Skoči na sadržaj

Foto

#11 Pedro Rodriguez

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
1021 odgovora na ovu temu

Anketa: #11 Pedro Rodriguez

Smatrate li da je on najbolji izbor za desno krilu u Chelseaju?

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj Gosti ne mogu glasati

#21 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 4,926 postova
  • 4486 lajk(ova)
  • Time Online: 86d 30m 41s

Postirano 12 July 2015 - 11:28

Pa ne isplati se dat 80m za Pogbu niti 50m za Sterlinga nit 50m za Griezman svi precijenjeni i ne treba takve igrače ni kupovat jedino ako se može za razumnu cijenu a Pedro je prije 2g bio jedan od najbolji igrača Barcelona tako da je on veliko pojačanje.

"Isplati se" i "ne isplati se" su riječi koje se teško mogu vezeti za današnji fudbal, cijene igraču su toliko otišle u nebo da se realno ne isplati ništa, ali tako je kako je, kad pogledaš da Pogba košta 80 miliona onda shvatiš koliko je fudbal otišao u lijevo. Ako hoćeš igrača koji je bar malo iznad prosjeka moraš platiti 25 miliona najmanje, a tržište je takvo da bi nama Sterling ili Grizmann bili vrh pojačanja, prosto nema neke velike ponude. Ne znam baš koliko je razumo i dati 30 miliona eura za Pedra, ako kojim slučajem dođe neću ga pljuvati iz razloga što sam ja protiv njegovog dolaska, već ću se nadati da će svojim igrama pokazati da ja nisam u pravu.

#22 Champions

Champions
  • Korisnik
  • 188 postova
  • 102 lajk(ova)
  • Time Online: 7d 21h 23m 28s

Postirano 12 July 2015 - 11:36

According to SPORT or "Don Balon" the signing of Pedro Rodriguez to join us is totally done. They say that Jose has personally called Pedro Rodriguez to convince him and in the next hours / days will become official (although the signingcould be announced after the election for president of Barcelona, next week).

The clause of Pedro Rodriguez were 150 million euros, but after his last renewal of the contract, the clause is now 30 million euros (21.50 million pounds).

"SPORT" also says that Pedro has spoken with Fabregas to ask him about London and Chelsea, and that this conversation has finally convince him.

#23 RogEx

RogEx

roger mafia

• Korisnik
  • 3,104 postova
  • 1877 lajk(ova)
  • Time Online: 142d 11h 31m 44s

Postirano 12 July 2015 - 11:39

Još jedan promašaj na krilu,

#24 Champions

Champions
  • Korisnik
  • 188 postova
  • 102 lajk(ova)

Postirano 12 July 2015 - 11:42

Još jedan promašaj na krilu,

Ma Kakav promašaj ni blizu, ovo je sjajan transfer.

#25 Eden Hazard(10)

Eden Hazard(10)

Klopov pulen

• Banned
  • 984 postova
  • 461 lajk(ova)
  • Time Online: 18d 12h 35m 57s

Postirano 12 July 2015 - 11:43

Pedro je IGRACINA nista slabiji od Rojsa fudbaler samo u Barsi od tolikih zvezda on je uvek nekako u drugom planu covek za Barsu postigao 98 golova pritom je gotovo uvek bio rezerva.

Post se sviđa 2 članova
reLo  , Champions  

#26 Champions

Champions
  • Korisnik
  • 188 postova
  • 102 lajk(ova)

Postirano 12 July 2015 - 12:29

Chelsea is now ready to pay Pedro's €30million buyout clause but only once the new #FCB president is elected (Diario Sport) #CFC #FCB

#27 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,325 postova
  • 6105 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 7h 17m 1s

Postirano 12 July 2015 - 13:23

Šta sve čovjek neće pročitati na ovom forumu.
Pedru u rangu Reusa da li se šališ o.O ? Pedro igračina ?
Pa Bože dragi pratite li vi Barcu nekad? Pa njega je Rafinha izbacio iz prvih 11. Ne , nema šanse da Pedro podivlja kao Sanchez jer nisu ni izbliza slični igrači ni po čemu a najmanje po kvaliteti. Dovoljno govori činjenica da ga skoro svaki navijač Barce želi protjerati jer je lik očaj.Mole Boga da ga neko kupi. Eto sad i neka klauzula smanjena i uprava ga hoće protjerati, hoće da se riješiti jer je lik preloš,parazit. Nismo valjda spali na to da uzimamo otpad i otpisani iz mrske Uefalone (tu ne brojim Cesca jer on to nije ).
Ova njegova statistika što neko spominje može se okačiti mačku o rep. I ja bi imao statistiku kao on ako ne i bolju kada bi iza sebe imao Xavia , Iniestu Messia pa i Fabregasa.
Ako je Pedro ikad bio nosioc igre Španije ja sam Safet Susić. Nekada je igrao u reprezentaciji ali ključno je ovo "igrao".

Ako će biti neka treća opcija može onda neka dođe za nekih 7-10 miliona. Ustvari ne može ni tako bolje ostaviti Traorea i dat' mu šansu.
Daleko ti bio Chelsea parazitu jedan ružni nesposobni,

Post se sviđa 6 članova
Kun Aguer0  , strahinjaf  , l'ennemi public n° 1  , chelseafan97  , diablo_bih  , Whisper FMP  

#28 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,020 postova
  • 5633 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 4h 43m 11s

Postirano 12 July 2015 - 13:31

Dzaba Matic, Fabregas i Kosta, kad ste usrali sve ostalo.

#29 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,180 postova
  • 4804 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 18h 29m 36s

Postirano 12 July 2015 - 13:37

Znaci govno od igraca, koji kurac :o

#30 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,122 postova
  • 8263 lajk(ova)
  • Time Online: 567d 8h 42m 46s

Postirano 12 July 2015 - 13:39

Pedro igračina, dobrodošao.

Post se sviđa 1 članu
Champions  

#31 mrtavker

mrtavker
  • Korisnik
  • 2,157 postova
  • 2777 lajk(ova)
  • Time Online: 78d 7h 5m 48s

Postirano 12 July 2015 - 13:40

Gledate li vi Barsu? Lik svaki put kad udje da gol.

Dobrodosao majstore.

Post se sviđa 1 članu
Champions  

#32 Champions

Champions
  • Korisnik
  • 188 postova
  • 102 lajk(ova)

Postirano 12 July 2015 - 13:42

Šta sve čovjek neće pročitati na ovom forumu.
Pedru u rangu Reusa da li se šališ o.O ? Pedro igračina ?
Pa Bože dragi pratite li vi Barcu nekad? Pa njega je Rafinha izbacio iz prvih 11. Ne , nema šanse da Pedro podivlja kao Sanchez jer nisu ni izbliza slični igrači ni po čemu a najmanje po kvaliteti. Dovoljno govori činjenica da ga skoro svaki navijač Barce želi protjerati jer je lik očaj.Mole Boga da ga neko kupi. Eto sad i neka klauzula smanjena i uprava ga hoće protjerati, hoće da se riješiti jer je lik preloš,parazit. Nismo valjda spali na to da uzimamo otpad i otpisani iz mrske Uefalone (tu ne brojim Cesca jer on to nije ).
Ova njegova statistika što neko spominje može se okačiti mačku o rep. I ja bi imao statistiku kao on ako ne i bolju kada bi iza sebe imao Xavia , Iniestu Messia pa i Fabregasa.
Ako je Pedro ikad bio nosioc igre Španije ja sam Safet Susić. Nekada je igrao u reprezentaciji ali ključno je ovo "igrao".

