Jump to content

Matchday 19: Southampton 1 - 1 Chelsea (28.12. ned) [1]


Kun Aguer0

  

18 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Vrljamo kao Barselona bez pravog suta, Hazard je mogao 2-3 puta opaliti loptu i da namuci golmana,odlucuje se na dribling,ali on je nas najbolji igrac danas i uopste pa mu se i moze oprostiti,ali preterano se dodaju,opali je bre u 3 lepe neka nadje put do gola. 

 

Svi su danas bili ispod proseka,cak i Matic je imao dosta gresaka. Fabregas i Hazard najbolji, Terry zakasnio kod ofsajda,mozda bolje da ga i nije pokusao praviti svejedno je onajj Mane brz u pm.. 

Jesmo mi napadali ali nismo bili konkrentni. Jedan  sut u okvir gola, to je tuzno. 

 

Sto se tice Sotona,kako ih svi napucaju veliki mi kiksnemo nije mi jasno,isto je i sa glupim svrakama i Sunderlandom,pa jbt... 

 

Kada igraju protiv nas kao dusu djavolu da prodaju samo da nam skinu bodove,a protiv ostalih samo sto se ne naguze.

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 61
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Nismo ni zasluzili da pobijedimo ako cemo realno. Hazard i Fabregas su bili odlicni. Previse smo petljali sa loptom u drugom poluvremenu, nismo imali ideju kako da probijemo. Steta za penal koji je bio cist kao suza, i nasi se trebaju zaliti da se ponisti zuti karton Fabregasu. Mou je rekao da je Oscar prehladjen i da zbog toga nije igrao.
Sox i Zemo, je li vam sad jasno zbog cega Surle grije klupu Wilianu? Nije zato sto je Wilian najbolji igrac na svijetu, nego zato sto je takav kakvim ga vi opisujete on i dalje 3 klase ispred Svabe. I jos uvijek sa pod utiskom da je City propustio prednost od 2 gola protiv Burnly-ja. Na kraju ovo ispade odlicno po nas. Danas sam govorio prijatelju da bi bio zadovoljan i sa 4 boda iz ova dva gostovanja. Bod je osvojen, jos 3 protiv kokoski i ja zadovoljan :D
Link to comment
Share on other sites

A niko ne spominje utakmicu života koju je odigrao Target, iako prvi put igra na toj poziciji. Pu, mamu im jebem, protiv nas moraju utakmice života igrati.

hehe,postao sam ja u temi prem kako je potpisao ugovor joÅ¡ kad 

 

videlo se tu materijala dobrog

Link to comment
Share on other sites

Drugo poluvreme smo odigrali odlicno. Razvalili smo ih, samo da smo malo vise sutali. Sudija nas je unistio, igraci nisu nista krivi. Mozda je Mou malo kriv sto nije vise rotirao, umor je obelezio prvo poluvreme. Bezivotna igra na pocetku, ali nas je Eden izvukao iz govana.

 

Gledao sam tekmu Soton protiv Uniteda, i mogu reci da je ekipa koja je igrala protiv MU 5x gora od ove sto je danas igrala protiv nas. Ne shvatam u cemu je stvar, da li svi mrze Chelsea, ili im mozda City ili United plate da protiv nas ginu onako. Ima tu elemenata za istragu, nesto kao namestanje utakmica (i Mou je primetio da igraju prijateljske protiv ostalih). Neko bi morao da se pozabavi ovime, mozda bi moglo nesto da se pronadje i u statistici sa tih utakmica pa da se uporedi sa nasim utakmicama. Npr Mane je protiv MU igrao kao konjina, a videli ste ga danas...

 

Skandalozno sudjenje, Soton na 120%, nasi igraci umorni, i malo je falilo srece. Mozda su nasi mogli da sutaju malo vise iz daljine...

 

 

 

Ne krivim nikoga od igraca. Zadovoljan sam njihovim zalaganjem.

Link to comment
Share on other sites

Još jedna utakmica u kojoj je Mikel pokazao (ne)znanje. Prvo poluvrijeme me podsjetilo na prošlogodišnju sezonu kada je on bio standardan. Prodati ovo na ljeto.

Schurrle razočarao još jednom. Kad god mu se pruži šansa on zakaže.

 

Drugo poluvrijeme smo igrali dobro, Hazard i Fabregas odlični.

Link to comment
Share on other sites

 

Gledao sam tekmu Soton protiv Uniteda, i mogu reci da je ekipa koja je igrala protiv MU 5x gora od ove sto je danas igrala protiv nas. Ne shvatam u cemu je stvar, da li svi mrze Chelsea, ili im mozda City ili United plate da protiv nas ginu onako. Ima tu elemenata za istragu, nesto kao namestanje utakmica (i Mou je primetio da igraju prijateljske protiv ostalih). Neko bi morao da se pozabavi ovime, mozda bi moglo nesto da se pronadje i u statistici sa tih utakmica pa da se uporedi sa nasim utakmicama. Npr Mane je protiv MU igrao kao konjina, a videli ste ga danas...

 

Skandalozno sudjenje, Soton na 120%, nasi igraci umorni, i malo je falilo srece. Mozda su nasi mogli da sutaju malo vise iz daljine...

Ne bi išao toliko daleko, ne bi pravio od toga neku istragu, i ja imam takav utisak da mnogi klubovi daju više kada igraju protiv nas, ali ne bi to povezivao sa nekim zavjerama. Jednostavo City i United imaju dosta više utakmica u kojim se gotovo sve poklopi, recimo United je odigrao tri puta lošije protiv Sotona nego što smo mi odigrali i uzeli su tri boda na dvije individualne greške igrača Sotona, a mi smo ih napdali gotovo cijelo drgo poluvrijeme i nismo dali drugi gol. Zatim City ove sezone je takođe imao dosta utakmicu u kojima su lako mogli ostati bez bodova ali su im se stvari poklapale. Mi smo jednostavno takva ekipa i rijeto smo miljenik sreće, jer mi gotovo svaku svoju pobjedu moramo zaslužit.

 

Mislim da smo oštećeni za čist penal, ali tu sada ne može ništa, jer moramo dalje..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...