Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 07: Manchester City (H) [L 0-1]

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
47 odgovora na ovu temu

#21 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,010 postova
  • 6572 lajk(ova)
  • Time Online: 112d 6h 44m 51s

Postirano 30 September 2017 - 18:21

Kad se setom kako smo ATM samleli, sad mi se place.

#22 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,358 postova
  • 11872 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 1h 15m 43s

Postirano 30 September 2017 - 18:25

Willian najveća prevara u Chelseaju poslije Torresa. Nevjerojatno sve što je mogao sjebati otkako je ušao - sjebao je. Jebem ti sunce da nemam boljeg igrača od njega

Ne pamtim da je netko radio ovakav presing nad nama od utakmice protiv Barcelone 2012. na Nou Campu

A i Conte ko pička najveća, predefanzivno igramo jbt ništa prema naprijed ne možemo napravit. Žao mi Hazarda nema s kim igrat.

#23 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,018 postova
  • 5631 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 1h 40m 36s

Postirano 30 September 2017 - 18:51

Koliko pickasta izmena jebem ti fudbal i taktiku i katenaco i loptu i teren onaj zeleni !

Igraj FUDBAAAAAL ANTOOONIIOOOOO, NIJE SRAMOTA !

#24 Rikky Luiz

Rikky Luiz
  • Global moderator
  • 1,344 postova
  • 835 lajk(ova)
  • Time Online: 77d 7h 30m 33s

Postirano 30 September 2017 - 19:25

Potpuno zasluženo. Ljudi su trenutno za čitavu klasu iznad nas. Najviše od svega boli pičkast pristup naše ekipe.

#25 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,118 postova
  • 8262 lajk(ova)
  • Time Online: 567d 3h 35m 27s

Postirano 30 September 2017 - 19:26

Ako vam smeta katenačo, onda nemojte gledati tekmu između Cityja i Uniteda, jer to će biti katenačo svih katenača :D

Post se sviđa 2 članova
grena  , Igi  

#26 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,250 postova
  • 7858 lajk(ova)
  • Time Online: 326d 6h 11m 37s

Postirano 30 September 2017 - 19:29

Kakav "pičkasti" nastup, i kad su pokušavali da nešto urade videlo se da jednostavno ne mogu i ne umeju, toliko je City bio bolji i organizovaniji. Jedina šansa da Chelsea odbrani titulu jeste da se njima, Tottenhamu i Unitedu povrede svi ključni igrači na nekoliko meseci, prosto smo bili nemoćni i daleko smo iza njih po kvalitetu.

Post se sviđa 1 članu
reLo  

#27 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,443 postova
  • 1954 lajk(ova)
  • Time Online: 66d 7h 45m 36s

Postirano 30 September 2017 - 19:30

Nismo vise ni zasluzili, da smo uzeli bod tobi bilo nezasluzeno. Nadigrani od samog pocetka. Najvise mi je krivo zbog pristupa ovoj utakmici, apsolutnikrivac je Conte. Protiv Arsenala nismo zasluzili da pobijedimo, cak je i bod bio previse, evo danas u derbiji utakmici opet nadigrani, cista sreca da rezultat nije bio veci. Sva taktika se svodi da ne izgubimo neki veci mec bez obzira gdje igrali. Trenutno su United i City klase iznad po svemu.Mi samo mozemo sanjati da budemo Bayern Munchen, Real Madrid i ostali. U ligi prvaka nam je 1/4 finale kapak ako se ekipa ne pojaca i pocne igrati napadacki u vecim utakmicama.

#28 BT14

BT14
  • Korisnik
  • 861 postova
  • 456 lajk(ova)
  • Time Online: 24d 9h 45m 20s

Postirano 30 September 2017 - 19:31

S kim da igra fudbal,s kim?S Cahillom,Alonsom,Willianom,Pedrom?Pokušao je on igrati,ali ne može kad u igrači u zadnjoj liniji i u veznom redu ne znaju dodati loptu prvom igraču do sebe."Dobar je Cahill,dobar je Alonso."Dobri su dok ih ne pritisneš malo,svaka čast Antoniu pa nas nisu nabušili.Nesretna povreda Morate nas je dovela u ovakvu situaciju,jedina zamjerka jeste što nije stavio Batsa umjesto Morate.Sljedeći prelazni rok treba još defanzivnih igrača dovesti,nema ih dovoljno,a to sto su u napadu panjine (ne Morata i Hazard) to nema veze.

