Jump to content

Matchday 30 : Chelsea vs Crystal Palace ( subota, 1. april, 16:00)


chiba

Recommended Posts

Dobro je Conte rekao. "It wasn't our day". Pa oba gola Palaca su produkt ciste srece. Ni sad mi nije jasno kako je Zahin sut nasao put do gola pored 6 nogu i golmanovih ruku.

Costa je tacno zaboravio davati golove. Plus kad tome dodas da mu je tehnika i kontrola lopte na nivou BH lige, onda od njega nema nikakve koristi. Nevjerovatno, ali u zadnje vrijeme vise donosi stete nego koristi.

Nema sta, ovakve utakmice se desavaju svim ekipama pa moralo je da se desi i nama.

Idemo dalje, nadam se samo da nas ovaj poraz nece uzdrmati. 

Link to comment
Share on other sites

Ne bi trebalo da ih ovo pormeti, verujem da su Conte i ostatak ekipa mentalno jači od toga i da ćemo u sledećoj utakmici pobediti City i da ćemo pokazati svima da mi i dalje vodimo glavnu reč.

Što se same utakmice tiče, zaslužili smo pobedu, ali u igri se pored Henesijeve utakmice života, koji do kraja sezone neće imati onoliko odbrana koliko je imao danas, umešao i faktor nedostatka sreće, pa je rezultat bio kakav jeste. Al dobro, nek se slavi korumpirani Big Sam i neizvesnost.

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da nas nece poremetiti. Mnogo bitnije je da zadrzimo dobru igru a to svakako imamo u zadnje vrijeme. Nakon ovog poraza mislim da je najvaznije da Conte pripremi ekipu psiholoski i da se igracima ne uvuce nepotrebni pritisak. Steta sto ne igramo protiv lakseg protivnika kako bi se sto brze vratili na pobjednicki kolosjek, ali sta da se radi, nije da City nema slabosti pogotovo u odbrani.
Link to comment
Share on other sites

Gdje pise da sam rekao da bi volio kiks,nemoj neke stvari citati iz konteksta, ako ti se ne svidja sto sam napisao imas opciju da ne citas moje postove.Lik nista nije pokazao za pola sata koji je igrao kao ni Wilian.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...