Jump to content

Group G: Chelsea 4 - 0 Maccabi T.A. (16.09. sri) [W]


Caeruleus

  

8 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Postova 61
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Zar ce fakat gurnuti Loftusa mjesto Matica?
To je recept za fail mladica, ne mozes od njega praviti novog Mikela. On treba da igra zajedno sa Maticem i Oscarom, tek u tom sistemu bi dobio najbolje od sve trojice.

Gesendet von meinem Nexus 5 mit Tapatalk

Nazalost upravo je ovo uradio Mourinho. Hoce da od Loftusa napravi novog Mikela, jebo li ga on u pakac.

Gesendet von meinem Nexus 5 mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A sta je s pedrom? Svidjaju mi se promjene al s willianom desno i loftusom s nekim cudnim zadatkom i fabregasom ovakvim kakav je, djeluje mi da ce to bit patnja opet... Ajde da pobjedimo, da vidimo kakav je baba, da se rlc malo okurazi, da se hazz probudi malo, da vidimo azpija po desnoj strani. Mnogo dobrih stvari se iz ovog moze izvuci. Ajdeee

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Loftus tačno, daleko najbolji, u oba pravca igra, jedino što bih mu ja zamjerio je to što ovo pred kraj u 2 navrata nije šutao na gol, svaka mu čast. Ma ovaj momak mora igra skoro svaku utakmicu, ako ne u prvoj onda s klupe, kakav Mikel ba, džaba kreten uzima minute ovakvom talentu.

Link to comment
Share on other sites

Loftus tačno, daleko najbolji, u oba pravca igra, jedino što bih mu ja zamjerio je to što ovo pred kraj u 2 navrata nije šutao na gol, svaka mu čast. Ma ovaj momak mora igra skoro svaku utakmicu, ako ne u prvoj onda s klupe, kakav Mikel ba, džaba kreten uzima minute ovakvom talentu.


Potpisujem.

Loftus pojeo prvo poluvrijeme. On i Matic bi harali zajedno u velikim utakmicama, Fabregasa protiv bunkera da dijeli pasove.

Gesendet von meinem Nexus 5 mit Tapatalk


Sta sam reko,moze mali.Ima nesto sto mi se svidja kod njega al ne znam sta :D
Link to comment
Share on other sites

Nije me ni ova partija nešto oduševila, rezultat nerealan. Jeste naš tim individualno daleko bolji, na tu kartu su i pobedili, ali ne treba se zavaravati da smo odigrali sjajno. Prvi gol veliki kiks golmana, drugi sumnjiv penal, treći majstorija Koste, četvrti pristojno istrčana kontra (za promenu). RLC mora više minuta definitivno da dobije u budućnosti, pri tom ne mislim protiv Walsalla samo.

Nadam se da ćemo u sličnom sastavu početi i protiv Arsenala, pre svega mislim na Babu i Cesara, da vidimo kako kako će to izgledati protiv Arsenalovih krilnih igrača koji su među najboljima u ligi.

Link to comment
Share on other sites

Istina protivnik je loÅ¡, ali eto ubjedljiva je pobjeda, pa čovjek mora biti zadovoljan, jel..   

 

OduÅ¡evljen Rubenom, te s nestrpljenjem očekujem utakmicu kada će ponovo Azpilicueta i Baba biti bekovi.  Protiv Arsenala Ruben i Nemanja kao centralni vezni, niÅ¡ta drugo, niÅ¡ta treće. Ima da pojedu Wengerovu nejač.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...