Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 07: Manchester City (H) [L 0-1]

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
47 odgovora na ovu temu

#41 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 4,137 postova
  • 4478 lajk(ova)
  • Time Online: 132d 7h 49m 54s

Postirano 01 October 2017 - 11:15

Moram priznati da mi je zabavno kad vidim koliko ljudi "skrenu" zbog jedne loše utakmice. :lol: Subota je, izađite, uzmite jedan viskić i biće sve ok.

Vratice se sve u normalu kad iducu pobjedimo.

Mene je samo strah da Conte ne ode iduce sezone, treba biti realan i reci da nikad nismo imali ovakvog trenera.

Sent from my E6653 using Tapatalk

#42 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,010 postova
  • 6572 lajk(ova)
  • Time Online: 112d 6h 44m 51s

Postirano 01 October 2017 - 11:20

Nije sve tako crno. Baš sam pregledao na brzinu naše protivnike i protivnike prve četvorke, tj ostale trojke. City, United, Totenham. Mi smo imali ubedljivo najteži raspored do sada. U 7 utakmica smo imali 4 teške. Everton (ma koliko nije u formi), Arsenal, City, Tottenham. Drugi su imali jednu, eventualno 2. Da još tu dodamo i veoma tešku utakmicu sa Atletikom, baš nam raspored nije išao na ruku nikako.

Jedini ozbiljniji kiks je bio protiv sramnog Barnley koji je bunar u gostima bio prošle sezone, a nas pobedi i to kući.

Sada ide laganiji raspored, a verovatno ostalima teži. Nismo sjajno prošli, a nismk ni Bog zna kako loše osim te izgubljene od fenjeraša. Sada pauza, pa onda opet da se uhvatimo ritma.

Ništa još nije izgubljeno, malo kasnimo za dvojcem iz Manchestera, ali ima još vremena da ih sustignemo.

#43 BT14

BT14
  • Korisnik
  • 861 postova
  • 456 lajk(ova)
  • Time Online: 24d 9h 45m 20s

Postirano 01 October 2017 - 11:21

Ma eto ostat će i patiće se s ovim majmunima od igrača i u Juventusu je ovako bilo.Dovodili mu poluigrače dok nije popizdio i otišo.Simone Pepe,Kwadwo Asamoah i slični.Jedina razlika između njega i Murinja jeste ta što Murinjo dobije ono što hoće,a Conte ne.

#44 Mr Abramovich

Mr Abramovich
  • Korisnik
  • 80 postova
  • 0 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 16h 35m 11s

Postirano 01 October 2017 - 12:56

Treba cestitat protivniku koji je iskoristio nas umor i pad koncentracije i to je to.Sad pauza pa opet..

#45 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,443 postova
  • 1954 lajk(ova)
  • Time Online: 66d 7h 45m 36s

Postirano 01 October 2017 - 18:56

Nije sve tako crno. Baš sam pregledao na brzinu naše protivnike i protivnike prve četvorke, tj ostale trojke. City, United, Totenham. Mi smo imali ubedljivo najteži raspored do sada. U 7 utakmica smo imali 4 teške. Everton (ma koliko nije u formi), Arsenal, City, Tottenham. Drugi su imali jednu, eventualno 2. Da još tu dodamo i veoma tešku utakmicu sa Atletikom, baš nam raspored nije išao na ruku nikako.

Jedini ozbiljniji kiks je bio protiv sramnog Barnley koji je bunar u gostima bio prošle sezone, a nas pobedi i to kući.

Sada ide laganiji raspored, a verovatno ostalima teži. Nismo sjajno prošli, a nismk ni Bog zna kako loše osim te izgubljene od fenjeraša. Sada pauza, pa onda opet da se uhvatimo ritma.

Ništa još nije izgubljeno, malo kasnimo za dvojcem iz Manchestera, ali ima još vremena da ih sustignemo.

Problem je sto smo mi kiksali puno utakmica kuci. Burnley -3 boda, Arsenal -2 boda i sad protiv Citya. Nemamo mi kapaciteta da odbranimo titulu.

#46 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,010 postova
  • 6572 lajk(ova)
  • Time Online: 112d 6h 44m 51s

Postirano 01 October 2017 - 22:03

Prošle godine smo u isto vreme bili na istom mestu. Koliko se sećam i City je bio silan u početku. Jedino United je sada tu.

Biće teže uz LS.

U sledećih 14 utakmica imamo dve jake, United kući i Liverpul u gostima. Ovo sve ništa posebno.

Tako da tek oko nove godine ćemo videti gde smo i štam

#47 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,149 postova
  • 4802 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 10h 44m 47s

Postirano 01 October 2017 - 22:06

Isto potpuno bodova kao i prosle sezone, o cemu pricas zemo. Naravno da imamo kapacitet.

#48 RogEx

RogEx

roger mafia

• Korisnik
  • 3,104 postova
  • 1877 lajk(ova)
  • Time Online: 142d 11h 26m 52s

Postirano 01 October 2017 - 22:48

Ako je kraj foruma, ako se ne skontamo za tu uplatu, hoću da kažem Zemi da ga gotivim, i da je ovaj forum godinama činio boljim mjestom. I da bio si u pravu za Willia, vizionar kakvog nema.

Post se sviđa 1 članu
reLo  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan