Jump to content

Matchday 11: Chelsea 1 - 3 Liverpool (31.10. sub) [0]


Caeruleus

  

18 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Postova 80
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

A mislis da bi ih imao sa nekim drugim, koji bi trebao tek upoznati igrace itd ?

Do sada je svaka naša promjena menadžera u sred sezone djelovala pozitivno, da se ne prisjećamo Granta, Hiddinka , Di Mattea, Beniteza... Dakle 4/4. Zašto i sada to ne bi bio slučaj?

Link to comment
Share on other sites

Došli smo u situaciju da moramo navijati protiv kluba jer mu želimo dobro... Jer istog momenta Mourinho ako ne dobije otkaz mi nemamo nikakve šanse za top4... Tj. već sada su te šanse nekih 1%.

 

Pustimo emocije oko Wiseyjevog statusa (svaka njemu čast) ali ovo što reLo kaže je bolna realnost.


A mislis da bi ih imao sa nekim drugim, koji bi trebao tek upoznati igrace itd ?

 

Da. Efekt pozitivnog šoka bi bio dovoljan da pokrene momčad iz letargije u kojoj se nalaze.

Link to comment
Share on other sites

Čuj novi trener treba da upozna igrače, pa ne radi se o nekom lijevom klubu pa da novi trener mora upoznavati igrače, ako bi Carlo došao to upoznavanje bi trajalo 10 minuta. diablo još kaže "koji efekt pozitivnog soka, moze kurac neko srediti sve probleme sa pozitivnim sokom" pa dobro onda hajde da nastavimo kao i do sada pa možda na tomboli izvučemo top 4, znači postali smo kanal ekipa ali nemoj slučajno da mijenjamo trenera jer se radi o Mourinhu da nije on u pitanju jebali bi svakom drugom mamu, ali pošto je on u pitanju možemo i iz lige ispasti, Mourinho je ispušen i treba da ide, sve ostalo što dođe nakon toga je bolje za Chelsea.

Link to comment
Share on other sites

[quote name="King Chelsea" post="239585" timestamp="1446199975"] Čuj novi trener treba da upozna igrače, pa ne radi se o nekom lijevom klubu pa da novi trener mora upoznavati igrače, ako bi Carlo došao to upoznavanje bi trajalo 10 minuta. diablo još kaže "koji efekt pozitivnog soka, moze kurac neko srediti sve probleme sa pozitivnim sokom" pa dobro onda hajde da nastavimo kao i do sada pa možda na tomboli izvučemo top 4, znači postali smo kanal ekipa ali nemoj slučajno da mijenjamo trenera jer se radi o Mourinhu da nije on u pitanju jebali bi svakom drugom mamu, ali pošto je on u pitanju možemo i iz lige ispasti, Mourinho je ispušen i treba da ide, sve ostalo što dođe nakon toga je bolje za Chelsea.[/quote]i dalje se ubjedjujemo... Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Neću moći gledati utakmicu danas jer odoh na weekend trip u Montenegro, ali držim fige za poraz. Ajmo Klopp i L'Pool pokažite Mourinhu izlazna vrata i spasite nam sezonu. Koliko god bizarno zvučalo.

 

Danas će YNWA biti ispomoć KTBFFH-u!

Link to comment
Share on other sites

Nepojmljivo mi je da se klubu želi poraz i to ne od bilo koga već od jednog od većih rivala - Liverpoola. Tko vama garantira da će Mou dobiti otkaz ako izgubi!? Navijači i dalje pjevaju njegovo ime na utakmici, svi stručnjaci su mu dali podršku, od Sky-ovih komentatora preko nekolicine igrača to drugih menadžera. Pa jebemu mater želi klubu pobjedu u svakoj utakmici, u ligi prvaka, premier ligi pa i u prijateljskoj i na playstationu ako treba. Pa nikad, ali nikad ne bi mogao navijati protiv kluba. Klub je najbitniji, pobjeda je korisnija od poraza za klub sigurno. To što mislite da će klubu krenit bolje nakon poraza jer će Mou tada dobiti otkaz su sve vaše teorije koje baš i ne drže vodu. Pobjeda donosi 3 boda i napredak na tablici - to je činjenica. Ovo vaše nije. Otvorite oči i pogledajte što pišete! Slobodno želite Mourinhu odlazak iz kluba odmah, sve to stoji, ali klubu poraz nikad!

Link to comment
Share on other sites

Vas/njih par ste predstavili Mourinha kao važnijeg od Chelseaja kao kluba, ali to brzo zaboravite pa onda idete da nečiju podršku klubu staviti na vagu čisto da bi taj neko bio etiketiran kao plastika. To što navijači i dalje pjevaju njegovo ime nama neće donijeti bodove, narod konstantno izlazi na izbore i glasa za iste glavonje pa se ništa ne mijenja, to je otprilike ta situacija, koliko ima podršku igrača vidi na terenu, mislim da bi više energije pokazali na protestima za ženska prava, podrška komentatora i ostalih menadžera je još jedan podatak koji nama znači isto koliko nam znači što je Kina ukinula politiku jednog dijeteta. Ako je teorija da bi nam krenulo na bolje ako Mourinho dobije otkaz, šta je onda mišljenje da će nam nekada krenuti na bolje i sa Mourinhom, da li je i to u rangu teorije ili imamo jasne pokazatelje da će se to uskoro desiti? To što bi ja između podjele bodova i poraza izabrao poraz je moja stvar, podjelom bodova ne dobijamo ništa, i ja ne bi izabrao poraz zato što mi je fetiš da izgubimo od Liverpoola već to želim da bi došlo do promjena, da bi došli do svježe krvi, znači da bi Chelseaju bilo bolje, nalazimo se u krizi i nema ni jedan pokazatelj da ćemo uskoro proigrati, i šta sada je treba a navijam za još jedno mazanje očiju, ne hvala.

Link to comment
Share on other sites

Ako je teorija da bi nam krenulo na bolje ako Mourinho dobije otkaz, šta je onda mišljenje da će nam nekada krenuti na bolje i sa Mourinhom, da li je i to u rangu teorije ili imamo jasne pokazatelje da će se to uskoro desiti?

 

obe teorije su samo prazna prica navijaca i pokusaj predvidjanja buducnosti od strane nestrucnih ljudi. klub odlucuje. navijaci skandiraju Murinjovo ime. za mene je sve jasno. to da igraci ne daju sve od sebe je samo prica medija koji nam nikad ne zele dobro. da smo MU/Liverpul  zeleli bi nam dobro.

 

 

ako bi dosli navijaci drugih klubova na nas forum, mogli bi da vide zasto nas zovu plastika. navijamo protiv svog kluba. ako to nije plastika onda ne znam sta je. sukurac bajo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...