Jump to content

EFL Cup - 3rd Rnd - Leicester City vs Chelsea (20.09 uto)


reLo

  

13 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Daj ReLo prepusti nekom nek uradi uvod, nek to odradi Riky, jer ovo je u prevodu istrazujte sami ko moze igrati ko ne.

Napiše Riky uvod dan pred tekmu, obično tad bude i pressica pa se zna ko će igrat a ko ne.

 

Hoce li biti prijenos?

Biće.

Link to comment
Share on other sites

Očekujem tešku borbu i pobedu na kraju, fokusiranje na ligu ne sme da bude izgovor u slučaju ispadanja. Nadam se da ćemo najzad gledati Alonsa i da će Fabregas početi. Nažalost, ne deluje mi da će Konte probati sa Čalobom ili RLC-om... :( Ovaj prvi bi sigurno mogao više da pokaže od Matića. Moses bi isto trebalo da počne, a što se napadača tiče, mislim da neće menjati Costu.

Link to comment
Share on other sites

Cahill me retardirani nervirao citavu tekmu, prebacujemo strane pokusavamo razvuc a on uvijek sve uspori u pm, jest lik nesposoban trcat ne zna a s loptom pogotovo...

Bacuai se vrlo dobro kretao i odigrao solidnu utakmicu. Costa usao i izdominirao, jest da je falio gol ali ih je valjao momacki. Luiz ispada nenormalno, samo sto zasad nije kaznjavan. I Protiv Lpoola je imao 2-3 prelose procjene, ispadne skroz, nesto ko sad kad je Bega odbranio Musi, sta ce bit kad Aguero bude iskoristavao te ispade...

Matic je svugdje na terenu bio, svaka cast za veceras. Alonso loseee, Bega opet smijesan gol primio.

Moses itekako ima sta da ponudi i nadam se da je Conte svjestan toga. Po meni je on izbor prije Pedra svakako, a ni Willian nije daleko. Ima muda decko, zna prebacit i na lijevu i na desnu, brz je, bas ima sta da ponudi pogotovo ako udje kao rezerva. Jest da je igrao protiv klinca nekog na nj strani, ali opet...

Link to comment
Share on other sites

Fakat nevjerovatno kakve golovi nasi primaju. Sta tek reci za golmane?

 

Sve u svemu volio bih da se Fabregasu da sansa i protiv Arsenala, da li ce to biti umjesto Oscara ili Matica svejedno mi je, ali lik mora igrati.

 

Malo me je razocarao Michu ali ima za njega jos vremena. Isto vazi i RLC-a.

 

Moses je definitivno bolji od Williana.

 

Idemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...