Jump to content

Matchday 22: Chelsea - Hull City (22.01., ned, 17:30h)


Wisey

Recommended Posts

  • Postova 61
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Očekujem da počne Fabregas i Kosta naravno, od ostalih mozda bude neka rotacija u odbrani, mozda da se Ake vidi ili eventualno Zouma. Chaloba. Mici i RLC ako dobiju sansu to ce biti 5-10 minuta pred kraj ako bude 4 0 za nas...


Samo da ih je odma načeti da im taj bunker padne u vodu i onda slijedi punjenje ne vjerujem da nas mogu iznenaditi kao sto su Bormuta prosle sedmice, kada su odigrali jako dobro napadački i stvarali sanse 

Link to comment
Share on other sites

Pobjediti Bournemouth kod kuće i nije neki podvig, jer se Bournemouth u dosta situacija samo pojavi na gostovanjima to je i Hull iskoristio.

Samo po ovim komentarima mislim da će biti bogaranje ako ne bude 2-0 nakon 15 minuta, opreza nikad dosta i 1-0 je uredu samo neka se upiše pobjeda :D
Link to comment
Share on other sites

Sanjam sinoć vodili 3-0, i kasnije uđem na rezultate vidim izgubili 3-8 hahahha i to od 78. minute do kraja primili 8 golova.. Sjećam se da sam u snu psovao, ništa nisam ostavljao :D

Nije to nemoguce, ako je tada uveo Ivanovica, Wiliana i igrao bez napadaca.

Sta bi taj sam mogao znaciti, mozda da cemo ih razvaliti.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj kiks Liverpoola je odlično došao

 

Prvo da ne udjemo u utakmicu kao zajebanti, drugo da bi se napravila jos veća bodovna razlika pred dvije teske utakmice dakle mozemo se odvojiti na +10 od Liverpoola prije tekme sa njima i dobrim rezultatom na Enfildu ih izbaciti iz utrke za titulu

Link to comment
Share on other sites

Ovaj kiks Liverpoola je odlično došao

 

Prvo da ne udjemo u utakmicu kao zajebanti, drugo da bi se napravila jos veća bodovna razlika pred dvije teske utakmice dakle mozemo se odvojiti na +10 od Liverpoola prije tekme sa njima i dobrim rezultatom na Enfildu ih izbaciti iz utrke za titulu

Bez obzira na rezultat na Anfieldu mislim kako je za njih utrka za prvaka gotova, slijedi im teška borba za top 4

Link to comment
Share on other sites

Klop nam je dao veliki poklon danas. Pep ili Poc ce veceras jos jedan. To se nora iskoristiti maksimalno.
Hal se em raspada em im fale bitni igraci. Jedino se Ernandeza treba cuvati, jak je u skoku i ima dobre fizikalije. Trazice se taj prostor iza i iznad Azpija. To je najvise sto mogu u napadu.
Sve u svemu velika sansa za napredak na tabeli.
Link to comment
Share on other sites

Samo ozbiljno shvatiti protivnika. Ne volim ove price ta ce oni, dacemo im 3 komada s zenskim timom. To moze reci samo neko ko ne poznaje ovu ligu.

Imamo sjajnu priliku za titulu ove sezone, sami smo kopali i kopali da se dovedemo na prvo mjesto i izgradimo ovu prednost. Protiv "manjih" prosuli tek 2 boda. Velika je to zasluga Contea i njegovih motivacionih sposobnosti. Ne igramo Evropu, opusteni smo, nema vecih povreda hvala Bogu. Najjaci sastav na teren, svakako imamo 9 dana pauze poslije ove tekme. Nadam se da Costa pocinje i da ce biti nabrijan da se iskupi do kraja sezone. Fabregas u sredini, Hull nece puno napadati a mi cemo imati loptu u nogama tako da nam treba takav igrac. Od prve minute pritisak vrsiti, pokusati doci do ranog gola al ako i ne uspijemo ne gubiti strpljenje.

 

Pitanje je da li ce se ovakva prilika ukazati, vec sljedece sezone ocekujem goropadne Manchestere. I Mourinho i Guardiola se koprcaju ove sezone, a najavljivan je veliki dvoboj za titulu. Njima nikakav problem ulupati par stotina miliona na ljeto, vidjeli smo da se i rekordi u transferima obaraju bez po muke. A mi cemo abd igrati Ligu Sampiona, vise obaveza i utakmica, druga ce to prica biti. Moramo uciniti sve da iskoristimo ovu situaciju do kraja u prvenstvu, a treba napasti i FA kup.

Link to comment
Share on other sites

Kada ostavimo ovaj gol Coste u sudijskoj nadoknadi po strani i sagledamo poluvrijeme dobijemo očaj. Imali smo ogroman posjed lopte a nismo ništa uradili, koliko smo mi bili opasni sa 70% lopte u nogama toliko su oni bili sa 30%, odličan bunker su odigrali ali sreća slomili smo to na kraju poluvremena.

 

Mora se ubaciti Fabregas, izveo bih Kantea zbog kartona, pritisnuo ih jer im oba stopera imaju kartone a Davies je na granici crvenog, Alonso i evo na kraju Moses napravili su mnogo više od Hazarda i Pedra koji je upropastio svaki mogući prekid danas. Diego do gola onako nista posebno i uzeti u obzir da je cist gol ponisten.

Link to comment
Share on other sites

Pa valjda ce sad u nastavku biti lakse jer nece igrati bunker.

Logike ovakvih ekipa su malo čudne, vidio si Burnley-a danas, primili smo gol ali i dalje nećemo napadati nećemo ni pokušati igrati svoju igru ajmo se braniti. Opet ne vidim ništa u tome jer se iz toga rijetko kad šta izrodi bolje igrati svoju igru kao sto igra Bormut npr. nebitno od protivnika oni forsiraju svoj stil zato i nije čudo što mogu pobijediti svakoga, naravno desi im se i neočekivan kiks ali drže do svojega.

 

Ne treba se osloniti na to da nam oni popuste i krenu naprijed nego da postavimo svoju igru i nađemo način da ih razbijemo u sledećih 45 minuta a ne da se ovako nastavi i da onda strahujem hoce li sta zalutati zadnjih 5+ minuta u nas gol.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...