Ako će biti neka treća opcija može onda neka dođe za nekih 7-10 miliona. Ustvari ne može ni tako bolje ostaviti Traorea i dat' mu šansu.
Daleko ti bio Chelsea parazitu jedan ružni nesposobni,

Kakav Rafinha pa covjek igra sredinu pa bolan Pedro je prije nego što je Neymar došo bio jedan od najboljih ja neznam jel ti gledaš Barcelonu al ka kod uđe da gol a ne kao Willian trebamu 35 utakmica da bi dao 2 gola pa Pedro je Messi za Williana. Ukratko sve što si napiso nema veze s Pedrom.

#33 hamco

hamco
  • Korisnik
  • 3,690 postova
  • 3227 lajk(ova)
  • Time Online: 189d 9h 2m 7s

Postirano 12 July 2015 - 13:43

Meni je Pedro takodjer dobar igrac.Iskreno bolji mi je od Williana i Oscara.

#34 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 4,926 postova
  • 4486 lajk(ova)
  • Time Online: 86d 30m 41s

Postirano 12 July 2015 - 13:45

Barcelona preplatila Turana, mi ćemo preplatiti Pedra, ali to nije bitno, bitno je da se lova obrće. :D

#35 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,180 postova
  • 4804 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 18h 29m 36s

Postirano 12 July 2015 - 13:50

Fuj ciganstino ! Nadam se da ovo nije istina, ne zelim gledati ovo katalonsko govno u timu.

#36 Champions

Champions
  • Korisnik
  • 188 postova
  • 102 lajk(ova)

Postirano 12 July 2015 - 13:52

Pedro je je igračina poštujem svačije mišljenje ali ovo što je Bari gore napiso to nemogu vjerovat još sam napiso pratite li vi Barcu pa kako ti gledaš utakmicu ako misliš da je loš?

#37 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,325 postova
  • 6105 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 7h 17m 1s

Postirano 12 July 2015 - 13:54

Kakav Rafinha pa covjek igra sredinu pa bolan Pedro je prije nego što je Neymar došo bio jedan od najboljih ja neznam jel ti gledaš Barcelonu al ka kod uđe da gol a ne kao Willian trebamu 35 utakmica da bi dao 2 gola pa Pedro je Messi za Williana. Ukratko sve što si napiso nema veze s Pedrom.

Vidi se koliko pratis. Rafinha Alcantara brat od Thiaga Alcantare koji igra u Bayernu.
Objasnio sam to Već za statistiku. Udje u 80 I da ko Granadi, Almeriji, Eibaru, Elcheu I slicnima nakon što Messi Ili neko drugi sve odradi.

Willian bi u Primeri I Barci imao 15tak golova po sezoni I 10tak asistencija NAJMANJE !

#38 Eden Hazard(10)

Eden Hazard(10)

Klopov pulen

• Banned
  • 984 postova
  • 461 lajk(ova)
  • Time Online: 18d 12h 35m 57s

Postirano 12 July 2015 - 14:03

Igracina,TOP klasa moze da napravi razliku na terenu kao Azar za Celzi.

Post se sviđa 1 članu
Champions  

#39 Champions

Champions
  • Korisnik
  • 188 postova
  • 102 lajk(ova)

Postirano 12 July 2015 - 14:04

Vidi se koliko pratis. Rafinha Alcantara brat od Thiaga Alcantare koji igra u Bayernu.
Objasnio sam to Već za statistiku. Udje u 80 I da ko Granadi, Almeriji, Eibaru, Elcheu I slicnima nakon što Messi Ili neko drugi sve odradi.

Willian bi u Primeri I Barci imao 15tak golova po sezoni I 10tak asistencija NAJMANJE !

Znam ja koje Rafinha i covjek igra u sredini pustiga protiv Real i dat ce gol davo je i u finalu lige prvaka on je prije nego što je došo Neymar bio jedan od najboljih igrača Barcelone.

#40 Dzan

Dzan
  • Korisnik
  • 2,368 postova
  • 913 lajk(ova)
  • Time Online: 74d 17h 39m 21s

Postirano 12 July 2015 - 14:06

Boljie od mesijja

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

Post se sviđa 3 članova
l'ennemi public n° 1  , Bari  , diablo_bih  

0 korisnik(a) čita ovu temu