Skoči na sadržaj

Foto

Community Shield: Arsenal (N)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
56 odgovora na ovu temu

#41 Champion

Champion
  • Korisnik
  • 659 postova
  • 59 lajk(ova)
  • Time Online: 6d 1h 19m 18s

Postirano 06 August 2017 - 16:21

Tako je to kad nema kreativca u ekipi, a igra se bunkerčina sa napadačima ranga Jelen lige.....

#42 RogEx

RogEx

roger mafia

• Korisnik
  • 3,104 postova
  • 1877 lajk(ova)
  • Time Online: 142d 11h 26m 52s

Postirano 06 August 2017 - 16:38

Od zadnje 4 utakmice Chelsea Arsenal, Arsenal stavio 3 puta mislio sam da to nikada necu docekati. Mi smo oslabljeni u odnosu na poslu godinu jer smo odradili najgori transfer rok od kada ja pratim klub. Ovo je tek pocetak bice I gore. Trebalo je ostaviti Traorea, Matica, Rudiger I Morata nisu nikakvu pojacanja.

#43 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 5,029 postova
  • 1755 lajk(ova)
  • Time Online: 126d 21h 53m 55s

Postirano 06 August 2017 - 17:14

Kad sam vidia dae cesar igra lwb srce me strefi pa kupite jebenog dalberta il tellesa il chamberleina il shawa il ghoulama

#44 strahinjaf

strahinjaf
  • Korisnik
  • 612 postova
  • 286 lajk(ova)
  • Time Online: 17d 19h 56m 48s

Postirano 06 August 2017 - 18:31

Da sam na Edenovom mestu, otisao bih iz kluba. Ovo je trenutno najslabija ekipa u eri Abramovica.

#45 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 5,029 postova
  • 1755 lajk(ova)

Postirano 06 August 2017 - 18:58

Haha nek se onda ulaze jebemu mater fale nan dva wc wingbacka i jedan cm i jedan rc
Pa kako ce se igrat ako nemogu dovest nikoga jebote

#46 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 4,137 postova
  • 4478 lajk(ova)
  • Time Online: 132d 8h 31m 41s

Postirano 06 August 2017 - 20:09

nisam pretjerani teoreticar zavjera, ali sve ovo mi nekako lici na sabotažu Contea.

Ne znam šta se dešava sa Abramovićem, kako on uopste moze dopustiti da Chelsea igra sa manjkom igraca?

Prošla Conteova sezona se uzima zdravo za gotovo, a i tu se naš limit vidio. Osvojili smo Premier Ligu iz razloga sto nismo igrali u evropi, a vrhunac smo dozivjeli u finalu protiv FA cupa, sto je bio jasan dokaz koliko je klub s onakvim igracima bio sposoban učiniti.

I jedan šampion engleske se ovako sramotno i skromno pojačava, a da je pritom olako riješio pojedinaca.

Rudiger, Morata i Bakayoko, definitivno nisu igrači za odbranu titule, eventualno utrke za osvajanje lige sampiona.

Nema se ovde sta pricati, bez nekih velikih pojacanja nema rezultata, mi ismijavamo Arsenal sto ne trosi, a mi kad trebamo da trosimo, to je onda ok. Veliki klubovi dovode velika imena, mi to u ovom trenutku nismo, ustvari jesmo, ali samo na papiru, realno stanje govori drugo.

Mozda svi budemo pogrijesili u vezi navedenog tria fantastica, vrijeme ce pokazati svoje. I na pocetku prosle sezone nismo bili sjajni do prve utakmice s Arsenalom.

#47 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,806 postova
  • 12008 lajk(ova)
  • Time Online: 386d 22h 6m 3s

Postirano 06 August 2017 - 20:11

Kad god ovaj Fabregas igra protiv iole jaceg tima, protivnici nam imaju autoput do nase odbrane. Sreca njegova pa Kante igra na nerealnom nivou.
Michy je los, previse statican i igra ko sidras. Ne krece se, ne otvara prostor. Morata je odmah po ulasku pokazao da ima slifa za to, medjutim ostali smo s covjekom manje i jbg. Jednog od Williana i Pedra se trebalo kutarisati a dovesti Mahreza koji je kreativniji i moze napraviti razliku kada nema Edena. Musonda bi meni startao protiv Burnleya, momak ima strasnu zelju. Moses ko sat odigrao, ovi sve sto su stvorili islo je preko limitiranog Alonsa. Wing back pozicija nam je sada primarna. Oxlade odigrao vrhunski mec.
Odbrana solidna, bilo je par gafova al sve u svemu okej. Rüdiger tambura pustio covjeka samog da mu skoci i da gol, pa onda mase tamo reklamira neki nepostojeci ofsajd. Bice patnje s tim igracem kad god se nadje na terenu, onaj ko je Romu gledao zna o cemu pricam.

Ne znam sta je samo Conte izvodio s Kurtom na penalima, smijesan lik i njegov udarac.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

#48 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,119 postova
  • 8262 lajk(ova)
  • Time Online: 567d 5h 6m 19s

Postirano 06 August 2017 - 20:46

Bez Hazarda smo mi goli kurac. Barca bez Messija može, a mi bez Hazarda ne. Conte ako je pametan sam će dati otkaz jer mu se sprema Mourinhov scenarij.

#49 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 233 postova
  • 60 lajk(ova)
  • Time Online: 4d 19h 57m 45s

Postirano 06 August 2017 - 21:56

Polako, tek je pocetak. Ali Nemanja nam fali samo tako. Sa Fabregasom nema mesa na sredi terena a s druge strane ne odradjuje posao u kreaciji. Izgibili smo defanzivu a nismo dobili kreaciju. Ovaj dvojac iza spica tek treba da udje u formu ali definitivno smo drugi tim bez Azara. Videcemo sa Bakajokom. Rudiger....setite se gluposti Cahila na pocetku prosle sezone tako treba sacekati Rudigera.

#50 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,383 postova
  • 722 lajk(ova)
  • Time Online: 23d 3h 51m 3s

Postirano 06 August 2017 - 22:26

Bez Hazarda smo mi goli kurac. Barca bez Messija može, a mi bez Hazarda ne. Conte ako je pametan sam će dati otkaz jer mu se sprema Mourinhov scenarij.

Haha, nema šanse da se ponovi Mouova sezona.
Forum stvarno treba izbjegavati u ljetnim vremenima, svake sezone ista priča, pred početak sezone sama kuknjava...

Nego, od vas što predviđate propast ove sezone, tko će se kladiti s menom da na kraju završavamo u top4?

#51 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 5,029 postova
  • 1755 lajk(ova)

Postirano 06 August 2017 - 23:17

Ocemo u top 4 al ovoe klub di se osvajaju trofeji top 4 je arsenalova i liverpoolova fora
Ocemo il epl il lp il fa cup
Mogli smo cs i micky mouse kup duble bar

#52 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,253 postova
  • 7859 lajk(ova)
  • Time Online: 326d 12h 5m 26s

Postirano 06 August 2017 - 23:36

Top 4 je minimum minimuma koji ovaj klub treba da ispuni tako da i nije neka opklada... Kao kada bi se kladio da će neki naš napadač dati dvocifren broj golova. No, sam plasman u top 4 i učešće u LŠ po sebi ništa ne znači ako u svakom aspektu nazadujemo.

#53 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,033 postova
  • 2972 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 9h 2m 32s

Postirano 07 August 2017 - 01:43

Ne znam sta se zalite za transfere. Vidjecete za dva tri dana da cemo dovesti dva zvucno imena a to su velicanstveni i neprikosnoveni Drinkwater koji je sa Lesterom bio prvak Engleske i za 35 mil funti cemo dovesti najbolje krilo Italije, Candrevu. To su igraci koji prave razliku.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

#54 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,383 postova
  • 722 lajk(ova)
  • Time Online: 23d 3h 51m 3s

Postirano 07 August 2017 - 10:35

Top 4 je minimum minimuma koji ovaj klub treba da ispuni tako da i nije neka opklada... Kao kada bi se kladio da će neki naš napadač dati dvocifren broj golova. No, sam plasman u top 4 i učešće u LŠ po sebi ništa ne znači ako u svakom aspektu nazadujemo.

Slažem se, ali neki ovdje komentiraju da će se ponovit Mouova sezona (borba za opstanak), da imamo ekipu za 10 mjesto i sl, premi njihovim komentarima čovjek bi mogao zaključit da nam je i 4 mjesto uspjeh.

#55 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,446 postova
  • 1955 lajk(ova)
  • Time Online: 66d 8h 13m 36s

Postirano 07 August 2017 - 10:50

Nema se sta puno reci a da vec niste spomenuli. Costu nece moci zamijeniti niko od napadaca koje imamo, ko je gledao utakmicu vidio je da Batsuayi sto mu neko kreira i zabice nekako, ne zna otvorati prostor i izvlacit se po loptu. Nama trebaju jos 2-3 igraca sigurno.

#56 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,253 postova
  • 7859 lajk(ova)
  • Time Online: 326d 12h 5m 26s

Postirano 07 August 2017 - 13:00

Previse cetvrtigraca, premalo jakih karaktera.

Post se sviđa 1 članu
hamco  

#57 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,156 postova
  • 4802 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 11h 51m 24s

Postirano 07 August 2017 - 14:44

Hahaha cuj rele, bas nije gledao barcu bez messija, gola kita od ekipe.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan