Jump to content

Dominic Solanke (2014-2017, 1 nastup)


Recommended Posts

VJerujte kada bi Solanke zaigrao od prve minute, nebi mi teško pao ni poraz od topčića. Uh kako bi to bilo jako, mada kad se vratim u realnost, skoro ne moguće. Na klupi će sigurno biti, ali vjerujem bez minuta na ovoj tekmi.

pa brate nije ovaj klinac toliki levat da zbog njega gubimo od Arsenala, dapace mozemo samo dobiti time sto ce on igrati od prve minute ne Drogba ili neka formacija 4-6-0



mada ja dok ne vidim postave i dok ne vidim njega na terenu od prve minute ne vjerujem nista.

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

pa brate nije ovaj klinac toliki levat da zbog njega gubimo od Arsenala, dapace mozemo samo dobiti time sto ce on igrati od prve minute ne Drogba ili neka formacija 4-6-0



mada ja dok ne vidim postave i dok ne vidim njega na terenu od prve minute ne vjerujem nista.

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk

Nisi me razumio, htio sam reći da mi je poraz protiv Arsenala katastrofa najveća koja se može dogodit u toku sezone, ali ako bi ovaj momak igrao, nekako bih lakše to podnio.

Link to comment
Share on other sites

Nisi me razumio, htio sam reći da mi je poraz protiv Arsenala katastrofa najveća koja se može dogodit u toku sezone, ali ako bi ovaj momak igrao, nekako bih lakše to podnio.

ahaa, izvini nisam skontao da si na to mislio pusaa

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Bitno da Čišića možeš :D

 

Ć, ne Č...doduše da ja igrač za Chelsea, mjenjao bih naravno i ime i prezime u Andy MacTisch ili u Andy Tischmann. Bio bih znaši Škot ili Židov :D

 

Al stvarno Solanke zvuči kao neki odjevni predmet. Solanke, sandale, helanke. Pa ne mre to.

Link to comment
Share on other sites

VJerujte kada bi Solanke zaigrao od prve minute, nebi mi teÅ¡ko pao ni poraz od topčića.  Uh kako bi to bilo jako, mada kad se vratim u realnost, skoro ne moguće. Na klupi će sigurno biti, ali vjerujem bez minuta na ovoj tekmi.

tumblr_inline_nn4h4k7x0y1ru2t4g_500.gif

Ajde Jose stavi Dominica malog u vrh napada

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ovo zvuči previše dobro da bi bilo istinito , ne znam po koji put hvali/priča o Rubenu
Ali ta stabilnost je potrebna ne samo mladim igračima(njima najviše) nego i klubu generalno pa i samom Murinju ako želi da ostvari nešto nalik Fergusonu
Link to comment
Share on other sites

i ti sad moraš pažljivo da planiraš kako će se klub razvijati u narednom periodu,da li će klub privući nove,jače sponzore tako što će razvijati mlade igrače,verovatno neće,da li će to promeniti malo imidz klub,verovatno oće,al sad jbg,bilo bi dobro kad bi se našla neka sredina,mi moramo da jurimo titule,trofeje u bilo kom takmičenju iz prostog razloga što je to najkraći put do jakih sponzora
 
nije slučajno,krucijalna tačka od kad je ovaj klub definitivno krenuo napred i polako se "iščupao iz romanovih kandzi" osvajanje LÅ  
normalno,nije sve tako jednostavno ali smatram da uz neko strpljenje i pametno poslovanje sve to može da se postigne a da se pritom pruži prilika nekom od klinaca iz akademije koja je slobodno mogu da napiÅ¡em najbolja u evropi u ovom trenutku,ne svima al eto,pojedincima koji to najvieÅ¡e zaslužuju i od kojih možemo izvući kakvu korist 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...