Skoči na sadržaj

Foto

#11 Pedro Rodriguez

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
1021 odgovora na ovu temu

Anketa: #11 Pedro Rodriguez

Smatrate li da je on najbolji izbor za desno krilu u Chelseaju?

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj Gosti ne mogu glasati

#1 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 4,926 postova
  • 4486 lajk(ova)
  • Time Online: 86d 30m 41s

Postirano 11 July 2015 - 21:28

27 godina, 22 miliona funti, plata u Barci 1.7 miliona eura.

Bar%C3%A7a_-_Napoli_-_20140806_-_Pedro_R

Glasajte na anketi.

#2 hamco

hamco
  • Korisnik
  • 3,690 postova
  • 3227 lajk(ova)
  • Time Online: 189d 9h 2m 7s

Postirano 11 July 2015 - 21:32

Kakav Pedro, vječna rezerva, nismo valjda na njega spali, ne kažem da je loš igrač ali nije ni za prvog sastava, ako je za klupe onda može i to za vrh 15 miliona eura.

Pa koja je razlika izmedju 20 i 15 miliona?Hajd da to utice sad toliko na dzep Abramovica ili kluba pa da covjek kaze nesto ali sad cjepidlacit za nekih 5 miliona nema potrebe.

#3 reLo

reLo
  • Administrator
  • 7,122 postova
  • 8263 lajk(ova)
  • Time Online: 567d 8h 42m 46s

Postirano 11 July 2015 - 21:34

Po meni je Pedro uvijek dobrodošao. Kad je lik u reprezentaciji Španije mogao biti jedan od glavnih igrača, može vala i kod nas. Drugo je što u Barci ni Hazard ne bi mogao u prvu postavu.

Post se sviđa 1 članu
Champions  

#4 hamco

hamco
  • Korisnik
  • 3,690 postova
  • 3227 lajk(ova)

Postirano 11 July 2015 - 21:39

Evo jedna zanimljivost vezana za Pedru.Naime on je po prirodi desnjak,ali i previse cesto koristi svoju lijevo nogu kada je fudbal u pitanju.Nesto slicno kao sto rade Forlan ili Cazorla,kada ima priliku da on bude taj koji ce izvesti neki prekid,cesto koristi lijevo nogu kada treba nabaciti ili pucati na gol.U prvom timu Barselone rijetko ima priliku to pokazati,ali u Barseloni B je bio glavni izvodjac svih prekida i to je radio veoma uspjesno,i lijevom i desnom nogom.

#5 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 4,926 postova
  • 4486 lajk(ova)

Postirano 11 July 2015 - 21:42

Pa koja je razlika izmedju 20 i 15 miliona?Hajd da to utice sad toliko na dzep Abramovica ili kluba pa da covjek kaze nesto ali sad cjepidlacit za nekih 5 miliona nema potrebe.

Ne bi bilo potrebe cjepidlačit da je u pitanju top igrač, igrač koji ima jak status u svom klubu, igrač koji je standardan u prvih 11, igrač koji dolazi u Chelsea nakon solidne sezone, ali ako je u pitanju rezervista koji najbolje i funkcioniše kao rezervista onda nije isto 15 i 20 miliona.

Ako se bude ciljalo recimo na Grizmanna pa bude situacija da mi nudimo 40 miliona a oni traže 45, e onda ću i ja biti stava "hajde šta vam je dati još 5 miliona" ali u ovom slučaju ne.

Opet, sve zavisi zašto ga tražimo za klupu ili startnih 11.

#6 Dzan

Dzan
  • Korisnik
  • 2,368 postova
  • 913 lajk(ova)
  • Time Online: 74d 17h 39m 21s

Postirano 11 July 2015 - 22:14

Nista bolji od cuadrada ili schurlea. Ne mogu se nadat nj dolasku, kad ne vidim sta bi novo donio

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk

#7 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 8,180 postova
  • 4804 lajk(ova)
  • Time Online: 311d 18h 29m 36s

Postirano 11 July 2015 - 23:03

Pa bolji Moses jebo te lebac :o 

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#8 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 9,020 postova
  • 5633 lajk(ova)
  • Time Online: 134d 4h 43m 11s

Postirano 11 July 2015 - 23:12

Pedro ne kosta kao Grizman, Sterling ili Reus, zato je mnoooooogo realnije ocekivati njega, nego bilo koga drugog.

#9 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,828 postova
  • 12021 lajk(ova)
  • Time Online: 388d 1h 34m 30s

Postirano 11 July 2015 - 23:28

Ma koji Pedro jebo vas Pedro

Gesendet von meinem Nexus 5 mit Tapatalk

Post se sviđa 1 članu
Kun Aguer0  

#10 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,379 postova
  • 11881 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 5h 49m 2s

Postirano 12 July 2015 - 00:28

Ja sam za Pedra! Jedan od najboljih napadača na svijetu, samo pocenjen.

Pedro-Rodriguez.jpg

Post se sviđa 4 članova
chelseathebest  , mrtavker  , soxx  , Champions  

#11 Ljudina

Ljudina
  • Korisnik
  • 134 postova
  • 85 lajk(ova)
  • Time Online: 1d 22h 19m 18s

Postirano 12 July 2015 - 00:30

I po meni je dobrodosao, definitivno igrac koji ima kvalitet, mozda podivlja ko Sanchez, ko ce mu ga znati..

Post se sviđa 1 članu
Champions  

#12 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,266 postova
  • 4571 lajk(ova)
  • Time Online: 65d 19h 20m 51s

Postirano 12 July 2015 - 07:32

Aj što je ružan, što je odvratan, antipatičan i uz to otpadak barse, dakle ne

#13 Champions

Champions
  • Korisnik
  • 188 postova
  • 102 lajk(ova)
  • Time Online: 7d 21h 23m 28s

Postirano 12 July 2015 - 08:21

Pedro je prije nego što je došo Neymar bio jedan od najboljih igraca Barcelone i to u velikim utakmicama je davo golove i on će sigurno više imat golova i asistencija neg Cuadrado i Willian.

#14 hamco

hamco
  • Korisnik
  • 3,690 postova
  • 3227 lajk(ova)

Postirano 12 July 2015 - 08:42

Pedro has rejected Arsenal,Liverpool and PSG because he wants a move to Chelsea.

Sport say Jose and Cesc have convinced Pedro to join Chelsea.

Usput de pogledajte citav video,kontrola lopte savrsena

Post se sviđa 2 članova
Ljudina  , Champions  

#15 grena

grena
  • Korisnik
  • 5,023 postova
  • 6577 lajk(ova)
  • Time Online: 112d 16h 58m 8s

Postirano 12 July 2015 - 08:44

Sancez je slican bio u Barsi kao Pedro sada.. rezerva,neprimetan pored glavnih igraca Barselone, a gle sada jedan od boljih igraca na u PL. Ko zna, mozda ubodu transfer.

Sto se mene tice vise sam za nego protiv.

Post se sviđa 2 članova
reLo  , Champions  

#16 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 4,926 postova
  • 4486 lajk(ova)

Postirano 12 July 2015 - 09:25

Evo ga još jedan koji želi samo u Chelsea, ne znam koji nam je to u ovom prelaznom roku mislim 4-5.

Opet kažem ako je ovo vrh naše transfer politike u ovom prelaznom roku onda odbranu titule možemo sanjati a završnicu LP ne možemo ni sanjati.

#17 Champions

Champions
  • Korisnik
  • 188 postova
  • 102 lajk(ova)

Postirano 12 July 2015 - 10:04

Evo ga još jedan koji želi samo u Chelsea, ne znam koji nam je to u ovom prelaznom roku mislim 4-5.

Opet kažem ako je ovo vrh naše transfer politike u ovom prelaznom roku onda odbranu titule možemo sanjati a završnicu LP ne možemo ni sanjati.

Što? koje bolji od nas u BPL? pa niko u BPL ne dovodi neke zvijezde nit City nit Man utd nama trebaju 2-3 igrača i Pedro je jedan od njih pa Pedro dao više golova i ima više asistencija od Willian i Cuadrada a neznam kad je zadnji put bio u prvih 11.

#18 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 4,926 postova
  • 4486 lajk(ova)

Postirano 12 July 2015 - 10:34

Što? koje bolji od nas u BPL? pa niko u BPL ne dovodi neke zvijezde nit City nit Man utd nama trebaju 2-3 igrača i Pedro je jedan od njih pa Pedro dao više golova i ima više asistencija od Willian i Cuadrada a neznam kad je zadnji put bio u prvih 11.

Nisam ja rekao da smo mi prosjek u odnosu na ostale top ekipe u Premu, niti da su ostali mnogo jači od nas, bar niko nije za sada nešto specijalno doveo ali to ne znači da neće, od Citya tek treba očekivati kupovinu, United aktivno radi na tržištu oni ne troše vrijeme, Arsenal je takođe dobio ogromno pojačanje u Cechu. Samo kažem da mislim da sa ovom trenutnom ekipom nisu velike šanse da odbranimo titulu, prije svega zato što znamo koliko je teže odbraniti nego osvojiti titulu, a drugo što sumnjam da u Premiershipu može dvije sezone za redom proći "ista priča", tako da mislim da moramo bar nešto promjeniti, nadograditi svoju igru nekim top igračem, dati našoj igri nešto novo.

Što se Pedra tiče, njegova statistika se mora uzeti sa rezervom jer da dolazi iz lige u kojoj se igraju mnogo slabije odbrane, da dolazi iz lige u kojoj je njegov klub dominantan, da je u igru većinom ulazio kada je utakmica rezultatski rješena.

Mene jedino nervira što se mi povezujemo uglavnom sa igračima koji nisu u formi, koji su rezervisti u svojim klubovima, koji pokušavaju da ponovo svoju karijeru vrate u neku normalu. Znači Chelsea se ponaša kao neka klinika za rehabilitaciju, kao neki centar za ugrožene. Umjesto da kao šampioni Engleske puknemo lovu za kapitalca i onda se zajebavamo oko rješavanja klupe..

#19 Champions

Champions
  • Korisnik
  • 188 postova
  • 102 lajk(ova)

Postirano 12 July 2015 - 11:07

Nisam ja rekao da smo mi prosjek u odnosu na ostale top ekipe u Premu, niti da su ostali mnogo jači od nas, bar niko nije za sada nešto specijalno doveo ali to ne znači da neće, od Citya tek treba očekivati kupovinu, United aktivno radi na tržištu oni ne troše vrijeme, Arsenal je takođe dobio ogromno pojačanje u Cechu. Samo kažem da mislim da sa ovom trenutnom ekipom nisu velike šanse da odbranimo titulu, prije svega zato što znamo koliko je teže odbraniti nego osvojiti titulu, a drugo što sumnjam da u Premiershipu može dvije sezone za redom proći "ista priča", tako da mislim da moramo bar nešto promjeniti, nadograditi svoju igru nekim top igračem, dati našoj igri nešto novo.

Što se Pedra tiče, njegova statistika se mora uzeti sa rezervom jer da dolazi iz lige u kojoj se igraju mnogo slabije odbrane, da dolazi iz lige u kojoj je njegov klub dominantan, da je u igru većinom ulazio kada je utakmica rezultatski rješena.

Mene jedino nervira što se mi povezujemo uglavnom sa igračima koji nisu u formi, koji su rezervisti u svojim klubovima, koji pokušavaju da ponovo svoju karijeru vrate u neku normalu. Znači Chelsea se ponaša kao neka klinika za rehabilitaciju, kao neki centar za ugrožene. Umjesto da kao šampioni Engleske puknemo lovu za kapitalca i onda se zajebavamo oko rješavanja klupe..

Pa ne isplati se dat 80m za Pogbu niti 50m za Sterlinga nit 50m za Griezman svi precijenjeni i ne treba takve igrače ni kupovat jedino ako se može za razumnu cijenu a Pedro je prije 2g bio jedan od najbolji igrača Barcelona tako da je on veliko pojačanje.

#20 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,260 postova
  • 7872 lajk(ova)
  • Time Online: 326d 22h 58m 45s

Postirano 12 July 2015 - 11:19

Pedo bi bio ogromno pojačanje, veliko da za ovaj transfer, najzad bismo rešili sve probleme sa desnim krilom, veliko da!

Post se sviđa 3 članova
mrtavker  , reLo  , Champions  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan