Skoči na sadržaj

Foto

Chelsea u UEFA Champions League 2017/2018

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
64 odgovora na ovu temu

#61 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,008 postova
  • 6571 lajk(ova)
  • Time Online: 112d 5h 12s

Postirano 12 December 2017 - 18:51

Koje smo mi tad igrače imali?

Finale nam igrali Bosingwa, Cahill, Bertrard, Mikel (ikona, ali dobro). I pobedili smo Bayern koji je bio brutalan tada. Od igrača smo imali Drogbu, Cecha, Lamparda... i ne znam ko bi još mogao tu da se spomene, Di Matteo trener, posle toga nestao sa mape. Kada smo tad mogli, što be bi mogli sada izbaciti Barsu. Izbacili Barsu sa igračem manje skoro 60 minuta ili koliko već. Daleko od toga da smo napredovali nešto puno. Ali danas kada gledam, imamo Hazarda, Kantea, Aspia, Cristensena ( koji se dobro pokazao) Morata takav kakav je, igrao je dosta protiv Barse, valja ce i to pomoći. Kurta ako bude na visini zadatka. Pedro, u svakom slučaju bolji od Bertrarda.

Tako da imamo mi šanse. Onaj žar i borba, zalaganje je bilo u eri Ballacka, Essiena, Colea u najboljim danima itd.

Ima šanse, samo se mora pametno igrati.

Ja jedva čekam ove duele, voleo bih sutra da se igraju. :D

#62 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,118 postova
  • 8262 lajk(ova)
  • Time Online: 567d 2h 12s

Postirano 12 December 2017 - 19:37

Zato što se čuda jednom dese.

To kao da prosječni navijač Leicestera kaže za 3 godine: Kad smo mogli tad, što i sad ne bi osvojili Premier ligu?

#63 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,315 postova
  • 6101 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 3h 38m 49s

Postirano 12 December 2017 - 20:54

Relin pesimizam, Grenin optimizam istina je negdje izmedju. Naravno da imamo sanse za prolaz, nije to vise ona stara Barca ali daleko od toga da je smijesna ekipa. P.S vidim spominjete Suareza. Ne znam koliko pratite Primeru ali taj frajer zadnja dva mjeseca ne moze bazena pogoditi (ima do Februaru puno, nadam se da ce ostati u ovoj formi).

Post se sviđa 2 članova
Caeruleus  , grena  

#64 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,008 postova
  • 6571 lajk(ova)
  • Time Online: 112d 5h 12s

Postirano 12 December 2017 - 21:54

Njih jedino Messi drzi i Paulinho ponekad. Nisu oni više ni senka od one moćne Barse po meni. Nemaju ni igrače neke, nešto vau da kažeš, tanki su u odbrani, uvek je propuh, ali imaju onu njihovu tika taku, pa ne primaju golove, jer kao kod Citya i kod Barse svi skinu gaće. Umesto da ih se napadne. Sad će biti el Classico pa ćemo videti kako izgledaju u takvoj utakmici.

#65 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 4,137 postova
  • 4478 lajk(ova)
  • Time Online: 132d 7h 47m 59s

Postirano 13 December 2017 - 14:11

Relin pesimizam, Grenin optimizam istina je negdje izmedju. Naravno da imamo sanse za prolaz, nije to vise ona stara Barca ali daleko od toga da je smijesna ekipa. P.S vidim spominjete Suareza. Ne znam koliko pratite Primeru ali taj frajer zadnja dva mjeseca ne moze bazena pogoditi (ima do Februaru puno, nadam se da ce ostati u ovoj formi).

pa šta očekivati od rele, fraer navijao prije za barsu a sad je admin chelsea balkan foruma

Post se sviđa 2 članova
diablo_bih  , reLo  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan