Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 05: Arsenal (H) [D 1-1]

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
29 odgovora na ovu temu

#21 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,010 postova
  • 6572 lajk(ova)
  • Time Online: 112d 6h 44m 51s

Postirano 17 September 2017 - 16:13

Pedro promaši večeru, zna da ga usere, ali zna i da usere. Dvojac Alonso i Mosses, ne treba ni komentarisati, ovaj prvi ima kredita nekog zbog golova, a ovaj drugi zato što nema poštenu zamenu, nadam se da će ga onaj Zapacosta zakovati za tribine, a ne za klupu. Hazard je trebao odmah na poluvremenu ući, dokle misli da ga štedi do Nove godine? Cahill je isplatio davno svojih 8, 10 miliona koliko već, treba ga pothitno menjati, kad uzme da petlja sa nogama i sa njegovim glupim lažnim šutom, smuči mi se. Morata mora da radi na snazi i na trčanju sa loptom, ne možeš sa cenom od 80 miliona da ne primiš loptu kao svet i da očekuješ samo glavom da igraš. Willian, kolioko god sam ga branio one sezone i on mi se smučio, toliko sterilan biti, bezidejan i totalno neupotrebljiv, neverovatno.

Konte se usrao propalog Wengera kod kuće. Neverovatno.

Na kraju sam želeo da nam zavuku gol u 94. I da se teramo u tri lepe sa ovom igrom i ovim poluamaterskim igračima Mosses, Alonso, Cahill.

Post se sviđa 1 članu
strahinjaf  

#22 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,032 postova
  • 2972 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 8h 47m 43s

Postirano 17 September 2017 - 16:56

Ovu ekipu koju je izveo Wenger je bilo sramota nepobjediti. Nedostajalo je svega od Pedra i Williana koji su trebali da igraju kljucne uloge u napadu. Niposto vise i nikada ne stavljati ta dva igraca zajedno jer nikakve koristi od obojice, jer evo vec neko vrijeme zakazu i jedan i drugi. Hazard je trebao poceti od prve, covjek je spreman. Barem bi s njim u napadu imali neku opasnost. Koliko god da kritikujem Pedra za onaj promasaj ne moze biti gori i pipkalice Williana koji je tehnicki odlican i to je sve. Previse pipka loptu, totalno bezopasan igrac. Sto se tice Fabregasa, po mom misljenju, solidna partija. Morata zatvoren a nije ni dobijao lopti od saigraca. Ne ocekujem od ovog igraca da predribla dva tri igraca i da zabije. Nije to njegov stil. U proslim utakmicama je imao malo lopti ali ih je iskoristio. Danas smo mu vrlo malo lopti uputili u kazneni a vidjeli smo kako je opasan glavom. Meni se svidja ovaj igrac jer iskoristi sanse. Ne gubi mnogo lopti i pravi je timski igrac. Sent from my SM-G935F using Tapatalk

#23 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,250 postova
  • 7858 lajk(ova)
  • Time Online: 326d 6h 11m 37s

Postirano 17 September 2017 - 17:32

Nema šta, na stranu što je IQ igračima prepolovljen otkako su uzeli titulu prošle sezone, Conte je potpuno usrao startnih 11, ali biće i dalje polunovinara poput onog Dana Levata koji će ismevati navijače za ono što čak i oni vide, kao npr. da Fabregas i Kante NE MOGU DA IGRAJU ZAJEDNO PROTIV BILO KOJE EKIPE IZ TOP 6.

#24 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,443 postova
  • 1954 lajk(ova)
  • Time Online: 66d 7h 45m 36s

Postirano 17 September 2017 - 17:44

To apsolutno nije tacno, dobili smo dosta vaznih utakmica kad su njih dvojica igrali u veznom redu, meni se sve vise svidja kad igraju sva trojica u vezi kao prosli put Bakayoko-Fabregas-Kante.

#25 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 5,029 postova
  • 1755 lajk(ova)
  • Time Online: 126d 21h 44m 50s

Postirano 17 September 2017 - 17:50

Tria 3-5-2 ili ako se igra 3-4-3 onda bez cesca
Simple

#26 Dzan

Dzan
  • Korisnik
  • 2,368 postova
  • 913 lajk(ova)
  • Time Online: 74d 17h 39m 21s

Postirano 17 September 2017 - 18:00

KAKVA PICKASTA IGRA NE MOGU DA VJERUJEM. JEDINO STO OD MOURINHA FALI JE RAZVALJIVANJE EKIPA U DERBIJIMA, STO FIZICKI UVIJEK, TAKO I REZULTATSKI VRLO CESTO.

A da ne pricam koliko su mi se smucile jebene uigrane kombinacije iz prekida, kornera, auta, gol auta i svih jebenih picki m, koje uopste nisu ni uigrane. Pa daj sutni je ba u guzvu, mozda i sugicu neku utrpamo. A nije da nismo fizicki dominantniji u skoku od ovih ubleha danas, ne mogu da vjerujem.

