Skoči na sadržaj

Foto

EFL Cup - 3rd Rnd - Leicester City vs Chelsea (20.09 uto)

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
39 odgovora na ovu temu

Anketa: EFL Cup - 3rd Rnd - Leicester City vs Chelsea (20.09 uto) (13 članova je glasalo)

Šta prognozirate?

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj

#21 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Administrator
  • 11,991 postova
  • 5832 lajk(ova)
  • Time Online: 422d 2h 8m 39s

Postirano 20 September 2016 - 22:26

Pedro amater, Begovic najlosiji, Moses, Fabregas, Diego vrhunski odigrano (iako je promasio sto ne smije promasivati).

Post se sviđa 2 članova
pidy  , hamco  

#22 Whisper

Whisper
  • Global moderator
  • 10,966 postova
  • 6393 lajk(ova)
  • Time Online: 192d 21h 28m 7s

Postirano 20 September 2016 - 22:28

Samo bih da odem na trening da vidim sta oni rade, i kako vezbaju odbranu.

#23 Dzan

Dzan
  • Korisnik
  • 2,368 postova
  • 913 lajk(ova)
  • Time Online: 74d 17h 39m 21s

Postirano 20 September 2016 - 22:29

Cahill me retardirani nervirao citavu tekmu, prebacujemo strane pokusavamo razvuc a on uvijek sve uspori u pm, jest lik nesposoban trcat ne zna a s loptom pogotovo...

Bacuai se vrlo dobro kretao i odigrao solidnu utakmicu. Costa usao i izdominirao, jest da je falio gol ali ih je valjao momacki. Luiz ispada nenormalno, samo sto zasad nije kaznjavan. I Protiv Lpoola je imao 2-3 prelose procjene, ispadne skroz, nesto ko sad kad je Bega odbranio Musi, sta ce bit kad Aguero bude iskoristavao te ispade...

Matic je svugdje na terenu bio, svaka cast za veceras. Alonso loseee, Bega opet smijesan gol primio.

Moses itekako ima sta da ponudi i nadam se da je Conte svjestan toga. Po meni je on izbor prije Pedra svakako, a ni Willian nije daleko. Ima muda decko, zna prebacit i na lijevu i na desnu, brz je, bas ima sta da ponudi pogotovo ako udje kao rezerva. Jest da je igrao protiv klinca nekog na nj strani, ali opet...

#24 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,343 postova
  • 4448 lajk(ova)
  • Time Online: 271d 3h 2m 21s

Postirano 20 September 2016 - 22:31

Fakat nevjerovatno kakve golovi nasi primaju. Sta tek reci za golmane?

Sve u svemu volio bih da se Fabregasu da sansa i protiv Arsenala, da li ce to biti umjesto Oscara ili Matica svejedno mi je, ali lik mora igrati.

Malo me je razocarao Michu ali ima za njega jos vremena. Isto vazi i RLC-a.

Moses je definitivno bolji od Williana.

Idemo dalje.

#25 Dzan

Dzan
  • Korisnik
  • 2,368 postova
  • 913 lajk(ova)

Postirano 20 September 2016 - 22:34

RLCAAAAAAA VELIKOG SAM ZABORAVIO, KURCINA VECERAS CCCC

Post se sviđa 2 članova
reLo  , skaro  

#26 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,343 postova
  • 4448 lajk(ova)

Postirano 20 September 2016 - 22:37

Kod RLCa mi je najveci problem kurcobolja. Covjece ako ti je mrsko trcati i igrati, goni se u picku materinu. Prosto ne mogu da vjerujem ove danasnje djece. Ne igra i kad mu se ukaze prilika on se vuce po terenu.Daj ba...

#27 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Administrator
  • 11,991 postova
  • 5832 lajk(ova)
  • Time Online: 422d 2h 8m 39s

Postirano 20 September 2016 - 22:38

Ali mitchy kakvu golcinu dade kada je rukom igrao hahahha :D

#28 hamco

hamco

buduci modetaor

• Korisnik
  • 6,343 postova
  • 4448 lajk(ova)

Postirano 20 September 2016 - 22:50

Sa TC-a. Al dinosaur Ivanovic  =))

Now I am asking just one thing. I want Conte to stick to his own words and select players based on their performances, not names. Come on, Azpi on the right side is a different animal, a left footed Alonso is much better than the dinosaur Ivanovic. Moses and Cesc surely made their own claims. Stop this bulshit with Oscar and Ivanovic. As mentioned above, if we want to raise our game, some players changes have to be done.

Post se sviđa 5 članova
chelseathebest  , apeiron  , reLo  , diablo_bih  , Dzan  

#29 Wisey

Wisey
  • Chelsea BiH Member
  • 15,174 postova
  • 13176 lajk(ova)
  • Time Online: 544d 22h 45m 7s

Titula

Postirano 20 September 2016 - 23:11

Alonso nista specijalno, svaku je vratio nazad stoperu ili Maticu, nema utrcavanja, ne probija, samo na siguricu je igrao. Jos ga je u defanzivi Gray par puta slomio i probio bez problema. Luiz i Cahill su brate ocajni bili, bas nekoliko smijesnih reakcija. Mozda i najgora kad ih je preskocila duga lopta i Musa izbio sam pred golmana na 2:2. Dave fenomenalan, kakva golcina a niko da ga spomene. Igracina. Svjezina Coste i Hazarda prelomila utakmicu u nasu korist. Fabregas dobar, Moses solidno ko i uvijek. Michy se hrvao s protivnickim stoperima, nije los bio s obzirom da nije dobio lopte skoro nikako. Pedro jebeni kurton od igraca, nikakav. Loftus imao par finih pokusaja i proigravanja, mada nekako nedefinisana mi njegova uloga na terenu.. jel spic, poluspic, desetka? Definitivno ne vidim njemu buducnost na toj poziciji. U sistemu 4-3-3 na sredini bi mogao pruziti najvise. Cudi me da Conte ovo radi s tim igracem.

Gesendet von meinem Nexus 5 mit Tapatalk

Post se sviđa 1 članu
diablo_bih  

#30 Dzan

Dzan
  • Korisnik
  • 2,368 postova
  • 913 lajk(ova)

Postirano 20 September 2016 - 23:20

RLC je mogao biti Lampsov nasljednik, ali vec par puta me razocarao ocajnom igrom i neborbenoscu...

#31 Wisey

Wisey
  • Chelsea BiH Member
  • 15,174 postova
  • 13176 lajk(ova)

Titula

Postirano 20 September 2016 - 23:28

Ne bih rekao da nije borben i da ga boli kurac, nisam to primijetio. Trci i Pogba onako nekad, visok je igrac, mozda djeluje da nije uvijek fokusiran. Ali cinjenica je da je cijelo vrijeme u mladjim kategorijama igrao malo dublje i iz drugog plana koristio prostor svojim dugim korakom kad povuce i prenese loptu pred 16-erac. Ovaj prelaz u prvi tim je kljucan i moram priznati da ne vidim buducnost za njega na 10-ki bas kao sto ni Lampard nikad nije se snalazio najbolje na toj poziciji, a pogotovo ne u spici napada. Vidjecemo, zasad ne obecava situacija. Nesumnjivo je da momak ima talent i fizicke predispozicije za vrhunskog igraca, to se vidi iz aviona. Do trenera je da to isklesaju, u pitanju je 20-godisnjak ipak. Rano je jos da pricamo "mogao je biti".

Post se sviđa 1 članu
Dzan  

#32 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 7,095 postova
  • 8581 lajk(ova)
  • Time Online: 398d 10h 10m 13s

Postirano 20 September 2016 - 23:51

Dave fenomenalan, kakva golcina a niko da ga spomene.

Spomeni da je vratio loptu Okazakiju za 1-0. :P

#33 cobinho

cobinho
  • Korisnik
  • 694 postova
  • 134 lajk(ova)
  • Time Online: 11d 10h 49m 57s

Postirano 21 September 2016 - 12:13

Mi cemo realno ove sezone da trazimo balans u igri. Kreativna igra sa jakom odbranom i posedom lopte. Jbg tezak zadatak i za ovaj celsi mislim nemoguca misija.
Sa zadnjom linijom ima da se nagrickamo noktiju. Realno ni luiz ni cahil ni bane ne mogu imati mesta u prvih 11 i nema trenera koji ce od njih napraviti dobru celinu. Oskar takodje ne moze biti igrac koji moze imati ulogu u timu koji ima visoke ambicije. Mozda bi se snasao u nekom sauthemptonu vest hamu ali kod nas nema sanse. To je vidljivo svima a nadam se i Conteu. I sve dok ne prodamo 2 3 igraca od pobrojanih i dovedemo 2 3 koji vrede mi cemo biti tim koji ce biti na granici prva 4 u Pl u.

#34 lerdi

lerdi
  • Korisnik
  • 134 postova
  • 82 lajk(ova)
  • Time Online: 1d 8h 23m 12s

Postirano 21 September 2016 - 12:44

Zlocin je sta ovaj covjek radi malom Loftusu. A u pozicionom napadu CFC izgleda otprilike kao Sunderland.

Treba aplaudirati i upravi koja sve ove godine nije otjerala Mikela, Matica, Ivanovica, Oscara,...

#35 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 6,801 postova
  • 2223 lajk(ova)
  • Time Online: 77d 22h 15m 1s

Postirano 21 September 2016 - 15:42

Arsenal sinoc odmorio cijelu ekipu, osim Xhake niko nije igrao iz prve postave. Mi igrali produzetke, nadam se da to nece uticati na utakmicu protiv Arsenala u narednom kolu u premiershipu.

#36 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 5,928 postova
  • 5245 lajk(ova)
  • Time Online: 180d 14h 55m 57s

Postirano 22 September 2016 - 01:02

Pa i mi smo Ivanovića odmarali

Post se sviđa 1 članu
pidy  

#37 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 3,723 postova
  • 858 lajk(ova)
  • Time Online: 148d 23h 57m 33s

Postirano 22 September 2016 - 12:07

Pa i mi smo Ivanovića odmarali

Ahahhahhah

#38 Wisey

Wisey
  • Chelsea BiH Member
  • 15,174 postova
  • 13176 lajk(ova)

Titula

Postirano 22 September 2016 - 23:53

Čelsi je u utorak uspeo da se vrati nakon 2 gola zaostatka od Lestera i nakon toga dođe do pobede.

Plavci su uspeli da to učine po prvi put nakon 14 godina.

--------
Procitah ovo na fb. Dal je moguce jbt? Meni stvarno ne pada napamet neka tekma da smo gubili 0:2 i na kraju dobili u novije vrijeme. Sjeca li se ko?

#39 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 7,095 postova
  • 8581 lajk(ova)
  • Time Online: 398d 10h 10m 13s

Postirano 23 September 2016 - 00:36

Čelsi je u utorak uspeo da se vrati nakon 2 gola zaostatka od Lestera i nakon toga dođe do pobede.

Plavci su uspeli da to učine po prvi put nakon 14 godina.

--------
Procitah ovo na fb. Dal je moguce jbt? Meni stvarno ne pada napamet neka tekma da smo gubili 0:2 i na kraju dobili u novije vrijeme. Sjeca li se ko?

Istina je, gledao sam rezultate na TM-u. Tražio sam i našao da je u pitanju utakmica sa Charltonom na otvaranju sezone 2002/03. http://www.transferm...elbericht/19720

Zanimljivo je to što je tada Ranieri bio naš trener...

Post se sviđa 1 članu
reLo  

#40 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 3,723 postova
  • 858 lajk(ova)
  • Time Online: 148d 23h 57m 33s

Postirano 23 September 2016 - 01:16

Dalje idemo na west ham

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika