Skoči na sadržaj

Foto

Nepoželjni igrači

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
13 odgovora na ovu temu

#1 EdvinTB

EdvinTB
  • Chelsea BiH Member
  • 1,331 postova
  • 749 lajk(ova)
  • Time Online: 20d 22h 49m 8s

Postirano 01 February 2017 - 04:25

Odkad je osnovan forum imali smo puno "persona non grata' tj.nepoželjnih igrača koji su sa razlogom ali često i bez razloga pljuvani od strane nas navijača,koji su u našim očima toliko loši i nepoželjni a menadžeri su ih ipak forsirali i slali na teren.

Najbolji primjer je naš sad već bivši Mikel, igrač koji je preživio 8-9 trenera u Chelseau i kod svakog manje-više bio u planovima dok je (većini) nama uvijek bio 'trn u oku' on i njegov stil igre.

Trenutno imam osjećaj da mnogi imaju pik ma Wiliana i da smo jako zapaljivi na svaki njegov loš potez a odma iza njega slijedi Cahil. Razumijem kad je kriza da se traže krivci ali igramo fantastičnu sezonu, imamo +9 prednost a ipak bi mnogi od vas da linčuju Wiliana 😂 nakon jučerašnje tekme na Anfieldu iako on nije bio puno lošiji ili bolji od ostalih.

Evo od mene jedan primjer, Michael Ballack vjerujem mnogima jedan od najboljih koje smo ikad imali, ali ja sam ga mrzio još u Bayernu i koliko god da je dobrih partija pružio za Chelsea ja sam uvijek vidio i pamtio samo one loše.

Koji su po vama bivši ili aktuelni nepoželjni igrači? I budite iskreni da li stvarno sudite samo po učinku na terenu? ili čisto maštate da bi neko drugi bolji bio.

P.s.Torresa i Benayouna ne spominjite, oni su bili nepoželjni i materi rođenoj :D

#2 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,266 postova
  • 4570 lajk(ova)
  • Time Online: 65d 19h 20m 51s

Postirano 01 February 2017 - 11:14

Trenutno u ekipi nema nikog da hejtam, Pedra sam popustio malo jer igra dobro a Cahilla gotivim

#3 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,253 postova
  • 7862 lajk(ova)
  • Time Online: 326d 13h 48m 58s

Postirano 01 February 2017 - 13:00

Personae non gratae je prejak izraz, ima samo igrača za koje mislim da možemo bez problema da zamenimo sa nekim ko je bolji. Recimo, ljudi ovde misle da ja ne podnosim Mosesa što nije istina, samo možemo bolje od njega na toj poziciji, a za klupe je solidan. Čak ni taj Willian mi nije TOLIKI problem kad ne počinje utakmice redovno iako ne zaslužuje. Cahill mi je recimo blizu te titule, nikad mi ne uliva poverenje. A u poslednje vreme, sve me više iritira Matić.

#4 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,159 postova
  • 4803 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 12h 7m 51s

Postirano 01 February 2017 - 16:28

Pedro, Geremi i eto mozda Gudjohnsen, iako mi mi je eidur drag, ali ga nesto nisam nikad smatrao nekom klasom :D

#5 MASKO

MASKO

čiba derpe

• Chelsea BiH Member
  • 824 postova
  • 971 lajk(ova)
  • Time Online: 155d 21h 16m 15s

Postirano 01 February 2017 - 17:50

mauro icardi i m'baye niang, na ta dva imena popizdim

#6 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 4,926 postova
  • 4485 lajk(ova)
  • Time Online: 86d 30m 41s

Postirano 01 February 2017 - 18:30

Iz trenutnog rostera nemam ni jednog igrača kojeg hejtujem bukvalno jer diše ono za svaku sitnicu, nikada nisam imao takav odnos prema bilo kome iz ekipe, ovdje na forumu ima dosta takvih slučajeva..

Recimo razočarao bi se kada bi došao Morata.

Post se sviđa 1 članu
hamco  

#7 EdvinTB

EdvinTB
  • Chelsea BiH Member
  • 1,331 postova
  • 749 lajk(ova)

Postirano 01 February 2017 - 18:54

Nisam mislio na to kome su koji tuđi igrači antipatični ili koje nebi da nikad dođu u Chelsea,nego na tu činjenicu da nekim našim trenutnim ili bivšim igračima kad loše igraju 'pogledamo kroz prste'a kod nekih drugih odma planemo. Hazard npr.stagnira već par utakmica ali nikad neće biti popljuvan kao Willian ili Cahil.

Jedan bivši kojeg smo isto konstantno pljuvali je bio Ramires, pa i Kalou. Bosingwa i Malouda su prošli put from hero to zero, dok su bili u top formi cjenili smo ih.

#8 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 5,029 postova
  • 1755 lajk(ova)
  • Time Online: 126d 22h 13m

Postirano 01 February 2017 - 19:22

Meni je od sadasnjih azar nepozeljan jer se uvik nadan necemu a onda pojeden govno a kod cahila se bojin pizdarija

#9 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 4,926 postova
  • 4485 lajk(ova)
  • Time Online: 86d 30m 41s

Postirano 01 February 2017 - 20:29

Hazard npr.stagnira već par utakmica ali nikad neće biti popljuvan kao Willian ili Cahil.

Naravno da je to apsolutno tačno, uvijek imaš dežurnih krivaca po kojima se pljuje šta god da urade. Recimo imaš situaciju protiv Citya, Willian istrčava 40-50 metara sa loptom i završava kontru golom donosi preokret i od pojedinaca ide komentar "Debilan samo to zna, ono bi svako odradio" i šta da čovjek kaže, pa taj Willian je spuštan na osnovu Schurllea, Schurllea kojeg nema ni na mapi.

To je ono čist hejt bez stida i srama.

Post se sviđa 1 članu
EdvinTB  

#10 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,368 postova
  • 11875 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 2h 59m 21s

Postirano 04 February 2017 - 23:30

Otkad sam na forumu zna se koga nisam podnosio / ne podnosim.

To su BRAZILSKE UBLEHE: Ramires, Oscar i Willian. Nikad ih nisam smatrao klasama za Chelsea, a nisu nas baš jeftino došli, pogotovo ne Willian (40 mil). Oscar ništa nije pokazao. Ramires je od njih najmanje loš, hvala mu za gol Barci. Ramires i Oscar su otišli, još čekam da ode Willian. Ostali su mi svi ok. Jedina klasa u brazilskoj reprezentaciji je Neymar. Ostalo sve prdimahovina. Brazil je uvijek imao uberigrače, ali ova generacija s Fredom, Palinhom, Ramiresom, Oscarom, Willianom ma ovo je užas. Da nemaju Neymara ne bi bili u prvih 20 na ranking listi.

chelsea.jpeg

#11 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,266 postova
  • 4570 lajk(ova)
  • Time Online: 65d 19h 20m 51s

Postirano 04 February 2017 - 23:37

na Oskaru smo zaradili 28 milki na Ramiresu 6 :D

#12 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,368 postova
  • 11875 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 2h 59m 21s

Postirano 04 February 2017 - 23:57

na Oskaru smo zaradili 28 milki na Ramiresu 6 :D

Dinamo na Dejanu Lovrenu zaradio 11 milki ;-) Da ne govorim o Pjaci (15 milki) ili desetinama drugih igrača koje su prodali itd. Manite se ublehizma.

#13 EdvinTB

EdvinTB
  • Chelsea BiH Member
  • 1,331 postova
  • 749 lajk(ova)

Postirano 05 February 2017 - 03:36

Jedina klasa u brazilskoj reprezentaciji je Neymar. Ostalo sve prdimahovina.

Jel onda i našeg čupu smatraš prdimahovinom?

Priložene datoteke

#14 Goku

Goku
  • Korisnik
  • 927 postova
  • 1031 lajk(ova)
  • Time Online: 59d 11h 46m 4s

Postirano 05 February 2017 - 13:01

Ima Brazil dovoljno dobrih igraca da budu ozbiljna reprezentacija ali kod njih je problem sto za reprezentaciju igraju poluigraci koji treba da se prodaju, nesto slicno kao sa nasim raspalim reprezentacijama na balkanu.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan