Skoči na sadržaj

Foto

Antonio Conte, trener

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
1226 odgovora na ovu temu

#1201 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,799 postova
  • 12005 lajk(ova)
  • Time Online: 386d 8h 43m 51s

Postirano 11 January 2018 - 19:15

Ja sam sve vise dojma da je Conteu dopizdila citava ova situacija i da ce dici sidro na ljeto. A nije da ce mu faliti ponuda, naprotiv imat ce ih gdje god da se okrene. Navikao covjek osvajati prvenstva, boriti se za vrh medjutim dovedeni su mu neki igraci s kojima to nije moguce odrzati. Prosle godine je napravio pitu od govana, ove vidjet cemo kako ce sve to zavrsiti.

Iskreno volio bih da ostane, bas sam ga zgotivio i mislim da nema trenutno boljeg managera za nas bez obzira na njegove mane (ima ih svako).

#1202 Champion

Champion
  • Korisnik
  • 658 postova
  • 59 lajk(ova)
  • Time Online: 6d 1h 18m 15s

Postirano 12 January 2018 - 04:52

Ajmo malo realni biti. Kao da je teško osvajati prvenstva sa Juventusom koji ima sudačku komisiju u šaci i u ligi bez ozbiljne konkurencije. 

Što se tiče igrača, upravo je on doveo polovnjake tipa Zappacosta ili Morata kojima nije mjesto u top klubu. Nema tu opravdanja, novce za

pojačanja je dobio, a sastav je kudikamo bolji od Uniteda ili Arsenala. 

Nadam se da dolazi Simeone koji je pravi trener koji može napraviti nešto iz prosječne ekipe. Ovaj talijanski kmečavi mafijozo ne

zaslužuje klupu Chelseaja. 

Ako i dođe Allegri, nemam ništa protiv, čovjek je sposoban trener, napravit će izbalansiranu ekipu i čini mi se solidan za velike utakmce. 

#1203 hamco

hamco
  • Korisnik
  • 3,688 postova
  • 3226 lajk(ova)
  • Time Online: 189d 4h 16m 52s

Postirano 12 January 2018 - 09:37

Prestao sam citati nakon dijela da imamo bolji sastav od Uniteda...

Post se sviđa 4 članova
strahinjaf  , reLo  , chelsea4evercr  , diablo_bih  

#1204 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,250 postova
  • 7858 lajk(ova)
  • Time Online: 326d 2h 45m

Postirano 12 January 2018 - 09:44

Prestao sam citati nakon dijela da Champion.

Post se sviđa 3 članova
strahinjaf  , reLo  , diablo_bih  

#1205 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 5,029 postova
  • 1755 lajk(ova)
  • Time Online: 126d 21h 30m 22s

Postirano 12 January 2018 - 15:12

Conte says he is enjoying his period working here. He says he has started big work together with the players and the club, and he needs time to improve it and create a solid basis

#1206 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,442 postova
  • 1954 lajk(ova)
  • Time Online: 66d 7h 42m 7s

Postirano 13 January 2018 - 17:47

Kako glupe izmjene ima ovaj čovjek, drži Kantea koji ima žuti karton i očajnog Bakayoka a izbacuje Fabegasa koji je bio odličan.

#1207 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 782 postova
  • 170 lajk(ova)
  • Time Online: 39d 16h 42m 45s

Postirano 13 January 2018 - 17:54

Sada već pizdim, pa nismo toliki krš jebote da nas leicester izdominira kući, makni se od tih šugavih 5-3-2 već jednom vidiš da kurca ne možemo prema naprijed, promijeni malo nešto...

