Skoči na sadržaj

Foto

Round 06: Everton 2 - 0 Chelsea (12.03. sub) [L]

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
37 odgovora na ovu temu

Anketa: Round 06: Everton 2 - 0 Chelsea (12.03. sub) [L] (6 članova je glasalo)

Idete li u McDonalds?

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj

#21 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 781 postova
  • 170 lajk(ova)
  • Time Online: 39d 16h 21m 50s

Postirano 13 March 2016 - 00:56

Ma ovo je shit od ekipe, opet svaljivati krivicu na trenera nema smisla, ocito je da su igraci jedini i apsolutni krivci. Apsolutni remont potreban, pogotovo u odbrani, treba nam 1 barem wc stoper ako ne i 2, ovo je katastrofa za gledat nasu zadnju liniju.. Od nje se uvijek gradi kvalitetne ekipe, a onda nadalje u vezi..

#22 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,350 postova
  • 11872 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 26m 31s

Postirano 13 March 2016 - 01:10

Zašto nije do trenera? Zašto igraju Mikel, Oscar, Kenedy na beku? Sve su to kardinalne greške.

#23 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 781 postova
  • 170 lajk(ova)

Postirano 13 March 2016 - 01:20

Zašto nije do trenera? Zašto igraju Mikel, Oscar, Kenedy na beku? Sve su to kardinalne greške.

A koja je alternativa?

#24 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,247 postova
  • 7855 lajk(ova)
  • Time Online: 325d 22h 49s

Postirano 13 March 2016 - 01:23

Baba Rahman koji je prirodan bek? Gurneš RLC-a? Daš Patu da odigra desetak minuta? Staviš Kenedija gde mu je mesto?

#25 UziceCFC

UziceCFC
  • Korisnik
  • 1,564 postova
  • 816 lajk(ova)
  • Time Online: 30d 15h 1m 3s

Postirano 13 March 2016 - 01:28

Zato sto Azara, Pedra, Fabregasa, Oskara i ekipu boli kurac za Celzi i za rezultate. Treneri, oba, su zrtve grupe slabica.

#26 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 781 postova
  • 170 lajk(ova)

Postirano 13 March 2016 - 06:37

Baba Rahman koji je prirodan bek? Gurneš RLC-a? Daš Patu da odigra desetak minuta? Staviš Kenedija gde mu je mesto?

Ma moze on ubacit koga god hoce kada zadnja linija je katastrofalna i primit ce uvijek neki smijesan gol, a ovi mladici realno ne bi napravili prevagu neku veliku

#27 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,029 postova
  • 2971 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 8h 24m 56s

Postirano 13 March 2016 - 10:08

Pa ova utakmica je najbolje pokazala da sam u vecini svojih postova bio upravu a Wisey me kritikovao kada sam jos prije par mjeseci pisao da pola ekipe treba rasprodati. Sad vidite da treba. Ni Murinjo ni Hiddink nisu amateri u ovom poslu. Mnogi od ovih igraca su prosle sezone odigrali iznad svojih mogucnosti a ove sezone nemaju volje ni da potrce.
Hiddink treba da ostane do kraja sezone. Iznenadio sam se kad sam procitao da bi ga Wisey sada protjerao i tako direktno okriviti njega za lose igre nakon Murinja.

Odbrana koju imamo je najgora u Romanovoj eri i sva trojica /Terry-Cahill-Bane/ na kraju sezone trebaju da skinu dres i napuste Chelsea.

O mnogim igračima je mnogo toga rečeno i mnogo toga se zna.
Promjene su potrebne kako u igračkom stožeru tako i u upravi.

Ne mogu samo treneri snositi posljedice.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Ma moze on ubacit koga god hoce kada zadnja linija je katastrofalna i primit ce uvijek neki smijesan gol, a ovi mladici realno ne bi napravili prevagu neku veliku

Apsolutno se slažem.

#28 spalato26

spalato26
  • Korisnik
  • 25 postova
  • 4 lajk(ova)
  • Time Online: 3h 42m 3s

Postirano 13 March 2016 - 10:55

Mourinho nas je unazadija 5 godina definitivno sa svojim stavom prema igri i pojedinim igračima a da ne spominjem rasprodaju pojedinaca koji bi sad sigurno bili u prvoj momčadi de bruyne, lukaku, mata, felipe luiz... Ali igrači definitivno zasluzuju nogu u guzicu i bar 5,6 promjena u prvoj momčadi ...

Post se sviđa 1 članu
reLo  

#29 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,247 postova
  • 7855 lajk(ova)
  • Time Online: 325d 22h 49s

Postirano 13 March 2016 - 11:38

Čoveče, jeste očajna zadnja linija, ali ne moraš dodatno da je oslabljuješ time što ćeš izmišljati pozicije igračima. Sad samo forsirati te mlađane, ko zna, možda dobijemo finog igrača pa smanjimo sebi posao na leto...

#30 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,350 postova
  • 11872 lajk(ova)

Postirano 13 March 2016 - 12:30

Eto skaro dobio si od Igija odgovor kojeg vih ti i ja dao.

#31 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,788 postova
  • 11999 lajk(ova)
  • Time Online: 385d 21h 7m 19s

Postirano 13 March 2016 - 13:28

Pa ova utakmica je najbolje pokazala da sam u vecini svojih postova bio upravu a Wisey me kritikovao kada sam jos prije par mjeseci pisao da pola ekipe treba rasprodati. Sad vidite da treba. Ni Murinjo ni Hiddink nisu amateri u ovom poslu. Mnogi od ovih igraca su prosle sezone odigrali iznad svojih mogucnosti a ove sezone nemaju volje ni da potrce.
Hiddink treba da ostane do kraja sezone. Iznenadio sam se kad sam procitao da bi ga Wisey sada protjerao i tako direktno okriviti njega za lose igre nakon Murinja.

Odbrana koju imamo je najgora u Romanovoj eri i sva trojica /Terry-Cahill-Bane/ na kraju sezone trebaju da skinu dres i napuste Chelsea.

O mnogim igračima je mnogo toga rečeno i mnogo toga se zna.
Promjene su potrebne kako u igračkom stožeru tako i u upravi.

Ne mogu samo treneri snositi posljedice.

Apsolutno se slažem.

I dalje mislim da ne treba prodati pola od onih igraca sto si ti pisao. Prodati 3-4 igraca, ima ih nekoliko sto im svakako istice ugovor pa ce otici sami.
Na Hiddinka sam ljut zbog pristupa utakmici kakav je imao i taktike na remi. Mozete vi pricati sta hocete, ali u ovoj ekipi ima sigurno kvaliteta za TOP4 u prvenstvu, pogotovo ovako ocajnoj konkurenciji.

#32 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 781 postova
  • 170 lajk(ova)

Postirano 13 March 2016 - 16:52

Čoveče, jeste očajna zadnja linija, ali ne moraš dodatno da je oslabljuješ time što ćeš izmišljati pozicije igračima. Sad samo forsirati te mlađane, ko zna, možda dobijemo finog igrača pa smanjimo sebi posao na leto...

Nadam se, to bi bilo super

#33 UziceCFC

UziceCFC
  • Korisnik
  • 1,564 postova
  • 816 lajk(ova)
  • Time Online: 30d 15h 1m 3s

Postirano 13 March 2016 - 16:58

Mozete vi pricati sta hocete, ali u ovoj ekipi ima sigurno kvaliteta za TOP4 u prvenstvu, pogotovo ovako ocajnoj konkurenciji.

Realnost te demantuje.

#34 RogEx

RogEx

roger mafia

• Korisnik
  • 3,104 postova
  • 1877 lajk(ova)
  • Time Online: 142d 11h 26m 22s

Postirano 13 March 2016 - 17:31

Naravno da ima minimalno top 4, neko je već rekao ova sezona je bila nacrtana za odbranu titule 

#35 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,788 postova
  • 11999 lajk(ova)
  • Time Online: 385d 21h 7m 19s

Postirano 13 March 2016 - 18:41

Realnost te demantuje.

Naprotiv, brojke kazu otkako je otisao Mourinho pa do danas samo su Spudsi skupili vise bodova od nas, odnosno da se gleda tabela od tada bili bismo 2. Tendencija je jasna svakom.

Post se sviđa 5 članova
reLo  , chelseathebest  , chelseafan97  , diablo_bih  , chelsea4evercr  

#36 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 5,026 postova
  • 1755 lajk(ova)
  • Time Online: 126d 21h 11m 32s

Postirano 13 March 2016 - 19:08

kad nakon 16 kola imas 9 poraza sve ti je jasno i onda glupo izgubis bodove protiv watforda kad oni idol falia penal pa utd i maticev zicer pa wba i ono njihovo dvostruko stizanje.....

#37 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,350 postova
  • 11872 lajk(ova)

Postirano 13 March 2016 - 20:08

Pogledajte kakav je prvi gol koji nam je zabio Lukaku. Posramio je pola tima Chelseaja ovim slalomom, a Dubru koji ga je nazivao banderom stavio na aparate. Mourinho je tek posebna priča koji ga je prodao.

#38 chelseathebest

chelseathebest
  • Korisnik
  • 5,418 postova
  • 4427 lajk(ova)
  • Time Online: 235d 22h 33m 18s

Postirano 13 March 2016 - 21:23

Naprotiv, brojke kazu otkako je otisao Mourinho pa do danas samo su Spudsi skupili vise bodova od nas, odnosno da se gleda tabela od tada bili bismo 2. Tendencija je jasna svakom.

A još ako uzmemo u obzir stanje (čitaj formu) u kakvom nas je ostavio Mourinho.. To je ono kao da trčiš na 100 metara, ali startaš 3 sekunde nakon svih, dođe Hiddink i završiš na drugom mjestu (mada teoretski još utrka nije gotova).

Liga je očajna, konkurencija je, moglo bi se reći, nikad jadnija. Ova ekipa, ovi igrači koje imamo, bez bilo kakvih pojačanja, je na žmirečki trebala završiti među prvih 4. A uz malo jačeg trenera (od gospodina posebnog naravno), naslov bi se obranio samo tako. Ali teško je to nekima prihvatiti.

Post se sviđa 1 članu
chelsea4evercr  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan