Jump to content

Matt Miazga (2016-2022, 2 nastupa)


reLo

  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 1 year later...

nema on tamo više šta da radi, nije da imam nešto protiv date lige ali ono je baš za "omladince"

 

sledeći stupanj mora da bude neki klub recimo u bundesu, tamo ako se pokaže bar možeÅ¡ kolko tolko da opipaÅ¡ ima li Å¡ta od njega 

 

tamo(Holandija) već godinama unazad nema ozbiljnog kluba, nema tu nekih jakih utakmica, vidi se to i po igračima koje izbacuju, pre 10 godina si svake sezone mogo da isčupaÅ¡ nekog talenta a pazi sad 

Link to comment
Share on other sites

pa sam kažeš "bi trebali", trebao je i Depaj pa gde je sad

 

ranije si ti maltene svake sezone imao bar po nekog igrača koji su napustili tu zemlju i ostavili trag, nije slučajno to što im je i reprz, u padu

 

 

jedino ako to Vajnalduma ne računamo da baÅ¡ nije za kurac ali dal i on može da se uporedi sa Robenom, ma kakav Roben, pa Kalu je bolje partije pružao od ovog "Alibi Ginija" 

 

 

ima eto VVD, koji je otišo u Seltik, pa onda u Sautempton

 

evo i onog Klasena, on je bio beše kapiten Ajaksa i sad praktično i ne igra u Evertonu

Link to comment
Share on other sites

Za Sančeza ne mogu da pričam napamet, gledao sam ga u Ajaksu i tamo mi se "svideo" ali ni na kraj pameti mi ne bi bilo da će toliko koštati

 

al eto kad si njih pomenuo, Eriksen mi je jedan od omiljenih igrača

 

summa summarum

 

ako ovaj naÅ¡ može da se ubaci u kakav Verder ili Borusiju M. ne bih se bunio 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 11 months later...
  • 3 months later...
  • 10 months later...
  • reLo changed the title to Matt Miazga (2016-2022, 2 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...