Jump to content

Group G: Maribor 1 - 1 Chelsea (05.11. sri) [1]


Kun Aguer0

Kun's Bett  

13 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

prodam-vstopnice-za-tekmo-MARIBOR-v-CHEL

 

 

 

20-23049_10.jpg

 

 

U srijedu na Ljudskom vrtu snage će odmjeriti Maribor i Chelsea. Slovenci su se jako loše proveli na Stamfordu u prošlom kolu, primili su šest golova te tako dopustili Plavcima da zabilježe najubjedljiviju pobjedu u Ligi šampiona kada je klubska istorija u pitanju.

 

Ako Chelsea pobjedi u srijedu osiguraće plasman u dalju fazu takmičenja što je i bilo za očekivati sa obzirom na to da su dobili veoma laganu grupu u prvoj fazi takmičenja.

 

LoÅ¡a vijest za domaće je oporavak Coste, Ramiresa, tako da će Mourinho imati skoro  sve igrače na raspolaganju i moći će da napadne svim silama od samog starta.

 

Maribor je za vikend poražen od lidera u domaćem prvenstvu Domžale-a rezultatom 0:1, dok je Chelsea pobjedio gradskog rivala QPR sa 2:1.

 

Mourinho bi ipak mogao da kalkuliÅ¡e i  izvede neki kombinovani sastav, jer ga već 8. novembra čeka susret sa Liverpool-om na Anfield-u u okviru 11. kola Premiershipa.

 

 

zF86jp2.png

 

 

UiLKCKE.png

 

 

1rbR6pz.png

 

 

 

0IAmBNs.png

 

 

TuRifV4.png

 

t9pk8wg.png

 

 

 

Uvod: Kun Aguer0

 

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 68
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Sigurno će Mou ovdje izvesti neki kombinovan sastav, ali istovremeno sastav koji može osigurati sva tri boda. Volio bih da Costu ne ubacuje u vatru - nek igra Drogba. Vezni red nek ostane isti, a u sredini bi mogao odmoriti malo Matića i Cesca, pa staviti Mikela i Ramiresa. Nazad Bane na beku, Zouma i Cahill centralni, Azpi lijevo.

Link to comment
Share on other sites

Ulazim na forum i tu me čeka veliko iznenaÄ‘enje, Kun otvorio temu joÅ¡ sinoć :-O , ja sam bio uvjeren poznavajuću Kun-ov sistem rada da će tema biti otvorena u utorak oko podne :D

 

Napisat ću posle nešto o samoj utakmici, šok je ovo za mene :D

 

Ali naravno čim je tema spremna na vrijeme, odmah sam pročitao uvod i naravno ide lajk :P

Link to comment
Share on other sites

Važna utakmica jer nam pobjeda donosi dosta kada je u pitanju ostvarenje cilja, a to je prva pozicija na kraju grupne faze. Ne bi da ovu utakmicu povezujem sa onom utakmicom u Londonu i da kažem da ćemo dobiti onako visokim rezultatom, jer svaka utakmica je priča za sebe. Maribor je izvukao remi protiv Sportinga kod kuće i remi kod Schalkea i naravno da mogu iznenadit posebno kod kuće. Vjerovatno će kako igrači tako i navijači biti baš onako napaljeni protiv nas baš zato što smo favoriti u grupi. Ne smije da dođe do opuštanja kod igrača i da ih zavara on pobjeda od 6-0, ovo je nova utakmica i treba igrati maksimalno jako i borbeno. Mnogo toga će zavisiti od nas, ako ekipa bude izađe na teren sa pravim pristupom onda smo blizu pobjede. Možemo mi ovo dobit i sa par izmjena u sastavu, samo je ključno kao što sam rekao kakav će biti naš pristup. Ovo je Liga Prvaka i tu ni jedna ekipa ne igra slučajno, znači sve ekipe posjeduju kvalitet, posebno treba biti oprezan na ovakvim gostovanjima manjim ekipama jer su oni tada posebno motivisani protiv favorita. Znači samo odigrati maksimalno ozbiljno i to je to.

 

Kada je sastav u pitanju, trebali bi sačuvat određene igrače za Liverpool, tu prije svega mislim na Costu, iako nisam baš siguran koliko će ga Mourinho koristiti protiv Maribora, sve je moguće i da odigra 90 minuta i da ne igra nikako. Takođe bi mogao i neko od tandema Hazard-Fabregas ostani na klupi, nadam se da se neće ponoviti slučaj kao u kupu i da će igrači koji eventualno dobiju šansu istu tu šansu iskoristiti i tako natjerati Mourinha da razmisli prije sastavljanja sastava protiv Liverpoola.

 

Volio bi vidjeti da Luis igra desnog beka a Azpi da igra lijevog beka, neka malo Bane odmori. 

 

Možda nešto ovako..

 

Cech, Azpilicueta, Cahill, Zouma, Luis, Mikel, Ramires, Hazard, Oscar, Schurrle, Drogba.

 

 

:sal:

Link to comment
Share on other sites

Ne vjerujem da ce Mou puno kombinovat sa sastavom iz razloga jer je pred utakmicu sa ovim istim protivnikom na Briidgu rekao kako pravljenje puno izmjena moze narusiti uigranost tima.Ali ocekujem jedno 2-3 izmjene,mozda bi neki kljucni igraci trebali odmoriti a ostali nek igraju.
Takodjer ne vjerujem da cemo odigrati neku posebno lijepu utakmicu iz razloga sto ne ocekujem potpunu koncentraciju posebno nakon razbijanja od 6:0.Pobjeda ce doci,ali ne nekom lijepo igrom kojom cemo se oduseviti.Sve ce to nasi igraci nadoknaditi u mecu protiv Liverpula tako da ce i ova utakmica koliko god nam znacila biti samo uvertira pred mec sa Luzerpulom.

Sto se tice Coste ne znam da li je pametnije da igra protiv Maribora i da se uigra pa da ponovo reseta ili ga odmoriti pa da se razigra protiv Liverpula?!

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

Grem na tekmo zato si želim,da :sal1:  napade z vsemi močmi in silami da uprizorijo en velik spektakel... KTBFFH!!!

Izdajalec naj bi navijali za domači klub

Link to comment
Share on other sites

Retardi sa OBN-a prenose Ajax-Barcelona, umjesto da podrže komšije i prenose Maribor-Chelsea, oni se uhvatili Barcelone ko mutav telefona. Na ovaj naš propali Balkan dolazi klub kakav je Chelsea da igra protiv kluba sa tog istog propalog Balkana i to u LP i oni umjesto da to malo podrže oni će drkati cijelo veče na Lessia i društvo. Prošle sezone Ajax i Barcelona bili zajedno u grupi i tada su ih prenosili i sada ih ponovo prenose..

 

Poslao sam im email, jebo sam im sve redom, boli me kurac nek me tuže :D

Link to comment
Share on other sites

Guest ivanovic22

Škoda da vas forumašev ne bo več na stadionu.koliko je videt bomo samo 3je....upam da beast diego costa igra in doseže hattrick ☺⚽⚽

Diego Costa dosen't play aganist Maribor

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...