Jump to content

Round 04: Chelsea vs Brentford (28.1. sub. 16:00)


Kun Aguer0

Recommended Posts

xzo0e09.jpg

 

 

 

 

Da se i ovo načne lagano...

 

Vikend laganice uz FA Cup ispratiti, milina, protivnik taman po zelji Championship sredina tabele, trebalo bi izmiksati dobro sastav jer 4 dana poslije se putuje na Anfield ne treba nam neka povreda, umor, zajebancija...

 

Što se protivnika tiče nisu neka ekipa, od igrača tu je nekada naš dijamant Josh McEacharn kojeg možemo očekivati od prve minute...

 

Od ostalih izdvaja se samo Scott Hogan ujedno najbolji i najefikasniji igrač ekipe sa 14 golova u Championshipu ove sezone ali njega vjerovatno neće biti zbog transfera u West Ham, protiv Wigana u zadnjem kolu nije bio ni na klupi...

 

 

Očekujem dobar miks u prvih 11 Ake, Zouma, RLC, Michy, Chaloba da počnu od mladih te bi malo gurnuo i Hazarda da pokusa zabiti koji gol cisto da se digne moral kod njega pred tekme sa Lpoolom i Arsenalom, nekih 60-ak minuta da odigra ako ništa

Link to comment
Share on other sites

Ponovit sastav od prethodne tekme iz FA kupa i to je to. Ne bi trebalo biti problema s njima.

 

Inače, Telegraph piÅ¡e da će poslije ove tekme Conte odlučiti Å¡ta će biti  Begom, RLC-om, Batshuayiem i Musondom.

 

Vjerovatno dobra prilika za Batshuayia i RLC-a da se dokažu i eventualno izbore ostanak ili posudbu u neki klub iz sredine tablice.

Link to comment
Share on other sites

_______________Begovic_____________

______Zouma____Terry______Ake______

Ivanovic_____Fabregas___Chalobah_____Pedro

_________Loftus______Willian_________

_______________Michy_______________

 

Mislim da ce ovo biti dovoljno za slavlje, vazno je sto ne moramo ici na gostovanje i mislim da ce ovi igraci biti dovoljno motivisani da rijese ovu tekmu.

Link to comment
Share on other sites

Ne smijemo ih podcijeniti,mislim da bi pametno bilo u odbrani ostaviti jednog standardnog koji je uigran i u formi. Hoću obavezno DOUBLE ove sezone :D
Ja bi ovaj sastav postavio:
Asmir
Zouma Luiz Terry
Ake Chalobah Cesc Aina
RLC Willian
Michi
Link to comment
Share on other sites

Podcjene protivnika ne smije biti opet sa druge strane ovo treba da nam uz izmješani sastav bude samo zagrijavanje za veliku sedmicu koja nam dolazi nakon toga.

Begović, Ivanović, Zouma, Terry, Ake, Chalobah, Fabregas, RLC, Michy sve su to igrači koji mogu iznijeti teret ove utakmice, Pedra bi takođe uvrstio u prvih 11 Williana sačuvati za Liverpool, ko će još upotpuniti sastav ostaje da se vidi možda to bude baš Willian.
Link to comment
Share on other sites

Ne bih ja Terija stavljao na terena, prosto nema smisla sad gurati igrača kome neće produžiti ugovor

 

nama je u ovom trenutku najbitnije to da uigramo još nekog igrača u ovu formaciju, sigurno neće Teri sa 35 razigravati sad ekipu

na drugu stranu, već mi je crno pred očima, kad pomislim na to da ponovo Loftusa gura na mesto Azara 

 

ono stavljanje Baneta u prvu prošlo kolo ispred AIne mi je jedna od većih gluposti ove sezone

Link to comment
Share on other sites

Ja bi opet probao RLCa naprijed cisto da vidimo ima li dovoljno kvaliteta i za tih pozicija, Tery igra iz nekog respekta i iz razloga da  se ne umaraju dzabe Luiz, Cahill i Azpi. Ainu bi i ja gurnuo u prvih 11 pa nije momak toliko loÅ¡ da zbog njega izgubimo od Brentforda jebem mu led.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih ja Terija stavljao na terena, prosto nema smisla sad gurati igrača kome neće produžiti ugovor

 

nama je u ovom trenutku najbitnije to da uigramo još nekog igrača u ovu formaciju, sigurno neće Teri sa 35 razigravati sad ekipu

na drugu stranu, već mi je crno pred očima, kad pomislim na to da ponovo Loftusa gura na mesto Azara 

 

ono stavljanje Baneta u prvu prošlo kolo ispred AIne mi je jedna od većih gluposti ove sezone

Zasto mislis da nece Terryu produziti?

Evo upravo fine teme za diskusiju, recimo ja sam za da mu se ponudi produzenje.

 

Za Baneta se slazem, njemu se treba zahvaliti na ljeto i casno ga ispratiti kako je zasluzio.

Link to comment
Share on other sites

Objektivno
Nije to moje misljenje, i Matt Law i onaj drugi insajder iz Tajmsa su u vise navrata pomenuli


Subjektivno
A i kad citam to kako je odbio Kineze, Bornmut kako bi bio uz klub do kraja sezone i digo mozda jos jednu kantu, prosto vidim da je kraj blizu i da je on naso neki svoj mir

Prosle sezone je bas bio cirkus i videlo se da ne zeli da napusti klub posle takvog rasula sto je za svaki respekt
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...