Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 02: Tottenham (A) [W 1-2]

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
56 odgovora na ovu temu

#41 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,382 postova
  • 722 lajk(ova)
  • Time Online: 23d 2h 3m 54s

Postirano 20 August 2017 - 18:30

Po svim svjetskim pravilima nismo trebali dobiti ovu utakmicu, 

Pa i ne baš, Tottenham se morao boriti s čak dva prokletstvo: Prokletstvo Wembleya i prokletstvo Henry Kean nikad ne zabija u 8. mjesecu. Ajde da je jedno, ali dva su ipak previše, teško se danas Tottenham ičemu mogao nadat :)

Realnost je, da nama treba igraca koji ce praviti razliku na terenu.

Trenutno je ozlijeđen...

#42 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 233 postova
  • 60 lajk(ova)
  • Time Online: 4d 19h 57m 45s

Postirano 20 August 2017 - 18:45

Uz njega svakako treba jos jedan. Eh da je to bio Hames ili jedan Asensio.

Post se sviđa 1 članu
strahinjaf  

#43 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,803 postova
  • 12006 lajk(ova)
  • Time Online: 386d 16h 15m 36s

Postirano 20 August 2017 - 19:29

Ma pisaj po malom Tottenhamu.. Ponovo smo ih iskarali momacki. Kakav motiv i borbenost kompletne ekipe, svaka cast. Ne razumijem drkanje na ove luzere, pogledajte koliko se filuje pesimizam u javnosti, sva voda na mlin ide Tottenhamu, u naletu su, dobili na nezgodnog gostovanju u prvom kolu, mi zijanili od najmrtvije ekipe u ligi i primili 3 komada i opet luzeri ostaju luzeri. Strasan inat kod nase ekipe. Dosta je tu rovitih igraca bilo, Morata ispustio dusu u 60. minuti vec, Bakayoko poginuo na terenu.. Jedino Kante Duracell zec trci ko navijen do 95. minute. Al itekako vrijedna pobjeda za nastavak prvenstva. Bravo!

Jedino sto zalim u ovom svemu jeste sto Champion nije prihvatio opkladu koju sam nudio 2 puta, jer bismo ga se rijesili lagano na mjesec dana.

Cestitke i Conteu na pripremi utakmice. Dajte mu jos ta pojacanja za kojima kuka, nemojte zajebavati.

Idemo sada dobiti Everton i onda polako skrpiti ekipu, vratiti neke igrace i spremiti se za nastavak.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Post se sviđa 5 članova
BT14  , skaro  , Rikky Luiz  , reLo  , diablo_bih  

#44 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 4,137 postova
  • 4478 lajk(ova)
  • Time Online: 132d 7h 49m 54s

Postirano 20 August 2017 - 20:08

Uzrečica ´Against all odds´ stvorena za nas

#45 MarioPašalić

MarioPašalić
  • Korisnik
  • 185 postova
  • 23 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 3h 47m 2s

Postirano 20 August 2017 - 21:08

Magična,maestralna i veličanstvena pobjeda.

Nažalost,nisam pratio uživo,zalomilo se uz iće i piće.

Zanima me jer ima gdje snimka cijele utakmice ?

Recite mi molim vas svoje dojmove o novim pojačanjima Rudigeru,Morati i najviše Bakayoku ?

#46 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,382 postova
  • 722 lajk(ova)
  • Time Online: 23d 2h 3m 54s

Postirano 20 August 2017 - 21:38

Rudiger solidan ali ništa posebno. Bakayoko dobar, vidi se da ima potencijala unaprijedit ovu ekipu i bit bolji od Matića. Imao je i grešaka i nekih nepotrebnih faulova ali sve u svemu sasvim dobro s obzirom da mu je ovo prva utakmica i tek se oporavio. S obzirom da je Tottenham danas realno bio bolji, i da smo se mi uglavnom branili, Morata i nije imao puno prilika pokazat nešto konkretno ali po meni je odigrao dosta dobro i siguran sam da smo u njemu dobili veliko pojačanje. Također, trebat će mu još koja utakmica da se uigra i priliagodi, a i dolaskom Hazarda će još više doć do izražaja njegova tehnika jer će imat s kim kombinirat...

Post se sviđa 2 članova
chelsea4evercr  , reLo  

#47 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,032 postova
  • 2972 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 8h 47m 43s

Postirano 20 August 2017 - 22:21

Što se tiče Championa, sve dok pobjeđujemo njega neće biti, pa možda to bude i duže od mjesec.

Ipak, očekujte ga prvim porazom. :D

Post se sviđa 6 članova
chelsea4evercr  , Bari  , Caeruleus  , skaro  , reLo  , diablo_bih  

#48 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,250 postova
  • 7858 lajk(ova)
  • Time Online: 326d 6h 11m 37s

Postirano 20 August 2017 - 22:32

I Cae je misteriozno nestao nakon drugog gola...

Post se sviđa 1 članu
strahinjaf  

#49 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,149 postova
  • 4802 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 10h 44m 47s

Postirano 20 August 2017 - 22:39

Magična,maestralna i veličanstvena pobjeda.

Nažalost,nisam pratio uživo,zalomilo se uz iće i piće.

Zanima me jer ima gdje snimka cijele utakmice ?

Recite mi molim vas svoje dojmove o novim pojačanjima Rudigeru,Morati i najviše Bakayoku ?

http://www.fullmatch...sea-highlights/

Imas tu highlightse, a u komentaru od nekog lika mec citav.

#50 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 233 postova
  • 60 lajk(ova)
  • Time Online: 4d 19h 57m 45s

Postirano 21 August 2017 - 00:58

Bakajoko tesko da moze biti bolji od Matica. U nekim segmentima igre da, ali je dosta "divlji" igrac od Matica. Matic je rafiniran igrac i dosta korisniji. Bakajoko grize , cupa, dobija vazdusne duele, i kad se ukaze prilika stusti se napred, ofanzivnija verzija Obi Mikela. Matic je dosta smireniji u pasu. , elegantnije uzme loptu sa manje faulova.
Mario, jedino sto je novo sto smo igrali 361 ili ti 3511 formaciju. Nismo imali dvojac iza spica vec smo imali Luiza kao osiguraca u srednjoj liniji koji je fantasticno odradio posao. Vec ga vidim u taktickim minijaturama protiv jacih ekipa na toj poziciji ako dovedemo dobrog stopera.

#51 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,358 postova
  • 11872 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 1h 15m 43s

Postirano 21 August 2017 - 07:44

I Cae je misteriozno nestao nakon drugog gola...

Naravno da ću nestati kad sam gledao tekmu i radovao se. Ali sam razočaran, igra nam je užas.

#52 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,018 postova
  • 5631 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 1h 40m 36s

Postirano 21 August 2017 - 14:04

Ok pobedili smo. Ali prica o nekoj maestralnoj taktici ili pisanju po rivalu je u najmanju ruku neozbiljna.
U stvari je Konte nakrcao sastav defanzivcima, postavio dupli blok na 30 metara od gola te upalio svecu da Kejn i drugari ne budu na nivou kao inace.
Podsecanja radi kod prethodnika isto to nazivano je "mrtvim bunkerom".
Koliko je samo opao standard, to je cudo jedno.

#53 RogEx

RogEx

roger mafia

• Korisnik
  • 3,104 postova
  • 1877 lajk(ova)
  • Time Online: 142d 11h 26m 52s

Postirano 21 August 2017 - 14:20

Kod prethodnika bi zavrsili sa 3 komada u mrezi bez stvorene prilike na utakmici.

Post se sviđa 1 članu
reLo  

#54 hamco

hamco
  • Korisnik
  • 3,688 postova
  • 3226 lajk(ova)
  • Time Online: 189d 4h 19m 7s

Postirano 21 August 2017 - 14:28

Slazem se sa Whisperom, ali donekle. S kakvim sastavom je Conte raspolagao, mislim da bi bilo samoubistvo igrati otvorenije i ofanzivnije, jer bi bili brutalno kaznjeni. Juce je Tottenhem bio itekako nabrijana ekipa, da su imali vise prostora pred nasim golom, vjerovatno bi nas nabusili. Mi juce ofanzivno nismo imali kako treba nicim zaprijetiti. 

Ali shvatam poentu sta hoce reci. Nije da mi juce nismo imali srece. Citav mec smo se branili, a ja ne zelim i ne volim da je moj tim u podredjenom polozaju. 

Post se sviđa 2 članova
Das ist Walter  , reLo  

#55 Mr Abramovich

Mr Abramovich
  • Korisnik
  • 80 postova
  • 0 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 16h 35m 11s

Postirano 21 August 2017 - 15:35

Ovo je bila taktika za jednu utakmicu,siguran sam kad se hazard oporavi i kad se dodvedu jos igraca igracemo dosta otvorenije i ofanzivnije

#56 london-is-blue

london-is-blue
  • Korisnik
  • 130 postova
  • 50 lajk(ova)
  • Time Online: 4d 20h 59m 4s

Postirano 21 August 2017 - 16:05

Zanimljiva utakmica, vidjelo se opet ko je veliki a tko mali klub.
Danac u obrani je fantastican , svatko ko mu ima nesto prigovarat sere kvake. Dečko je uletio na poziciju centralnog stopera, da igra protiv najboljeg napadača u ligi. Ugodno sam iznenaden. Rudiger solidan , Azpi opet ogroman posao.
Luiz je odigro odlicnu utakmicu sto se defanzive tice , ali on nikad nece moc bit vezni igrac. Jednostavno kad lopta dode do njega , uvijek ima dodir viska , nezna izabrat jednostavno rjesenje , zakomplicira i najjednostavnije situacije.
Kante nemam riječi.
Sve u svemu Conte je lijepo pripremio utakmicu.Mnogi ce rec imali ste srece , ali to se govori zadnjih par utakmica protiv Tottenhama. Nemozemo uvijek mi pobijedit na račun sreće..
Kad imaš srece u istim situacijama vise puta, onda to više nije sreća :D

Post se sviđa 1 članu
Caeruleus  

#57 BT14

BT14
  • Korisnik
  • 861 postova
  • 456 lajk(ova)
  • Time Online: 24d 9h 45m 20s

Postirano 21 August 2017 - 20:43

Kod prethodnika je 'mrtvi bunker' navika,dok je kod Contea samo potreba.Kada je ekipa ovako osakaćena i kada izgubimo prvo kolo normalna stvar je postaviti ovakav bunker.Nikome nije smetao Murinjov bunker kada je zatim bilo potrebe,ali često nije bilo.

Post se sviđa 1 članu
reLo  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan