Skoči na sadržaj

Foto

#16 Robert Kenedy

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
285 odgovora na ovu temu

Anketa: #16 Robert Kenedy

Hoće li biti dobro pojačanje?

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj Gosti ne mogu glasati

#281 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,818 postova
  • 12018 lajk(ova)
  • Time Online: 387d 12h 18m 49s

Postirano 18 January 2018 - 08:41

Ma ovoga dok vidis, onako tetoviranog od glave do pete, sve ti je jasno. Ne moze to, pa momak vjerovatno ima osnovnu skolu ako i toliko. Na celu mu pise da je blentav.
Tesko ce ikad nesto postici nastavi li tako, a nije da nema talenta. Ima tu bljeskova gdje bas vidis da je Brazilac i da zna sve od lopte.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

#282 drogba 11

drogba 11
  • Korisnik
  • 1,120 postova
  • 1144 lajk(ova)
  • Time Online: 67d 17h 45m 59s

Postirano 18 January 2018 - 16:13

Ne nadam se ja za njega apsolutno nista, eventualno netko ako se upeca pa ga kupi i stogod se zaradi na njemu, valjalo bi..

A sto se karijere u chelseaju tice i glave, on je meni svoje dokazao onom izjavom za kineze..tako da, raus, cao..

Inace, talenta ima naravski, nije taraba, ima nekih elemenata koji mi se svidaju, i na pesu ga znam koristiti, nije da ga ne volim ali zaista za njega ne polazem neke nade..
Doduse ne moze ga se puno ni vidjeti kad ne dobija sanse, ali eto..

#283 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,419 postova
  • 9725 lajk(ova)
  • Time Online: 364d 22h 25m 55s

Postirano 18 January 2018 - 18:10

Mozes u prvih par utakmica na WB sigurno nije više pokazao a vala odigrao je neke i gore pa je uvek u prvu ili bar na klupu a ovaj ne može ni do klupe

ima tih nelogičnosti kod Kontea, neke igrače sve super pogodi, druge na stranu kao da su mrtvi

ja npr, stvarno ne razumem zašto mi na klupi držimo dva štopera + Zapakostu...... Alonsa skoro nikad ne menja bez obzira na to kako je odigrao a bilo je vala ove sezone upitnih partija 

#284 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,383 postova
  • 722 lajk(ova)
  • Time Online: 23d 5h 57m 10s

Postirano 18 January 2018 - 18:55

Možda zna (s treninga) nešto što mi ne znamo.

Ajde Zappacosta dobiva solidno šanse. Dvojica stopera, pretpostavljam da si mislio na Luiza i Rudigera, Luiz ne igra jer očito nešto neštima u odnosu između njih dvojice. Rudiger je isto odigrao solidan broj utakmica, mada je on po meni čak i bolji od Cahilla i zaslužio je mjesto u prvom timu. A i u obrani se opčenito rjeđe rotira jer je važna uigranost.

Od ostalih, Michy prošle sezone slabo ove je dobio šanse i nije je najbolje iskoristio. A za Drinkwatera (s obzirom da Bakayoko ne igra baš dobro), Kenedya i Musondu ni meni nije jasno zašto ne dobivaju baš nikakvu šansu...

#285 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,369 postova
  • 11877 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 3h 48m 4s

Postirano 20 January 2018 - 00:22

Pali smo u proaječnost.

#286 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,419 postova