Skoči na sadržaj

Foto

UEFA Champions League

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
3724 odgovora na ovu temu

#41 jakovf

jakovf
  • Korisnik
  • 815 postova
  • 14 lajk(ova)
  • Time Online: 5d 17h 33m 58s

Postirano 01 October 2011 - 10:09

Dinamo mora Ajaxa pobjedit kod kuće, što realno i nije nemoguće, Ajax nije toliko jak i nema tako dobre igrače kao prije, da je tu Suarez druga priča, u gostima protiv Ajaxa uzet bod, kod Reala na Bernabeu nemaju što tražit,a ako odigraju kao protiv Reala, moguće da čak i pobjede Lyon kod kuće, jer Lyon je izraziti domaćin, a gostima nisu baš jaki što su dokazali i prošle godine protiv Hapoela, moglo bi se do trećeg mjesta, samo se ne smije od Ajaxa izgubit.
P.S - Pratit ću sve utakmice lige prvaka na Maksimiru :D

#42 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,266 postova
  • 4570 lajk(ova)
  • Time Online: 65d 19h 20m 51s

Postirano 01 October 2011 - 11:31

Dinamo mora Ajaxa pobjedit kod kuće, što realno i nije nemoguće, Ajax nije toliko jak i nema tako dobre igrače kao prije, da je tu Suarez druga priča, u gostima protiv Ajaxa uzet bod, kod Reala na Bernabeu nemaju što tražit,a ako odigraju kao protiv Reala, moguće da čak i pobjede Lyon kod kuće, jer Lyon je izraziti domaćin, a gostima nisu baš jaki što su dokazali i prošle godine protiv Hapoela, moglo bi se do trećeg mjesta, samo se ne smije od Ajaxa izgubit.

tako sam i ja prosle godine govorio za Partizan da dobiju Bragu kuci otkinu bod u gostima Bragi i Sahtjoru pokusaju dobiti Sahtjor kuci i onda protiv arsenala sta Bog da a oni su uradili totalno suprotno :D

#43 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 01 October 2011 - 11:48

Dovoljna su 4 boda protiv Ajaxa u 2 utakmice, od Reala gube, također mislim da nemaju što tražit protiv Lyona...

#44 zibel

zibel
  • Korisnik
  • 162 postova
  • 3 lajk(ova)
  • Time Online: 3h 51m 2s

Postirano 01 October 2011 - 21:02

iskreno mislim, da ne mogu protiv ajaxa do ikakvih bodova.. ajax će gristi jer oni love 2. mjesto, igraju protiv lyona još, tu će tražiti šansu.

#45 jakovf

jakovf
  • Korisnik
  • 815 postova
  • 14 lajk(ova)

Postirano 01 October 2011 - 23:07

Ajd mi reci koga to Ajax ima od igraća da nemogu do nikakvih bodova?

#46 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,120 postova
  • 8262 lajk(ova)
  • Time Online: 567d 5h 50m 10s

Postirano 01 October 2011 - 23:26

Ajd mi reci koga to Ajax ima od igraća da nemogu do nikakvih bodova?

Ajax je realno gledajući jača ekipa od Dinama prvenstveno zbog toga što imaju jaču ligu ali i zbog toga što je njihova škola fudbala jedna od najboljih na svijetu... Dinamo kući može izvući bod s mukom po pola, ali sumnjam da imaju šta tražiti u Amsterdamu, kao i na svakom drugom gostovanju. Zašto to mislim? Pa iz razloga što je predzadnje Dinamovo gostovanje moglo rezultirati većim porazom i neprolaskom u grupnu fazu Lige prvaka.

#47 jakovf

jakovf
  • Korisnik
  • 815 postova
  • 14 lajk(ova)

Postirano 02 October 2011 - 08:23

Ajax je realno gledajući jača ekipa od Dinama prvenstveno zbog toga što imaju jaču ligu ali i zbog toga što je njihova škola fudbala jedna od najboljih na svijetu... Dinamo kući može izvući bod s mukom po pola, ali sumnjam da imaju šta tražiti u Amsterdamu, kao i na svakom drugom gostovanju. Zašto to mislim? Pa iz razloga što je predzadnje Dinamovo gostovanje moglo rezultirati većim porazom i neprolaskom u grupnu fazu Lige prvaka.

Sve to stoji što kažeš, ali budimo realni, prije dvije godine u europskoj ligi,Ajax ih je dva puta dobio 0:2 i 2:1, ali isto tako, onda su oni imali puno jači sastav,npr. od onda su prodali Stekelenburga,Emanuelsona,Suareza,De Zeeuwa, a isto tako Dinamo je dosta jači od prije dvije godine..

#48 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 02 October 2011 - 10:55

Ajax ima nikakvu ekipu ove sezone, svega 2-3 igrača, mislim da bi im Dinamo na maksimiru mogao očitati bukvicu..

