LŠ, ne shvataju nas ozbiljno pa valjda zato, nije to ona stara ekipa od koje se očekivalo da prodje bar do četvrtine

PRENOS JE NA HRT I NA RTS

Eto, njima nema Manolasa. Vecinom smijesna ekipa, tako da bi trebali ovo lagano pobjediti, ali posto smo uspjeli zajebati i vs Palace, onda je sve moguce.

meni je ok ekipa, ti brate ko da su djenova neka, nego sad imaju problema sa povredama dosta

prvi put posle dugo godina imaju bar pristojan sastav, verujem da bi u premu bili u top 6 bez problema

a imaju onog krakatog Gersona, podseća me na Ramireša samo što ovaj ima neke tehnike, nije samo trčanje :D

jedino mi nije jasno zašto im ne igra, na pripremama je baš dobar bio 

#5 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,143 postova
  • 4800 lajk(ova)

Postirano 17 October 2017 - 07:37

I na jebenom OBNu prijenos :(

Imali su pristojan sastav prosle sezone, vise nemaju. Gerson je bas talenat, srecom ne igra po nas, jer su debili.

Cim tebi igra propali fazio, kolarov koji je supalj k'o svicarski sir, onda ono govno sto mu i nije pozicija na desnom beku, sta reci :D De rossi prop'o nacisto itd itd.

#6 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,382 postova
  • 722 lajk(ova)
  • Time Online: 23d 1h 52m 46s

Postirano 17 October 2017 - 09:32

Nakon poraza od CP-a će se vjerojatno htjeti iskupiti a i nekako mi se čini da su igrači motiviraniji i napaljeniji na LP od lige, pa čak i u onoj groznoj Mou-ovaj sezoni smo prošli grupe. Roma je solidna ekipa ali ništa posebno tako da očekujem pobjed, pogotovo što igramo na Stanford Bridgeu...

#7 hamco

hamco
  • Korisnik
  • 3,688 postova
  • 3226 lajk(ova)
  • Time Online: 189d 4h 16m 52s

Postirano 17 October 2017 - 10:43

Ja takodjer mislim da su igraci vise okrenuti i napaljeniji na ligu sampiona nego na domace prvenstvo. Takodjer mislim da ce ovu utakmicu gristi mnogo vise, pogotovo kako bi se iskupili za poraz protiv Palaca.

Volio bih vidjeti i Rudigera i Christensena od prve minute, ne mogu biti losiji od one trojke nazad za sad. Azpi doduse i nije imao toliko losih utakmica kao Luiz ili Cahil do sada. 

Williana ako vidim u prvoj, necu gledati utakmicu. Toliko.

#8 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,143 postova
  • 4800 lajk(ova)

Postirano 17 October 2017 - 12:28

Bilo bi prelijepo da hazard i musonda pocnu mec :D

#9 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,442 postova
  • 1954 lajk(ova)
  • Time Online: 66d 7h 42m 7s

Postirano 17 October 2017 - 17:02

Ne znam cemu potcjenjivanje Rome, nije to losa ekipa, jesu izgubili od Napolia ali Napoli je za sada prvi u Italiji i ima bolju ekipu od Rome. Mi s druge strane imamo dva poraza zaredom u ligi, fali nam neki vazni igraci. Prognoziram nerijeseno. Kad je OBN prenosio Chelsea nikad nije pobijedio samo da se zna.

#10 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,118 postova
  • 8262 lajk(ova)
  • Time Online: 567d 2h 12s

Postirano 17 October 2017 - 17:43

Ide pobjeda, da nam zamažu oči, a onda za vikend opet blamaža protiv Watforda.

#11 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,382 postova
  • 722 lajk(ova)

Postirano 17 October 2017 - 20:42

Ide pobjeda, da nam zamažu oči, a onda za vikend opet blamaža protiv Watforda.

#12 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,799 postova
  • 12004 lajk(ova)
  • Time Online: 386d 7h 15m 9s

Postirano 17 October 2017 - 23:02

Roma je solidna ekipa, ali za 2 koplja slabija nego prosle sezone kad ih je vodio Spalletti. Prodali su Salaha koji je vjerovatno jedini u stanju bio probiti 1 na 1 i imao tu brzinu za krilnu poziciju, a nisu nikoga doveli. Najopasniji igrac prema naprijed im je Perotti, ali on mnogo carini loptu i usporava napade dok se namjesti na svoj dribling. U sredini imaju Nainggolana, ostalo je dosta tanko. Kolarov je dodatna prijetnja na lijevom beku. Gledajuci dosadasnje utakmice oni ce se ovdje postaviti defanzivno i pustiti nasima da igraju sa loptom a svoje sanse ce traziti iz kontre.

Mi moramo dobiti ovo, nema zajebancije. Duzni su nam za posljednja 2 poraza, pogotovo od Palacea.

#13 Mr Abramovich

Mr Abramovich
  • Korisnik
  • 80 postova
  • 0 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 16h 35m 11s

Postirano 18 October 2017 - 19:35

Od prve minute ih stisnut,udarit presing da ne mogu disat ali paziti na kontre,cim damo gol sve ce lakse biti

#14 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,315 postova
  • 6101 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 3h 38m 49s

Postirano 18 October 2017 - 20:39

Mozemo biti prezadovoljni rezultatom nakon prvih 45minuta.
BTW: Nisam siguran jel Kolarov ili Messi jbt

#15 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 782 postova
  • 170 lajk(ova)
  • Time Online: 39d 16h 42m 45s

Postirano 18 October 2017 - 20:46

Mozemo biti i prezadovoljni, neke stvari postaju vec malo smiješne

#16 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,029 postova
  • 2971 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 8h 24m 56s

Postirano 18 October 2017 - 21:40

Ja sam se tek ukljucio u 75 minuti ali kako vidim po statiatici i presingu, Roma je izgleda bolja na Stamford Bridgeu.
Voditi 2:0 pa primiti 3 gola kući je alarmantno stanje i nesto govori da odbrana ne funkcionise kako treba. Ocigledno nismo kandidati za osvajaca i da nam je cetvrtfinale maksimum a ako neki jaci klub dodje u osminifinala mozda nam i tu bude kraj.
3 primljena gola pokazuju da ova formacija i taktika vise ne funkcionise.

Volio bih da neko nakon utakmice opsirnije napise o utakmici, gdje smo grijesili, kakav je ko bio itd.

Dzeko pokazao sta je napadač!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Sve skupe prevare od nazovi Zvijezda.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

#17 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,799 postova
  • 12004 lajk(ova)
  • Time Online: 386d 7h 15m 9s

Postirano 18 October 2017 - 21:43

Bice da je ona pobjeda protiv Atletica zamazala oci. Jer taj Atletico ne moze Qarabaga dobiti. City nas realno izdominirao na Bridgeu, zatim smo izgubili od Palacea koji nije imao boda ni gola evo do polovine oktobra a sada nas je i Roma u potpunosti nadigrala opet na nasem stadionu, i pukom srecom smo izvukli bod. Neki se rezovi moraju povuci, ovo je nedopustivo da se ovako igra na Bridgeu. 

Nije problem toliko ni da se stane iza lopte, ali mora odbrana biti puno bolja i zustrija, ne smije se dozvoljavati toliki broj prilika protivniku. Konstantno je negdje viska igrac, da li u sredini ili na krilima i s lakocom nas prolaze. Prema naprijed sem Hazarda i mozda Morate (mali uzorak utakmica da se da neka ocjena + povreda) niko ne zna kombinirati i odigrati ista suvislo. Ono sta Willian igra je za potjerati iz kluba.

Mislim da se ovo itekako moze nazvati krizom u klubu i Conte mora pronaci rjesenje, pocev od Watforda za vikend. I moram jos jednu stvar naglasiti, a to je da se konacno pokazuje ona cinjenica kako nismo proizveli vlastitog igraca od Terrya, sada vidis kako nema nijednog takvog na terenu koji ce povuci cijeli tim, nema pravog lidera i Celzijevca koji ce kada je najteze povuci naprijed. Nazalost to je tako.

PS. sta reci o velikom Edinu? Ostaje mozda najveci zal sto smo one zime uzeli Torresa a ne njega

#18 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 4,136 postova
  • 4478 lajk(ova)
  • Time Online: 132d 6h 54m 19s

Postirano 18 October 2017 - 22:03

Igrači su tako loše izgledali na terenu da je to jedan užaš. Kao da nisu uopšte imali fizičke pripreme.

Cahill mi se već popeo na kurac, pa stvarno, dokle če taj kreten igrati više, ono njegovo jebeno povlačenje unazad, i još umjesto da loptu ispucava on dodaje igraču do sebe koji vec ima na leđima igrača Rome.

Generalno jako loša utakmica svih naših igrača, svi su podbacili. Roma se morala dobiti 3-0, a ne da oni preokrenu sa 2-0 na 3-2.

Neka se i Curtoua dozove, frajer prima golove iz iole opasnije situacije, samo mu je šutni po zraku, lopta ulazi.

Morata i Bakayoko već moraju početi igrati čvršće. U prvom poluvremenu Morata je padao na gotovo svaki kontakt, a Bakayoko ulazio u duele kao djevojčica.

Fabregasa zakovati na klupu sljedece dvije utakmice, lik nas naprosto koči, ako ne najviše od svih pojedinaca. Nadam se da će Drinkwater biti barem na klupi.

#19 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,382 postova
  • 722 lajk(ova)

Postirano 18 October 2017 - 22:04

Tek sad vidim da smo ustvari one man team - Kante team, bez Kantea mi smo ništa

#20 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,442 postova
  • 1954 lajk(ova)
  • Time Online: 66d 7h 42m 7s

Postirano 18 October 2017 - 22:18

Na kraju ostaje zal sto nismo izgubili jer bi mozda neko i dosao pameti u klubu. Od samog pocetka je taktika bila promasaj, svjesno se lopta prepustila Romi, dva gola koja smo dali su smijesna kako je izgledala odbrana Rome. Prvi primljeni gol je greska Azpilicuete, ne mozes sebi dopustiti da te onako olahko igrac prolazi.

Iskreno ne vidim svrhu naseg prolaska u nokaut fazu, jer sve ekipe su bolje od nas ako ne po igrackom kadru onda po igri sigurno.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan