Jump to content

Group G: Porto 2 - 1 Chelsea (29.9. uto) [L]


Kun Aguer0

  

6 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ma jebo te hljeb i Klopp vise. Fuj ba, fuj koje sranje. Fuj!!! I da ti kazem Wisey ne znam koje ti tekme gledas i kad prije zaboravis sve prilike koje profulamo. Protiv njukastla nismo zasluzili bod minimalno? Ma daj ba, zalosno je citat sve ovakve i slicne postove vise. I ne citam, samo skrolujem ove price sto se vrte, mou otkaz klopp in. A u pm

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 63
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Ovako ja to gledam, bolje mourinho, koji je tu vec trecu godinu, necu brojati i one prije, nego da nam dolazi neki klopp sto je izgubio konce trenerske, pa da opet se upoznaje sa timom, ovo ono, i kurac ti evo 2 sezone.

 

Mou ce posloziti ovo kad tad, tokom ove sezone ja ocekujem trofej, i vjerujem da cemo ga dobiti, sada da klopp dodje, popusili bi ga pravo.

Link to comment
Share on other sites

Klopp je uradio sto Mourinho nikad nije. Uzeo ekipu u govnima (pogledajte dobro stanje Dortmunda prije njega), izgradio ekipu, izgradio odlican sistem, ostavio svoj pecat na igru i organizaciju na terenu. Od golobradih klinaca ucinio igrace. Na kraju je jedino pogrijesio sto nije otisao ranije, nakon finala Lige Sampiona je trebao, jer su redom prodavani najbitniji igraci. Klopp je u tom procesu nekoliko puta nasamarao na desetine milione skuplji Real pod vodstvom naseg vrlog trenera. Klopp nikad nije stvarao nepotrebnu kavgu, nije se ponasao bahato, a u porazima je bio dostojanstven. Nema Chelaeajevog navijaca koji nije zelio da Mourinho bude nesto ala Ferguson u Unitedu, ali treba dobro pogledati u realnost, bez ove suplje price koju prosipate, i zapitati se koliko je to moguce. Mourinho je trener na kratke staze ukoliko ne dokaze suprotno (a nema nikakve naznake da hoce, naprotiv on samo potvrdjuje ovu tezu). On ce sigurno otici u PSG, ili negdje, osvojice tamo sa njima u par godina vjerovatno sve zivo uz svoju klasicnu igru, napravice par haos press konferencija, dace neke lude izjave i otici za 3-4 sezone. Cinjenica je da Mourinho nije kreirao napadacke rezone, svaka druga utakmica protiv ekipe koja nam se zatvori pod njim je patnja. Ocigledno je da on to uraditi ne zna. Ali nije to najgora stvar, najgora je stvar sto nema muda. Ne rizikuje. U prvom mandatu isto tako nismo bili Bog zna kakav napadacki tim, ali smo igrali fenomenalan presing i bili okomiti, igralo se uvijek brzo prema naprijed, imali smo 11 pravih atleta i mudonja na terenu. Sada je nakrcao tim pickicama i ublehama, pa onda nekome izgleda ludjak Costa kao neki mudonja i fajter. Ni blizu to nije starom Chelseaju, zbog kojeg sam poceo navijati za ovaj klub. Iako tad nije bilo Mourinha na klupi i nismo osvajali ligu, igralo se momacki i zestoko. Iskreno, da sam sad u tim godinama kao dijete, ovaj Mourinhov Chelsea mi ne bi dao apsolutno ni gram povoda da ih gotivim, kamoli navijam za njih. Cak eto u prosloj sezoni smo osvojili titulu, nije da mi nije drago zbog toga, ali ne moze se porediti taj osjecaj sa ranijim trofejima i titulama, iako je dosla nakon 5 godina cekanja. Jednostavno drugi dio sezone je toliko katastrofalan bio da je mnogima zamazao oci i moc rasudjivanja. Meni je zao sto mi odigra jedno dobro poluvrijeme protiv Arsenala, pokazemo da mozemo i onda izadje trener poslije utakmice i kaze da smo tako igrali jer smo bili primorani, u prevodu to znaci da u bilo kojim drugim okolnostima ne bismo tako zaigrali. Ja zelim gledati borbu, trku, presing, cvrstu igru, okomitu i direktnu, brze napade. A ne mudanje, drkanje s loptom, bezmude igrace, protiv iole jace ekipe zatvaranje sa 10 igraca iza lopte i pickaste formacije. Ako to znaci otkaz Mourinhu i dovodjenje Kloppa onda sam apsolutno za.
Link to comment
Share on other sites

Sacekajmo malo vise od 2 mjeseca diablo pa cemo vidjeti sta ce taj Tuchel napraviti. Dobro je poceo, samo ti to mogu reci. Smijesno ga je proglasavati trenercinom i boljim od jednog Kloppa nakon 10-ak utakmica, ako i toliko.

Nema on sta ove sezone uraditi, sa ovakvom ekipom mu je vrh da uzme drugo mjesto, i da dogura daleko u kupu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...