Jump to content

Košarka


chelsea4evercr

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Pa čim je neko počeo da igra pored Jokića to je napravilo razliku, taman malo i ovi drugi timovi podbacili i to je to.

Jokić je stvarno specifičan, u najmanju ruku interesantan kao pojava, a pogotovo kad uporediš to sa brojkama koje je imao u doigravanju. 

čestitke naravno, ostaće upamćen i uću u istoriju Denvera

Link to comment
Share on other sites

Jokić mi je kao Kante u fudbalu. Jedinstven stil igranja, tip igrača koji se rađa jednom u 30 godina, došao iz drugog plana i da je samo malo izvikaniji razmatrali bi ga za najbolje petorke svih vremena, najboljeg u historiji na svojoj poziciji itd.

MVP finala NBA lige i rekord po broju Grand slamova dolaze u Srbiju. Po obojici je bilo pljuvanja, Jokić trudan ne interesuje ga reprezentacija, Nolo stanovnik Monaka, ne plaća porez. Takvi smo svi mi ovdje, Džeko maneken, Modrić pred pred pred asistencija..

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Adi said:

Jokić mi je kao Kante u fudbalu. Jedinstven stil igranja, tip igrača koji se rađa jednom u 30 godina, došao iz drugog plana i da je samo malo izvikaniji razmatrali bi ga za najbolje petorke svih vremena, najboljeg u historiji na svojoj poziciji itd.

MVP finala NBA lige i rekord po broju Grand slamova dolaze u Srbiju. Po obojici je bilo pljuvanja, Jokić trudan ne interesuje ga reprezentacija, Nolo stanovnik Monaka, ne plaća porez. Takvi smo svi mi ovdje, Džeko maneken, Modrić pred pred pred asistencija..

I onda se pitamo što smo u kurcu gdje jesmo, nebitno šta neko radi u uradi mora se po njemu srati ali zato ću srati po Jokiću jer je debeli lik iz Sombora koji ode na selo u kafanu i igra kolo, po Đokoviću koji je neki duhovni lik isto ima neki svoj način života ali ovamo ću gledati kurve i seljačine sa estrade i ponašati se i ugledati na njih...

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, BT14 said:

Meni je baš zbog ovoga gotivan, danas prvak nba sutra balira sijeno. 

Ma sasvim je svejedno što radi dok god je to nešto normalno i ljudski, da nije npr. debilčina mrtva ko Ja Morant recimo.

Ono odma protjeraš iz NBA, doživotna zabrana i poništiš ugovor bez isplate, pa nek maše pištoljem onda povazdan sa ostalim maloumnim crnčugama

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Košarku uništavaju iz ciklusa u ciklus. Sad su dali domaćinstvo Eurobasketa Kipru koji nikad nije igrao neko veliko takmičenje i nikad nisam ni čuo da imaju košarkašku reprezentaciju. Domaćine su ubacili u kvalifikacije da popunjavaju mjesta i imaju siguran plasman. I prije dan-dva su se izvukle grupe za kvalifikacije. Grupe su po 4 i prolaze 3. Jedna od grupa je:

Francuska, Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Kipar

I sad taj Kipar dođe iz zadnjeg šešira i ima siguran prolaz, tako da će Hrvatska ili Bosna da izvise zbog gluposti. Ovdje će neko ispasti sa 3-3 omjerom, a u drugim grupama će se prolaziti sa 1-5. 

Kipar je već prošao kroz prva dva kruga pretkvalifikacija i tamo je protiv dosta lakših protivnika imao omjere 1-5 i 0-6.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...