Jump to content

Chelsea u Premiershipu 2015/16 = 10th place


Wisey

  

14 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Postova 243
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Ako City kiksne protiv Liverpula, mi mozemo do 4 mesta.

Pogotovo zato sto imamo medjusobni duel.

Mozemo do evrope sledece godine.

Da panj Oscar nije promasio onaj penal imali bi 30% vece sanse, a da Matic nije omasio ono skoro kao penal protiv Uniteda, mi bi bili na konju i posle kabala u kojem smo bili.
Link to comment
Share on other sites

Ako City kiksne protiv Liverpula, mi mozemo do 4 mesta.

Pogotovo zato sto imamo medjusobni duel.

Mozemo do evrope sledece godine.

Da panj Oscar nije promasio onaj penal imali bi 30% vece sanse, a da Matic nije omasio ono skoro kao penal protiv Uniteda, mi bi bili na konju i posle kabala u kojem smo bili.

sta ima medjusobni duel sa tabelom, vazna je gol razlika.


Uz to, city ima 2 utakmice manje. Prosto je nemoguce ocekivati nesto takvo, mislim da cemo ipak uzeti mjesto za EL, kao neko 6 mjesto.

Link to comment
Share on other sites

Grena realno nema Å¡anse da stignemo City, 4. mjesto je rezervisano naravno za Arsenal, naÅ¡ maksimum ove sezone je neko peto mjesto Å¡to bi po meni bilo odlično nakon onih jada iz prvih 15 kola. City ima 8 bodova viÅ¡e i dvije utakmice manje deset kola do kraja, nemoguće je da toliko kiksaju čak i sa Pelegrinijem na klupi 


Kontam da ćemo do kraja sezone sakupiti još nekih 20-22 boda (što bi bilo dobro :D) i to je to, pa šta Bog da

Link to comment
Share on other sites

sta ima medjusobni duel sa tabelom, vazna je gol razlika.

Uz to, city ima 2 utakmice manje. Prosto je nemoguce ocekivati nesto takvo, mislim da cemo ipak uzeti mjesto za EL, kao neko 6 mjesto.



Promasio sam da City ima 2 utakmice manje, mislio sam da ima jednu.

A sta ima medjusobni sa tabelom, uopste nisam mislio na medjusobne, nego pobedom protiv njih se priblizavamo njima direktno.



Ajde nek bude samo evropa sledece godine, pa bilo sta, posle onakvog starta to bi bilo odlicno.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Do kraja sezone:

 

____________Begović__________

Dave____Miazga____Terry____Rahman

_____________Matić______________

______Fabregas______Loftus______

Kenedy_______Traore________Hazard

 

Klupa: Clarke-Salter, Colkett, Abraham, Aina + ostali prvotimci

Link to comment
Share on other sites

Slazem se s Wiseyjem sve osim ovog za Begovica. Nema potrebe da nam igra pricuvni golman kad se glavni treba ostrit.

Znaci ne mozemo ispast iz lige, ne mozemo u Europu. Nevazno mi hocemo li biti 16. ili 7. na kraju. Apsolutno nevazno. Nek zato bar taj gospodin Hiddink malo ispremjesa ekipu.
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno se slažem da do kraja sezone treba igrat samo s mladima. Izvukli smo se od ispadanja a top 4 je već odavno izgubljen. A ovih 9 kola do kraja bit će odlična prilika da mladići pokažu budućem treneru može li na njih računat
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...