Post se sviđa 3 članova
hamco  , Rikky Luiz  , ja13  

#1208 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,118 postova
  • 8262 lajk(ova)
  • Time Online: 567d 2h 12s

Postirano 13 January 2018 - 18:11

Post se sviđa 2 članova
strahinjaf  , skaro  

#1209 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,143 postova
  • 4800 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 9h 30m 15s

Postirano 13 January 2018 - 18:33

eno, odmah otkaz hahhaha, nema boljeg trenera, conte je allah. Bezveze su izmjene bile, morao je sacekati, tj. ne vaditi edena, i ubaciti naknadno mitchya umjesto kantea ili bake, ovako usla 2 bogalja, pedro i willian, i mozes ga posrati.

#1210 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,799 postova
  • 12005 lajk(ova)
  • Time Online: 386d 8h 43m 51s

Postirano 13 January 2018 - 18:35

Pa ne bih bas rekao, samo mi se ne svidja njegov govor tijela.. Imas osjecaj ko da je na poslu preko kurca, nema entuzijazma i zelje nikakve da se nesto napravi a radi se o kljucnom periodu sezone. 3 remija bez golova al hajde sto je bez golova nego nema nikakve igre, sve je individualno a tempo kojim se mecevi igraju je trening tempo. Da su protivnici iole bolji od Leicestera, Arsenala i Norwicha mi bismo sve 3 ove tekme izgubili i to glat. To ce se vidjeti kad Barcelona dodje, pogotovo ako nastave ovako. 

A vrlo vrlo lako bi mogli iskliznut i van TOP 4, e onda si tek jeban.

#1211 hamco

hamco
  • Korisnik
  • 3,688 postova
  • 3226 lajk(ova)

Postirano 13 January 2018 - 18:36

Apsolutno se slazem sa skarom. Dakle, ok, ne mozemo se boriti za titulu, ali zar ne mozemo dominirati protiv ekipe kao sto je Lester? Nije da ne mozemo dominirati, nego ne mozemo biti ni ravnopravni. Oni su za klasu bili bolji od nas na nasem terenu. ALO MOMAK, LESTER!!

Sad ce doci neko i reci ne moze se pita od govana praviti, proslu sezonu je izvuko maksimum. Pa jebemu mater ne igraju u Lesteru igraci iz Reala ili Bayerna, igraju nekaki Okizakiji, Olbrajtoni, James-i i slicni....

Znaci, vise mi rezultat uopste nije bitan. Kada vidim kako igraju pozelim da izgubimo. 

Jel moguce da smo ovoliko losi. Tacno, pocinjem sad sumnjati i u Contea. Ima i do igraca, ali opet ovi igraci su za klasu bolji od Lesterovih. Skoro na svakoj poziciji. 

Nek ponovi jos par ovakvih utakmica kao danas i pozeljet cu da dobije otkaz.

#1212 MarioPašalić

MarioPašalić
  • Korisnik
  • 185 postova
  • 23 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 3h 47m 2s

Postirano 13 January 2018 - 18:53

Već par mjeseci sam bio u fazi da mi je svejedno hoće otići ili ne,ali više nisam.

Vrijeme je da dobije otkaz.

Nemam šta reći,ekipu imamo možda i NAJKOMPLETNIJU a igramo na razini Burnleya.

Ajmo dovesti trenera koji ima muda ić na 5-0 pobjedu ili poraz,a ne na 0-0.

Bakayoko ni po ćemu nije zaslužio punu minutažu,doki Willian sjedi na klupi.

Desna strana nam je mrtva.

Hazarda nema već mjesec dana zato su takvi i rezultati.

Već par utakmica on vadi Fabregasa i Hazarda,jedinu dvojicu koja imaju veze s nogometom u naših prvih 11.

Dok treći po redu Willian dobiva mrvice.

Čemu tolika oprezna igra ?

Pa imamo ekipu da sve meljemo.

A sve je ovo rezultat toga što su Bakayoko i Morata "bolji" od Matića i Coste.

E moja struko.

Rekao sam odmah po završetku prijelaznog roka da je totalna katastrofa šta smo napravili i evo. Sad se sve vidi.

Umijesto da nismo pitali za odštetu i da smo doveli Sandra,Sancheza i Cancela.

A i ovako smo potrošili više nego što bi za njih troje.

Možda sam lud,ali uistinu mislim da bi odrađivao bolje posao od onih koji su za to plaćeni silne milijune

#1213 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,250 postova
  • 7858 lajk(ova)

Postirano 13 January 2018 - 18:59

Jedva čekam da vežemo dve pobede pa da opet ljudi požele da Conte dobije petnaestogodišnji ugovor. Smešne se stvari pišu.

Post se sviđa 3 članova
Spaha  , diablo_bih  , reLo  

#1214 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,143 postova
  • 4800 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 9h 30m 15s

Postirano 13 January 2018 - 19:08

Bas to igi, nema boljeg trenera, i sve ce ovo proci, ali nece proci da poslije svake lose tekme se sere po svakome.

#1215 hamco

hamco
  • Korisnik
  • 3,688 postova
  • 3226 lajk(ova)

Postirano 13 January 2018 - 19:13

Ja citavo vrijeme trubim o igri, ne rezultatima.

Nasa igra vec duzi period ne lici ni na sto. Nije to stvar samo zadnje 3 utakmice, tokom citave sezone igra nije bog zna sto. Meni je u jednu ruku i zao Contea kada ga poredim sa Murinjom ili Pepom kada su transferi u pitanju, a onda opet kada vidim kako nas izdominira ekipa kao sto je Lester, poludim i zapitam se da li mi to imamo toliko los sastav da nas jebeni Lester izdominira?!

Shvatam ja da mi imamo mnogo levata i panjeva u ekipi, ali igre i partije kao danas su nedopustive. Nije bas da smo toliki krs. 

Mora Conte nesto mijenjati, da li ce to biti formacija ili stil i nacin igre, do njega je, ali nesto mora mijenjati, i to pod hitno. 

Post se sviđa 1 članu
skaro  

#1216 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,382 postova
  • 722 lajk(ova)
  • Time Online: 23d 1h 52m 46s

Postirano 13 January 2018 - 20:07

Naravno da su priče o otkazu gluposti i da ne treba pretjerivat. A i igrali smo u gostima protiv vrlo solidne ekipe, Leicester uopće nije loš i ove sezone igraju sasvim solidnu sezonu tako da ne treba oko ovoga kiksa radit dramu.

Ali, ono oko čega bi trebalo počet radit dramu, je igra! Ove sezone ne igramo dobro i to je činjenica. Slažem da su tu potrebne određene promjene i Conte mora malo razmislit i o sebi. Trenutno Conte ne izvalači maksimum iz ekipe i a previše se bunkrriše. Dakako da je dio krivice i u nedovoljno dobrim igračima. Ali to može bit razlog zbog čega smo treći ne prvi, zbog čega teško igramo na više frontova, zbog čega ne možemo pobjedit i igrat napadački protiv jačih i sl. Ali za to što nemamo igru i što ne igramo dovoljno ofenzivno protiv slabijih od sebe nema opravdanja u igračkom kadru...

#1217 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 4,137 postova
  • 4478 lajk(ova)
  • Time Online: 132d 7h 47m 59s

Postirano 13 January 2018 - 23:38

Zar mislite da mozemo imati neki kontinuitet sa ovakvim igračima? daj budite realni i sagledajte cjelokupnu stvar

jedno je procitati na papiru lester ili luster sto kaze nas zemo, i misliti lako cemo to.

yebeni bakayoko ne zna kontrolisati loptu, ne zna sta ce s njom, a jos luta po terenu, nikakve koristi od njega, moses kakav god da je, lik je prosjek, za osrednjih ekipa koje se tu i tamo ubace u utrku za top4

willian, ne znam jel sta potrebno za njega govoriti

fabregas, isprdio je on svoje, jedino sto moze je poslati dobru loptu i tu je sva svrha njegovog postojanja na terenu

alonso nema zamjene

cahill retardiran

kante sam igra u sredini

morata ne zna nogama igrati, pada, simulira

batshuayi ne zna jel poso il je doso

nama treba pod hitno novih igraca, prvo krenuti od odbrane pa ka vrhu

ako bakayoko ovako losu sezonu zavrsi, pa i na pripremama bude los, poslao bih ga na posudbu.

dovesti lijevog beka, zamjenu za fabregasa, vratiti jel cheeka, verattija, naci napadaca, isto dovesti nekoga pristojnog igraca koji ce moci igrati uz hazarda, pa samim tim imati bolje akcije u napadu.

takodjer isao bih svim silama na erikssena.

do ove situacije je moralo doci, ne mozes ti sa ovom ekipom nigdje dospjeti, a bice jos razocarenja do kraja sezone

pa barca je bacila preko 100 miliona na tri igrača, i onda se mi pojavimo sa ovom ekipom kao da imamo sanse konkurisati

ali ne, na kraju je sve krivo konte sto se on nasao u situaciji da mora dovesti zapacostu, rudigera i sl.
isto kriv sto je matic otisao u united.

Post se sviđa 1 članu
Wisey  

#1218 hamco

hamco
  • Korisnik
  • 3,688 postova
  • 3226 lajk(ova)

Postirano 14 January 2018 - 00:03

Opet kazem, nije danas igrala Barselona vec Lester. Ne govorim takodjer o tome sto smo kiksali tj. osvojili 1 bod umjesto 3, više me muči i brine naša igra. Isto bih pisao i da smo pobjedili a odigrali ovako.

Znaci vise nije problem u rezultatima, najozbiljnije mislim kada to kazem. Ovo razmisljam gledajuci malo vise ka buducnosti, dakle ovako dalje ne moze i ne smije. Ovo je sramota kako smo danas odigrali. Nije uredu i ne smije se to desavati ekipi koja je opet bar 2x jaca od protivnika.

Shvatam ja da je Conte u mnogo cemu ogranicen zbog igrackog sastava, ali zasto pod milim bogom, stalno, ama bas stalno igra zonsku odbranu? Zasto nikad ne pokusa zaigrati malo rizicnije, zaigrati neki presing na protivnickoj polovini?! Zasto igraci bez lopte stoje umjesto da mijenjaju pozicjie, utrcavaju, pokusavaju odigrati neku akciju?! To je do taktike i pristupa.

U zadnje vrijeme nasa ekipa igra stvarno lose a nije bas da smo toliki krs kao sto nam igra govori.

#1219 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 782 postova
  • 170 lajk(ova)
  • Time Online: 39d 16h 42m 45s

Postirano 14 January 2018 - 00:12

Mislim da nitko ozbiljan ne misli kako imamo iole ozbiljne sanse protiv Barcelone, sve ispod 5 komada u nasoj mrezi u ovom dvomecu je prihvatljivo realno gledajuci stanje i omjere snaga, tako da protiv Barcelone stvarno nemam nista protiv da se povucemo, osramotili bi se zesce sa svakom drugom iole hrabrijom taktikom.. Ali ovo je jebeni Leicester, jos na Stamfordu igramo, zaista nema potrebe za 7 izrazito defenzivno orijentiranih igraca protiv slabijih ekipa, isto tako protiv Arsenala.. Sto kaze hamco, ne bi nas ubilo da malo pritisnemo, udemo u presing, napadnemo, bilo sto nego da izgledamo kao mid table klub protiv ovakvih

#1220 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,250 postova
  • 7858 lajk(ova)

Postirano 14 January 2018 - 02:06

Nije uredu i ne smije se to desavati ekipi koja je opet bar 2x jaca od protivnika.

Precenjuješ odron od ove ekipe, izbaciš Hazarda i Kantea, i imaš tim koji nije ništa kvalitetniji od Leicestera. Šta više, Vardy i Mahrez bi se ušetali u naših startnih 11 npr, Ndidi ništa gorih od Bakayoka i Drinkwatera itd.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan