Skoči na sadržaj

Foto

Frank Lampard (trener)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
3261 odgovora na ovu temu

#3261 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Global moderator
  • 9,949 postova
  • 5115 lajk(ova)
  • Time Online: 375d 13h 19m 15s

Postirano 09 March 2020 - 11:53

Postali smo razmazeni, pa se ne sjecamo takvih stvari. Pa njima da je samo Kante i Jorginho povrijedjen to bi havarija u medijima bila.

Odmah bi bilo, pa kako da igramooooo bez njih, morali smo bunkerisati bla bla

Frankie radi sjajno posao, idemo dalje, samo da izborimo tu LP i da dovedemo Sancha..

Post se sviđa 3 članova
Wisey  , Kun Aguer0  , Emcomne  

#3262 Adi

Adi

Moderator

• Korisnik
  • 969 postova
  • 78 lajk(ova)
  • Time Online: 21d 12h 11m 6s

Postirano 09 March 2020 - 16:45

Nismo mi godinama imali ovoliko problema sa povredama, pogotovo ne kad su ključni igrači u pitanju. Rudiger, koji je smatran našim glavnim odbrambenim igračem (ja ga idalje smatram sa svim plusevima i minusima), je tek negdje od decembra/januara počeo redovno da igra, Kante, koji je najbolji igrač tima, ne znam je li povezao 3 utakmice zdrav, Loftus-Cheek, koji je zajedno sa Hazardom iznio napad u završnici prošle sezone, još nije počeo da igra, Pulišić, koji je najveće (i jedino pojačanje), mislim da ne igra od početka godine, a i prije toga je izostajao, CHO, koji je kao najtalentovaniji igrač ovdje, slično kao i Kante, ne može da poveže utakmice da igra, Abraham, koji je najbolji strijelac, se već mjesecima muči sa povredama.

Nisam u ovo ubrajao povrede Pedra, Christensena, Emersona i Barkleya jer ih ne smatram toliko bitnim igračima. Ali u kombinaciji sa povredama nekih bitnijih igrača se stvara ogroman problem. Također, izostanak Jamesa sa početka sezone ne računam u to, jer je u tom trenutku Reece bio samo "lik kojem će Lampard dati šansu pa ćemo vidjeti ima li išta od njega".

Vodja parade heterosekusalaca

Post se sviđa 1 članu
Wisey  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2020 Chelsea Balkan