Jump to content

Frank Lampard


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

Kad kola krenu nizbrdo, onda ih je teško zaustaviti. Loše igraju, igrači prave gluposti, sudije ih zakidaju i nemaju sreće. Protiv Citya znamo šta se desilo, a i sinoć mislim da start Allana nije bio za crveni jer nije startao na stajnu nogu. Drago mi je zbog Begovića što je dao doprinos u pobjedi, iako će se vratiti na klupu prvom prilikom.

 

Brentford je sad pobijedio u dvije utakmice "za 6 bodova" i napravio bitan korak za opstanak. Everton ima užasan raspored i teško će ih stići. Watford i Norwich već vidim u drugoj ligi. Glavna borba će biti Burnley vs Everton vs Leeds, eventualno Brentford ako se ponovo raspadne.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da će Burnley tu izvisiti i to ovako na kraju za bod ili dva. Inače Lamps slomio neku kost u ruci kada je slavio onaj gol protiv Wolwesa....

 

 

Danas igraju protiv Viere i Crystal Palacea, mogla bi fina tekma biti. Navijam za Everton i da ih izvučemo u polufinalu... 

Link to comment
Share on other sites

Čovjek bi rekao da oni igraju ultranapadački fudbal pa vise u napadu i zato primaju toliko golova. Danas je izveo petoricu nazad, ako nisam pogrešno vidio i opet je uspio primiti 4 gola. Ne ide mu štimanje odbrane.

 

Izgleda da neće biti od njega nekog trenera.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Sto je najgore u ovom Evertonu nema ni srece koliko su igraci nesposobni.

Al sam je kriv za selekciju nekih igraca. Pa samo ovaj Keane je kostao Everton nekih 10 bodova ove sezone. Ja zaista ne znam kako neki igraci imaju srece a generalno Engleski igraci su precjenjeni. Ja da sam na Lampardovom mjestu bukvalno bih posle meca otisao do Keane i rekao mu da ce od sutra igrati za rezerve.
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Frank Lampard

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...