Jump to content

Matchday 13: Sunderland 0 - 0 Chelsea (29.11. sub) [1]


Wisey

  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

bitna su 3 boda, ubacio bih i Drogbu što ranije u drugom poluvremenu jer je dao gol Schalkeu,a znate i sami da njega kada krene onda ga baš krene.. nek odbrana bude na nivou, a ovi će gore valjda utrpati nešto

sunderland 14. mjesto, 3 boda od zone ispadanja, 2 boda do 11 mjesta

Link to comment
Share on other sites

Sa Sunderlandom u posljednjih par sezona igramo dosta nekih čudnih utakmica sa nekim preokretima posebno u gostima, uvijek ima golova i uvijek je zanimljivo. Ako pogledamo statistiku može se zaključiti da je nam gostovanje Sunderlandu jedno od "omiljenih" u Premiershipu, jer Sunderland nas je posljednji put na svom terenu pobjedio 2000. godine, od tada mi imamo 9 pobjeda na njihovom terenu uz samo jedan remi, dok su nas oni u tom periodu dobili tri puta ali sva tri puta na Bridgeu. Prošle sezone smo ih pobjedili u gostima sa 3-4 dok su oni nas dobili u Londonu, znači kada su sureti sa nama u pitanju dosta su "čudni". Znači nije nam u prošlosti predstavljalo problem gostovanje kod Sunderlanda, pa da vidimo šta ćemo ovog puta uradit. Mi sada u ligi predstavljamo ekipu protiv koje svi igraju sa više motivacije jer svi žele biti prvi koji će nas srušiti, tako da treba biti oprezan. Naravno kvalitetni smo u svakom pogledu, tako da nam je potreban samo dobar pristup naših igrača. Očekujem jednu uzbudljivu utakmicu sa par golova i nadam se da ćemo mi njima dati više. Bilo bi odlično kada bi im ranim golom spustili motivaciju i tako obezbjedili lakšu utakmicu. Bilo bi dobro kada bi se Sunderland upustio sa nama u neko nadigravanje, ali sumnjam vjerovatno će čekati kontre. Mi samo da budemo na svom nivou, treba nam neko raspoložen da nas jednostavno nosi prema pobjedi. Značajna utakmica iz koje ako izađemo sa tri boda obavićemo odličan posao jer u sljedeća dva kola imamo utakmice saTottenhamom i Newcastleom. Nadam se da će ovo ekipa odraditi maksimalno ozbiljno i sa uspjehom..

 

Sastav: Courtois, Ivanović, Terry, Cahill, Azpilicueta, Matić, Fabregas, Hazard, Willian, Oscar, Costa.

 

:sal:

Link to comment
Share on other sites

 

Sastav: Courtois, Ivanović, Terry, Cahill, Azpilicueta, Matić, Fabregas, Hazard, Willian, Oscar, Costa.

 

:sal:

 

 

Kada pisete sastav, tj predvidjate, zelite ili sta vec, ako je ovaj sastav u pitanju ne mora ni da se pise. Ovo je prva postava i to je to xD 

To se podrazumeva. 

(salim se malo King)

 

Pobeda,sta drugo da ocekujem od ovakve masinerije.

Link to comment
Share on other sites

ProÅ¡le godine smo se osakatili protiv ovih idola i to na Bridgeu. Oni pobijediÅ¡e, uzeÅ¡e nam sjajnu priliku za titulu iz ruku i prekinuÅ¡e Joseov niz nepobjedivosti na domaćem terenu. 

S druge strane, mi kad njima gostujemo obično to bude knap utakmica al uvijek pronađemo načina da pobijedimo. Čak smo pod AVB-om uspjeli dobiti tamo.

 

Gledao sam ih ove godine dosta puta i imaju puno kiksera u ekipi, odbrana nije koordinisana, a defanzivni dio sredine isto tako zna ispasti iz igre lako. Prema naprijed su bolji. Opet vrijedi ista parola: ukoliko naši budu ozbiljni, motivisani i čvrsti uz presing od prve minute, mislim da rezultat ne može izostati.

Link to comment
Share on other sites

Kada pisete sastav, tj predvidjate, zelite ili sta vec, ako je ovaj sastav u pitanju ne mora ni da se pise. Ovo je prva postava i to je to xD 

To se podrazumeva. 

(salim se malo King)

Ma znam grena, ne pišem ja to zbog sastava jer se zna da je to prva postava, već pišem zbog jednog igrača hahahahahah. :P

Link to comment
Share on other sites

Šta je ovo hljeb te jebo? Ovi se brane bolje od nas na Nou Campu 2012, a mi gori od Barce tada pa ne možemo ništa u napadu. Dabogda da ovdje osvojimo više od boda, ako i bod.

Ove ni bagerima ne bi uspio razgrnuti..
Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

Jebiga.

 

Ne ocekujte u narednim danima fantasticnu igru jer se igra svaka 3 dana i tako nesto je neizvodivo.

 

Tottenham, Newcastle, Sporting, Hull, Derby County (kup), Stoke, West Ham, Soton pa opet Tottenham.

 

Sve ove tekme su ugurane od dana danasnjeg pa do prvog januara 2015. Bolest.

 

Kiksace i ostali. +9 je.

Link to comment
Share on other sites

Ma bježi jebo te nogomet.

 

Fabregasu, napušiš mi se kurca za svaki korner što ne znaš nabaciti. Nervira me lik svaku utakmicu s ovim.. Jebote život, naši stoperi pretrče 60-70 metara i onda ovaj idiot ne zna centrirati. Marš jebote.

 

Svaka čast Sunderlandu.

Link to comment
Share on other sites

Podbacila komplet ekipa, danas su me podsjetili na one dane pod vodstvom AVB kada smo kružili oko kazenog prostora ko maloljetnik oko kladionice, a rezultat ni u kurcu..

 

Očekivao sam više, valjda su nas tako navikli ove sezone, ali izgledali smo toliko sporo i umorno da je to strašno.

 

Za probijanje onog bunkera nam je treba bar jedan raspoložen pojedinac, ali mi nismo imali ni jednog.

 

Sljedeća utakmica protiv Tottenhama i to MORAMO dobit jer idemo nakon toga u goste Newvastleu što je kiks u najavi...

Link to comment
Share on other sites

Mnogo mnogo mnogo gresaka. Mozda je i umor, ne znam. Necu komentarisati nikoga posebno (osim: Matic je imao 100% uspesnih dodavanja u prvom poluvremenu). Niko nije bio drasticno ni losiji ni bolji od ostalih.

 

Sunderlandu svaka cast. Volim kada "slabiji" timovi igraju ovako srcano i hrabro.

 

Sudija je napravio milion gresaka... Treba ga oterati iz Engleske.

Link to comment
Share on other sites

lako je sad pričati šta je trebalo raditii, ali evo da kažem i ja

Trebalo se više šutati sa 20 metara..jer zilion puta smo došli na 20 metara i stali i onda kruži kruži kruži i ništa.. šutaj bre jebem joj mamu, jedino Matić opalio dobru, i Drogba kad je ušao..

jebat ga, idemo dalje bolje bod nego ništa

Link to comment
Share on other sites

Ovi su se branili kao West Ham prošle sezone, onaj čuveni fudbal iz 19. stoljeća.

Uglavnom, obzirom na to kakve su ljudi prilike imali - prečka, pa kasnije i gužva pred Courtoisom pred kraj utakmice - ovo je dobar rezultat. Mi nismo mogli probit i to je to. jednostavno, Poyet je nabio spiralu u svoju pičku i Mourinho to nije mogao probiti. Dešava se jbg.

Link to comment
Share on other sites

Samo prvih 15 minuta smo izgledali kao ekipa koja je dosla po pobjedu, nakon toga smo stali i nismo nista stvorili u igri, kad je usao Drogba i Remy tad smo pogotovo izgubili igru, vise od boda nismo ni zasluzili, Hazard i Wilian najlosiji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...