#49 Tinmar

Tinmar
  • Korisnik
  • 1,773 postova
  • 1123 lajk(ova)
  • Time Online: 42d 3h 9m 16s

Postirano 07 October 2011 - 22:55

Nabavio sam dvije karte za utakmicu Dinamo - Ajax :)

#50 jakovf

jakovf
  • Korisnik
  • 815 postova
  • 14 lajk(ova)

Postirano 08 October 2011 - 11:03

Nabavio sam dvije karte za utakmicu Dinamo - Ajax :)

Koja tribina? Ja imam za sjever dolje

#51 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,369 postova
  • 11877 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 3h 48m 4s

Postirano 08 October 2011 - 11:20

Ovo je prava prilika za Dinamo da izbori treće mjesto ;)

#52 Tinmar

Tinmar
  • Korisnik
  • 1,773 postova
  • 1123 lajk(ova)

Postirano 08 October 2011 - 19:28

Koja tribina? Ja imam za sjever dolje

Također sjever dolje. Moj najbolji prijatelj (koji je Topnik btw) i ja idemo, 200 kn sam pljunuo za jednu kartu.

#53 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)

Postirano 09 October 2011 - 00:35

ja cu preskociti ajax u nadi da dinamo izvuce maksimum iz toga pa da imam razloga za ic pogledat lyon, sto bi stvarno volio

#54 LoRD_0001

LoRD_0001
  • Korisnik
  • 250 postova
  • 64 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 10h 47m 30s

Postirano 09 October 2011 - 10:53

Bas juce gleda kvote na osvajanje lige prvaka, Chelsea dijeli trece mjesto sa Unitedom. Najmanja kvota je na barceloni 3.00, na Real 5.00 na Chelsea i United 8.00. ;)

#55 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,369 postova
  • 11877 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 3h 48m 4s

Postirano 16 October 2011 - 22:18

I to je pokazatelj nečega. Mi ove godine IZNENADA uzimamo.

#56 Elao

Elao
  • Chelsea BiH Member
  • 5,217 postova
  • 1435 lajk(ova)
  • Time Online: 53d 9h 55m 9s

Postirano 18 October 2011 - 17:49

Ima dobrih utakmica veceras, najzanimljivije Real - Lyon, Lille - Inter, Napoli - Bayern (gledam)

#57 Tinmar

Tinmar
  • Korisnik
  • 1,773 postova
  • 1123 lajk(ova)

Postirano 19 October 2011 - 00:21

Dinamo ipak ne može konkurirati timovima koji igraju ligu prvaka. Bolno ali istinito. Na papiru, Dinamo možda ima i bolje igrače od Ajaxa ali Ajax je bolji u svemu ostalom. Nije Dinamo taj rang jednostavno... Da je osvojit bod-dva u grupi da se sačuva obraz i samopouzdanje pa da se i sljedeće godine kvalificira u LP pa tako iz godine u godinu da smo u Europi vjerojatno bi postigli nešto. Trenutno u Europi nešto možemo izvuć jedino uz mnogo sreće.

I da, na tekmi sam se smrzo ko p*čka -.-

#58 jakovf

jakovf
  • Korisnik
  • 815 postova
  • 14 lajk(ova)

Postirano 19 October 2011 - 09:05

Ovo jucer po meni sramotna predstava..Badelj iako ozljeđen nije ni jedan točni pas dao,Sammir je u prvom dobro odigrao, u drugom nitko nije dobro odigrao osim Kelave i Kovačića.Ajax je cijelu utakmicu imao 65% lopte i imao puno više prilika nego mi, još ne razumijem kako je De Jong ono promašio..A dok je Jurčić stavio Pokrivaća umjesto Bećiraja, mislim da su svi poludjeli i nisu mogli vjerovat.Drugo poluvrijeme je bilo stvarno očajno, nismo do gola došli, čak smo i pljeskali Eriksenu dok je gol dao.Nadam se da će protiv Lyona na Maksimiru bar gol dat da vidim gol uživo.

I bilo mi je dobro navijanje na račun Jurčića :D

@Tinmar - Smrzo si se?Pa kako, meni uopće nije bilo zima

#59 Elao

Elao
  • Chelsea BiH Member
  • 5,217 postova
  • 1435 lajk(ova)

Postirano 19 October 2011 - 10:27

Joj sto Dzeko nije imao srece kod oba gola, kod prvog Marchena ispred njeg , kod drugog Aguero :/ ali je imao par lijepih sansi i dobro odigrao, zasto Nasri kesa nije odigrao ovako lose protiv BiH, Dinamo koliko god se nadali njegovi navijaci nazalost ocekivano ne moze nista napraviti, ako daju 1 gol bice sretni, Real razmontirao Lyon, nisu to vise one utakmice gdje je Real znao cesto izgubiti od Lyona, sada je neka druga prica

#60 Elao

Elao
  • Chelsea BiH Member
  • 5,217 postova
  • 1435 lajk(ova)

Postirano 19 October 2011 - 21:53

Dva naljepsa gola ovog kola:
Iniesta
http://videa.hu/vide...3QCXCRkVzVmbJKI

Boateng

0 korisnik(a) čita ovu temu