#29 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,803 postova
  • 12006 lajk(ova)
  • Time Online: 386d 16h 15m 36s

Postirano 30 September 2017 - 19:31

Ja kurca i utakmice Conte ko da vodi Huddersfield postavio. Sampion na bod igra na domacem terenu. E nek su zijanili, koja taktika brate mili. Ovaj City nije nikakav bauk, nit su za klasu bolji al kad ovoliko das prostora da igra to je smijesno. Samo cu reci: nadam se da je sada i onaj suplji izgovor za katalonskog setaca, da mu trebaju dvojica u zastiti, pao konacno u vodu. De Bruyne mu objasnio kako moderni veznjak igra. Za Alonsa koji ne moze cunj probiti necu trositi rijeci, mislim da se opet potvrdjuju neke stvari, ali izronice par ljudi da me nesto kao prozivaju cim ovaj uvali neki gol.

#30 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,018 postova
  • 5631 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 1h 40m 36s

Postirano 30 September 2017 - 19:33

Nema trofeja vrednog ove sramote. Tacka.

Post se sviđa 1 članu
Igi  

#31 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,443 postova
  • 1954 lajk(ova)

Postirano 30 September 2017 - 19:33

Ja kurca i utakmice

Conte ko da vodi Huddersfield postavio. Sampion na bod igra na domacem terenu. E nek su zijanili, koja taktika brate mili.
Ovaj City nije nikakav bauk, nit su za klasu bolji al kad ovoliko das prostora da igra to je smijesno.

Samo cu reci: nadam se da je sada i onaj suplji izgovor za katalonskog setaca, da mu trebaju dvojica u zastiti, pao konacno u vodu. De Bruyne mu objasnio kako moderni veznjak igra.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

De ba postajes naporan sa Fabregasom, danas da su bili Kros i Modric u vezi ne bi pobijedili. Od samog pocetka se islo na bod i kostalo nas je to.

#32 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,032 postova
  • 2972 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 8h 47m 43s

Postirano 30 September 2017 - 19:35

Polahko ljudi. Polahko. Manchester United nije odigrao jos ni jednu tesku utakmicu.
Sve ove sto su oni odigrali i mi bi unazad da trcimo dobili.
Mi smo igrali protiv Tottenhama, Arsenala i Cityja. Oni jos nisu.

#33 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,443 postova
  • 1954 lajk(ova)

Postirano 30 September 2017 - 19:38

Polahko ljudi. Polahko. Manchester United nije odigrao jos ni jednu tesku utakmicu.
Sve ove sto su oni odigrali i mi bi unazad da trcimo dobili.
Mi smo igrali protiv Tottenhama, Arsenala i Cityja. Oni jos nisu.

Ali smo mi izgubili kod kuce od Burnleya i dva boda protiv Arsenala.Ukratko od mogucih 9 kod kuce mi uzeli 1 bod.

#34 hamco

hamco
  • Korisnik
  • 3,688 postova
  • 3226 lajk(ova)
  • Time Online: 189d 4h 19m 7s

Postirano 30 September 2017 - 19:41

Kako ne shvatate da je problem mnogo veci od samog poraza pa i (vec) izgubljene titule?

Post se sviđa 1 članu
reLo  

#35 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,010 postova
  • 6572 lajk(ova)
  • Time Online: 112d 6h 44m 51s

Postirano 30 September 2017 - 19:45

Bili su bolji i to je to. Bolji za 2 klase u ovoj utakmici. Mislim da je prelomna tacka povreda Morate. Ne mozes igrati sa 5 igraca koji nisu tehnicki potkovani. Kante, Bakayoko, Alonso, Willian, a Fabregas izgubljen u svemiru. Umesto mi na njih da udarimo presing, oni su na nas svih 90 minuta, nismo mogli loptu da prebacimo na njihovu polovinu. 

Jedna utakmica nije nista straasno, ali strasan je pristup ovoj utakmici, kao i izmena nakon povrede Morate. Da je stavio Pedra umesto Williana kada vec nije hteo Batshuayia pa da razumem, ovako totalni promasaj. Kada primis gol kasno je za hvatati zalet u 70. minutu. 

Vreme bi bilo da se i uprava trzne i da se resi poluproizvoda i da dovede prave igrace u klub.

Post se sviđa 1 članu
Rikky Luiz  

#36 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,803 postova
  • 12006 lajk(ova)
  • Time Online: 386d 16h 15m 36s

Postirano 30 September 2017 - 19:45

De ba postajes naporan sa Fabregasom, danas da su bili Kros i Modric u vezi ne bi pobijedili. Od samog pocetka se islo na bod i kostalo nas je to.

Fabregas je igrac starog kova, igrac cija vrsta izumire u modernom fudbalu. On da je igrao krajem 70-ih i pocetkom 80-tih bio bi jedan od najboljih. Nema vise tog trckaranja i pimplanja. Na ovom nivou se radi fizickih nedostataka gube utakmice. Bas kao i danas kada nije ispratio De Bruynea i dobili smo gol zbog njega.
Da ne pricam kako nije u stanju diktirati tempo, jedino sto zna je neku loptu preko odbrane odigrati za napadaca i to je sve, a i ta ce proci jednom od 10 puta.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Post se sviđa 1 članu
RogEx  

#37 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 233 postova
  • 60 lajk(ova)
  • Time Online: 4d 19h 57m 45s

Postirano 30 September 2017 - 19:58

Pickast mentalitet celog tima sa sve trenerom je izgubio tekmu. Ne mogu da shvatim da oni picopevci od metar i zilet mogu da dobiju vise duela od nas. Strasno.
Videlo se da ce nam dati gol a mi igramo bez napadaca + nezagrejan igrac.
Umestu u meso agresivno makar zaradili 2 zuta na pocetku da im pokazemo gde smo dosli nasa agresija je bila kao na treningu.
Meni celu sezonu a i dalje nije jasno koja je uloga fabregasa u timu?
Bakajoko jednostavno nema kvalitet za nas. Sa njim izgledamo ko da imamo igraca manje na sredini terena jos kad se na to doda wilian koji non stop gresi azar koji nije u formi sto nema probojnosti po desnoj strani mozemo da budemo zadovoljni sto nije bilo 3 0. Da smo imali Matica na sredini terena umesto ovog nesretnog bakajoka drugacije bi bilo. Emanuelo hvala ti sto se nas se useres u lice tako svake godine sa igracima koje dovidis.

#38 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,250 postova
  • 7858 lajk(ova)
  • Time Online: 326d 6h 11m 37s

Postirano 30 September 2017 - 20:26

Moram priznati da mi je zabavno kad vidim koliko ljudi "skrenu" zbog jedne loše utakmice. :lol: Subota je, izađite, uzmite jedan viskić i biće sve ok.

#39 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,317 postova
  • 6103 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 3h 43m 48s

Postirano 01 October 2017 - 09:18

Moram priznati da mi je zabavno kad vidim koliko ljudi "skrenu" zbog jedne loše utakmice. :lol: Subota je, izađite, uzmite jedan viskić i biće sve ok.

Hvala na savjetu ja sam te poslusao i isplatilo se. Potpuno zaboravio na sramotnu predstavu.

#40 Champion

Champion
  • Korisnik
  • 659 postova
  • 59 lajk(ova)
  • Time Online: 6d 1h 18m 15s

Postirano 01 October 2017 - 10:08

NAravno, hrpa škart igrača iz Primere tipa Pedro ili Morata su više ozljeđeni nego što igraju jer su nespremni za Premiership. 

Poraz ne znači ništa, sezona je tek počela i prosipat će se bodovi svugdje.

Titule i ovako i onako neće biti jer će United biti prvak ove sezone, ostali od drugog do četvrtog Tottenham, Chelsea i Liverpool. 

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan