Jump to content

Nepozeljni igraci


EdvinTB

Recommended Posts

Odkad je osnovan forum imali smo puno "persona non grata' tj.nepoželjnih igra�a koji su sa razlogom ali �esto i bez razloga pljuvani od strane nas navija�a,koji su u našim o�ima toliko loši i nepoželjni a menadžeri su ih ipak forsirali i slali na teren.

Najbolji primjer je naš sad već bivši Mikel, igra� koji je preživio 8-9 trenera u Chelseau i kod svakog manje-više bio u planovima dok je (većini) nama uvijek bio 'trn u oku' on i njegov stil igre.

Trenutno imam osjećaj da mnogi imaju pik ma Wiliana i da smo jako zapaljivi na svaki njegov loš potez a odma iza njega slijedi Cahil. Razumijem kad je kriza da se traže krivci ali igramo fantasti�nu sezonu, imamo +9 prednost a ipak bi mnogi od vas da lin�uju Wiliana 😂 nakon ju�erašnje tekme na Anfieldu iako on nije bio puno lošiji ili bolji od ostalih.

Evo od mene jedan primjer, Michael Ballack vjerujem mnogima jedan od najboljih koje smo ikad imali, ali ja sam ga mrzio još u Bayernu i koliko god da je dobrih partija pružio za Chelsea ja sam uvijek vidio i pamtio samo one loše.

Koji su po vama bivši ili aktuelni nepoželjni igra�i? I budite iskreni da li stvarno sudite samo po u�inku na terenu? ili �isto maštate da bi neko drugi bolji bio.

P.s.Torresa i Benayouna ne spominjite, oni su bili nepoželjni i materi rođenoj :D

Link to comment
Share on other sites

Personae non gratae je prejak izraz, ima samo igrača za koje mislim da možemo bez problema da zamenimo sa nekim ko je bolji. Recimo, ljudi ovde misle da ja ne podnosim Mosesa što nije istina, samo možemo bolje od njega na toj poziciji, a za klupe je solidan. Čak ni taj Willian mi nije TOLIKI problem kad ne počinje utakmice redovno iako ne zaslužuje. Cahill mi je recimo blizu te titule, nikad mi ne uliva poverenje. A u poslednje vreme, sve me više iritira Matić.

Link to comment
Share on other sites

Nisam mislio na to kome su koji tuđi igrači antipatični ili koje nebi da nikad dođu u Chelsea,nego na tu činjenicu da nekim našim trenutnim ili bivšim igračima kad loše igraju 'pogledamo kroz prste'a kod nekih drugih odma planemo. Hazard npr.stagnira već par utakmica ali nikad neće biti popljuvan kao Willian ili Cahil.

Jedan bivši kojeg smo isto konstantno pljuvali je bio Ramires, pa i Kalou. Bosingwa i Malouda su prošli put from hero to zero, dok su bili u top formi cjenili smo ih.
Link to comment
Share on other sites

Hazard npr.stagnira već par utakmica ali nikad neće biti popljuvan kao Willian ili Cahil.


Naravno da je to apsolutno tačno, uvijek imaš dežurnih krivaca po kojima se pljuje šta god da urade. Recimo imaš situaciju protiv Citya, Willian istrčava 40-50 metara sa loptom i završava kontru golom donosi preokret i od pojedinaca ide komentar "Debilan samo to zna, ono bi svako odradio" i šta da čovjek kaže, pa taj Willian je spuštan na osnovu Schurllea, Schurllea kojeg nema ni na mapi.

To je ono čist hejt bez stida i srama.
Link to comment
Share on other sites

Otkad sam na forumu zna se koga nisam podnosio / ne podnosim.

 

To su BRAZILSKE UBLEHE: Ramires, Oscar i Willian. Nikad ih nisam smatrao klasama za Chelsea, a nisu nas baš jeftino došli, pogotovo ne Willian (40 mil). Oscar ništa nije pokazao. Ramires je od njih najmanje loš, hvala mu za gol Barci. Ramires i Oscar su otišli, još čekam da ode Willian. Ostali su mi svi ok. Jedina klasa u brazilskoj reprezentaciji je Neymar. Ostalo sve prdimahovina. Brazil je uvijek imao uberigrače, ali ova generacija s Fredom, Palinhom, Ramiresom, Oscarom, Willianom ma ovo je užas. Da nemaju Neymara ne bi bili u prvih 20 na ranking listi.

 

chelsea.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Whisper changed the title to Nepozeljni igraci

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...