Jump to content

Alvaro Morata (2017-2020, 47 nastupa)


Recommended Posts

Sto nisi poginuo umjesto tog svog prijatelja pokoj mu dusi..

Idi krv ti ne jebem, dok nisam puko skroz naskroz gledajuci te..
Kad nisam danas usred tekme krenuo za london da te udavim tamo jebem ti dan kad si se rodio..panjino padavicarska i ojebino najmekanija ona, vata je za tebe čelik..znaci da vatom nekog pogodis jace bi ga boljelo nego da gi ides u duel..

Al kriv je conte koliko i ti ako te ikako stvarno vise pusti u igru..
Na stranu danas sta je promaseno i price o treneru itd upravi i tako to..nema potrebe..jer ovaj spanjolski pizdek je toliko jadan da zaboravim i poraz dok ga gledam..stvarno giroud je drogba za njega..

Ne znam dal je ikad bio igrac u chelseaju da me toliko nervirao, pa lud sam skroz..majke mi udavit bi ga mogao..umri jebem ti sto majki i leži onda koliko hoces al pod zemljom stoko raspala u frizuru te jebem konju padavicarski..

Lezi u kadu i ubaci si taj fen u vodu, jebo te fen da te jebo, fendžijo pickasta simulatorska beživotna padavicarska..
MARÅ  U PIÄŒKU MATERINU
Link to comment
Share on other sites

Sto je najgore Contea su pljuvali sto igra sa laznom devetkom, pa druze treba igrati i sa laznom osmicom ili cak peticom, bolje ubaciti Kantea u napad umjesto njega i bilo bi bolje.

Jebo majku kako ga ne mogu, da se lik makar bori i trudi a ne zna pa hajd, nego lik isto picka. To ne mogu, ne mogu pickaste ljude, ne mogu mu onu facu njegovu smislit, pa druze danas je vise vremena proveo na zemlji nego na nogama.

Link to comment
Share on other sites

Volim ovu strast kod drogbe, pravi navijac.. Kralju!

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Rekao bih da malo preteruje.

 

Ali stvarno je Morata iritantan, mislim da mi je postao iritantniji od Toresa. Pokušavam da se setim nekih najgorih očajnih Torresovih trenutaka, i ni on nije toliko lako padao, čak je i on više pokazivao zube nego ovaj polufudbaler polufrizer.

Morata je oličenje svega onoga što nije u redu sa modernim Chelseajem. Čovek iz Španije, doveden kao alternativa za nekog drugog, pritom otpad top kluba, koji treba da predstavlja (neuspešnu) tranziciju prema fudbalu baziranom na tehnici. Potpuno anemičan na terenu, bez kičme i karaktera.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ja sam stvarno mislio da može biti udarna igla ako dobije šansu. Na trenutak je to bio, ali sa glavom, on nije baš baždaren, a i fizički je slab.

Gde Diablo počne da gleda pozitivno i hvali, ja se okrećem ka još žešćoj kritici nego do sada. Koga god je Diablo branio, taj se nije dobro proveo :D
Link to comment
Share on other sites

Ej tugo zivote, kakav raspali mentalitet kod lika. K'o da su mu svi u familiji umrli u roku 2 dana, a ne jaran. Kakav skill i zavrsnica. Odvedi ga Juve, pa neka zabija Pescari ili ko ce vec uci u ligu.

 

Citam po twitteru, fol ga gotive sto se ljuti na sebe, treba da slomi nogu sebi, jer je jebeni retard.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ima Juventus,ali žele ga na posudbu 2 sezone s mogućnošću otkupa. Ciganija žešća.

Haha pa ne bi me cudilo da ovi nasi idoli pristanu na tu talijansku ciganstinu.. cuj ti njihove ponude, pa mene bi stid bilo zvati se top klubom a raditi ovo :D

 

Nadam se da ga mozemo negdje uvaljati, povratiti bar koliko toliko novca. Udje li se naredne sezone opet s ovim likom kao prvim centarforom, onda ga mozes jebati.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Na pocetku sezone mi se svidjelo kako igra. Sve dok mu prijatelj nije imao saobracajku. To ga je psihicki ubilo. :p

Drugo dio sezone katastrofalan, beskorostan, bezveze, nemoćan, nejak, kao da sam gledao Torresa ali jos losiju verziju.

Nedostaje mu agresivnosti na koju smo mi navikli kod nasih napadaca.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Alvaro Morata
  • reLo changed the title to Alvaro Morata (2017-2020, 47 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...