Barem 3 prekida iskosa smo imali, savrseni za Willianov ostar ubacaj, a mi nesto kombinujemo. ma daaaaaj koje razocarenje fuj, da su nas bogdom naguzili 3 razlike, mozda bi se nesto od toga promijenilo

#27 pidy

pidy
  • Korisnik
  • 573 postova
  • 833 lajk(ova)
  • Time Online: 46d 21h 56m 52s

Postirano 17 September 2017 - 18:21

izgleda da nista nisam propustio. bar sam se fino istracao. zdrav zivot :hljeb: :sal: :sal1: :dres:

#28 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 4,137 postova
  • 4478 lajk(ova)
  • Time Online: 132d 7h 49m 54s

Postirano 17 September 2017 - 18:36

Najveca greska danas Contea jeste ubacivanje Fabregasa u prvih jedanest. Mislio sam da ce ga zamjeniti sa Bakayokom ali nije, Fabregas je otisao na krilo gdje je nastavio biti neupotrebljiv i srati svojim mahanjem ruku.

Onda sam mislio da ce uci Hazard umjesto njega pa upariti dotičnog sa Willianom gdje bi kudikamo imali vise sansi za odigravanje kroz sredinu, ali jok, ovaj izbaci Williana i ubaci Hazarda umjesto njega. Pa sam opet nekako se nadao da ce Zapacosta uci umjesto Fabregasa da Moses ide naprijed a Zapa umjesto desno, ma kakvi.

Sve u svemu, nimalo loša ali jako tvrda utakmica, oba tima su usla u utakmicu s velikom opreznoscu. remi na kraju sasvim realan rezultat, no da je pao gol na bilo kojoj strani ne bi bilo nezasluzeno

ostaje gorak ukus onaj nepotreban start luiza, mogao se rijesiti lopte prije, ali je ispao prava njubara gdje ga je kolasinac ocigledno dobrom partijom isprovocirao.

Bilo je tu i čudnih sudijskih odluka, no treba se okrenuti ka sljedecim utakmicama

Ko su nam sljedeca tri protivnika u Ligi? mislim da se brise prva utakmica u liga kupu za luiza.

#29 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,803 postova
  • 12006 lajk(ova)
  • Time Online: 386d 16h 15m 36s

Postirano 17 September 2017 - 19:08

Losa utakmica, puno trke i borbe izmedju dva 16-erca ali malo kombinatorike i dobrih prilika. Po meni kompletna odbrana na nivou. Luiz da nije napravio onu glupost na kraju bio bi igrac utakmice. Nepotrebno skroz.

Fabregas je ocajan bio. Ocekivalo se nesto da on poveze redove i gura napadace u sanse, medjutim potpuno je podbacio, a igrao je i povuceno i istureno. Hazard falio nasusno, Willian i Pedro su impotentni, ovaj prvi ne bi mogao nesto iskreirati da se igralo do sutra a drugi je promasio zicer zicera da odvede utakmicu u totalno drugom pravcu i onda izisao na poluvremenu. Morata nije ponudio puno, a u ovakvim utakmicama ti treba neka magija i s pravom se ocekuje da covjek od 70-80 miliona eura to i ponudi i donese 3 boda svom timu. Da smo htjeli nekog spica koji ce zabijati samo glavom mogli smo mnogo jeftinije proci, jer ne vjerujem da Crouch kosta vise od 5 milja.

Uglavnom, Conteu ne lezi Wenger a nije napravio nista da ga iznenadi. Arsenal nas je dobio u zadnja 2 duela i trebalo se pokusati s nekim taktickim iznenadjenjem, mozda 2 napadaca ili 4 pozadi, bilo sta.
Trebalo se ovdje uzeti 3 boda, jer ovako pobjeda nad Cityem se namece kao imperativ a to ce biti mnogo tezi posao.

PS. Kolasinac doktor lijeve strane

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

#30 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,443 postova
  • 1954 lajk(ova)
  • Time Online: 66d 7h 45m 36s

Postirano 17 September 2017 - 20:21

Najveca greska danas Contea jeste ubacivanje Fabregasa u prvih jedanest. Mislio sam da ce ga zamjeniti sa Bakayokom ali nije, Fabregas je otisao na krilo gdje je nastavio biti neupotrebljiv i srati svojim mahanjem ruku.

Onda sam mislio da ce uci Hazard umjesto njega pa upariti dotičnog sa Willianom gdje bi kudikamo imali vise sansi za odigravanje kroz sredinu, ali jok, ovaj izbaci Williana i ubaci Hazarda umjesto njega. Pa sam opet nekako se nadao da ce Zapacosta uci umjesto Fabregasa da Moses ide naprijed a Zapa umjesto desno, ma kakvi.

Sve u svemu, nimalo loša ali jako tvrda utakmica, oba tima su usla u utakmicu s velikom opreznoscu. remi na kraju sasvim realan rezultat, no da je pao gol na bilo kojoj strani ne bi bilo nezasluzeno

ostaje gorak ukus onaj nepotreban start luiza, mogao se rijesiti lopte prije, ali je ispao prava njubara gdje ga je kolasinac ocigledno dobrom partijom isprovocirao.

Bilo je tu i čudnih sudijskih odluka, no treba se okrenuti ka sljedecim utakmicama

Ko su nam sljedeca tri protivnika u Ligi? mislim da se brise prva utakmica u liga kupu za luiza.

Protivnici su nam Stoke u gostima i nakon toga Manchester City kod kuce. 

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan