Skoči na sadržaj

Foto

Navijači

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
711 odgovora na ovu temu

#41 Mirza_DzoLe

Mirza_DzoLe
  • Chelsea BiH Member
  • 1,395 postova
  • 525 lajk(ova)
  • Time Online: 60d 5h 5m 33s

Postirano 03 February 2012 - 23:42

Pravilo kojeg se strogo pridržavam. Za jedan se klub navija CHELSEA, a za jedan se ŽIVI ČELIK !

Postirana slika

Za jedan klub i jedan grad ! () !

#42 chelseathebest

chelseathebest
  • Korisnik
  • 5,418 postova
  • 4427 lajk(ova)
  • Time Online: 235d 22h 40m 57s

Postirano 04 February 2012 - 10:50

Pravilo kojeg se strogo pridržavam. Za jedan se klub navija CHELSEA, a za jedan se ŽIVI ČELIK !

Postirana slika

Za jedan klub i jedan grad ! (http://www.youtube.c...h?v=7_VNx_qFCuI) !

znači Čelik ti je važniji od Chelsea? :(

#43 Mirza_DzoLe

Mirza_DzoLe
  • Chelsea BiH Member
  • 1,395 postova
  • 525 lajk(ova)

Postirano 04 February 2012 - 10:58

Brate, da ti pravo kažem i jest. Zvuci glupo al jest. Veliki sam Robijaš... al sam dokaz kakva mi je soba, govori za koga navijam.

#44 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 04 February 2012 - 12:29

Znači navijaš za ČELSIK ? ;)

#45 Mirza_DzoLe

Mirza_DzoLe
  • Chelsea BiH Member
  • 1,395 postova
  • 525 lajk(ova)

Postirano 04 February 2012 - 12:34

HAHAHAHAHA legendo ! :D da da

#46 chelseathebest

chelseathebest
  • Korisnik
  • 5,418 postova
  • 4427 lajk(ova)

Postirano 04 February 2012 - 12:36

ja simpatiziram lokalni klub(Slaven Belupo), ali ne da bi mi bio važniji od Chelsea, ni blizu

čak sam i prestao gledati tekme, ovaj HNL je takvo ruglo, to nije nogomet i ne isplati se uopće gledati

#47 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,358 postova
  • 11872 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 1h 18m 54s

Postirano 04 February 2012 - 15:09

Ja ne navijam ni za jedan klub iz Mostara i na to sam ponosan :) a onome tko može navijati za klubove naših liga - svaka čast.

#48 Mirza_DzoLe

Mirza_DzoLe
  • Chelsea BiH Member
  • 1,395 postova
  • 525 lajk(ova)

Postirano 04 February 2012 - 19:16

@chelseathebest - prijatelju ja ne idem da gledam samo utakmicu, vise ide da navijam i bodrim svoj klub, jer znam da ovaj nas futbal ubija ljude :P

#49 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,323 postova
  • 6104 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 4h 25m 41s

Postirano 04 February 2012 - 19:35

Postirana slika

Za jedan klub i jedan grad ! (http://www.youtube.c...h?v=7_VNx_qFCuI) !

Sta je cudno sto nam je Celik ispred Chelsea ???
Ja kada odgledam 100-njak utakmica Chelsea (uzivo) i kada prodjem sve one trenutke koje sam prosao sa ROBIJASIMA , reci cu da mi je Chelsea ispred Celika . (a naravno nevjerovatno mi je drag Chelsea)

Ja znam da vi ne razumijete nas Zenicane , i necete nas razumijeti nikada ali jednostavno mi zivimo za CELIK . :wub:

#50 Kun Aguer0

Kun Aguer0
  • Moderator
  • 8,266 postova
  • 4570 lajk(ova)
  • Time Online: 65d 19h 20m 51s

Postirano 04 February 2012 - 19:54

ma kakav lokalni klub samo CHELSEA !

#51 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,033 postova
  • 2972 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 9h 2m 32s

Postirano 04 February 2012 - 20:47

Navijao sam i ja za Celik dok su bili ozbiljniji klub, medjutim kasnije je doslo mnogo lopova u upravu tako da se kralo na sve strane a nikoga nije brinula buducnost kluba.. Prodavale bi se utakmice, najvazniji igraci a kupovali neki autsajderi i kad bi pred kraj sezone Celik zavrsio medju posljednjima onda bi se kupovale utakmice jer jedan takav klub sa takvim stadionom i navijacima ne moze ispasti iz lige.. Nekada su Celikovi navijaci bili medju najbrojnijima, utakmice Celika bi se igrale pred punim stadionom, atmosfera fantasticna, ali sve je to uguseno, Celik vise nije ni blizu kao nekada a ni Robijasi vise nisu kao nekada.. Za sve je to kriva uprava i vodstvo kluba.. Ove sezone Celik je dobio novu upravu, nove ljude, neke od njih cak i licno poznajem i Celik je ove godine za razlike od par prethodnih (kada su upravi bili Sabic i ostali) vec ozbiljniji... Nadam se da ce ovi ozivjeti klub i atmosferu, i vratiti Celik na mjesto koje zasluzuje a to je borba za prvaka...

#52 Mirza_DzoLe

Mirza_DzoLe
  • Chelsea BiH Member
  • 1,395 postova
  • 525 lajk(ova)

Postirano 04 February 2012 - 23:06

Navijao sam i ja za Celik dok su bili ozbiljniji klub, medjutim kasnije je doslo mnogo lopova u upravu tako da se kralo na sve strane a nikoga nije brinula buducnost kluba.. Prodavale bi se utakmice, najvazniji igraci a kupovali neki autsajderi i kad bi pred kraj sezone Celik zavrsio medju posljednjima onda bi se kupovale utakmice jer jedan takav klub sa takvim stadionom i navijacima ne moze ispasti iz lige.. Nekada su Celikovi navijaci bili medju najbrojnijima, utakmice Celika bi se igrale pred punim stadionom, atmosfera fantasticna, ali sve je to uguseno, Celik vise nije ni blizu kao nekada a ni Robijasi vise nisu kao nekada.. Za sve je to kriva uprava i vodstvo kluba.. Ove sezone Celik je dobio novu upravu, nove ljude, neke od njih cak i licno poznajem i Celik je ove godine za razlike od par prethodnih (kada su upravi bili Sabic i ostali) vec ozbiljniji... Nadam se da ce ovi ozivjeti klub i atmosferu, i vratiti Celik na mjesto koje zasluzuje a to je borba za prvaka...

Drug moj iz tvojih usta u Božije uši. Jednostavno klip govori sve, uvijek smo bili ujedinjeni, sad su se pojavile nekakve podgrupe koje sve kvare pored uprave. Ali jedino šta bi volio da se desi a to je da budemo ujedinjeni kao Grobari (Alkatraz), jer grobarima nitko ne može ništa ;) ( , ) ja se naježim !

#53 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,323 postova
  • 6104 lajk(ova)
  • Time Online: 117d 4h 25m 41s

Postirano 04 February 2012 - 23:11

Pa i Grobari su se podijelili na Alcatraz i Zabranjene .

Po meni su Grobari bili najjaca navijaca skupina na cijelom balkanu ...

#54 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 4,033 postova
  • 2972 lajk(ova)
  • Time Online: 87d 9h 2m 32s

Postirano 05 February 2012 - 13:18

Nije problem u Robijasima i ostalim navijacima, njih je najlakse vratiti na tribine.. Nego je problem u klupskim upravama, Fudbalskom savezu BiH, korupciji, potplacivanju sudija, prodavanju i kupovanju utakmica, dogovaranju rezultata...
Ako se Celik moze vratiti na stare slave, bar priblizno onoj 99´,2001 pa jos par sezona koda sam ja isao na utakmice, kada su igrali u Intertoto kupu pred prepunim stadionom itd. Čelik je uvijek imao zavidan broj navijača na utakmicama, čak i u vrijeme bivše Jugoslavije. Klub je kao drugoligaš imao pune tribine dok su stadioni prvoligaša zjapili prazni.. Posljednjih godina ta posjecenost je znatno opala a razlozi za to su; bojkot 2009 kad su Robijasi trazili smjenu uprave, huliganizam, los fudbal, dogovaranje utakmica, itd nekome se jednostavno nedaju pare gledati valjanje po terenu gdje se igra do 60´ minute nekakav recimo nogomet a od 60´ se igraci valjaju po terenima od umora ili cega vec...

Celik a i ostali BH klubovi bi se treba ugledati na Zeljeznicar..

#55 Kalouda

Kalouda
  • Korisnik
  • 6,785 postova
  • 7712 lajk(ova)
  • Time Online: 106d 17h 40m 38s

Postirano 05 February 2012 - 13:32

Grobari najjači.

#56 Pjer-Emerik (dubro)

Pjer-Emerik (dubro)
  • Korisnik
  • 5,201 postova
  • 2075 lajk(ova)
  • Time Online: 49d 8h 28m 45s

Postirano 14 February 2012 - 23:25

Najjači su.

#57 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,358 postova
  • 11872 lajk(ova)
  • Time Online: 198d 1h 18m 54s

Postirano 29 February 2012 - 13:47

Ovo morate vidjeti:

http://www.sarajevo-...erimu/120229005

#58 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 5,641 postova
  • 4188 lajk(ova)
  • Time Online: 175d 23h 38m 27s

Postirano 29 February 2012 - 21:48

Ovako cemo i mi aBd AVBU :lol:

#59 chelseathebest

chelseathebest
  • Korisnik
  • 5,418 postova
  • 4427 lajk(ova)

Postirano 03 March 2012 - 10:05

AHAHAHA DAJ NE SERI

http://www.index.hr/...uba/602099.aspx

navijači hulla u hrv? :o i imaju i svoj klub :o

#60 Mirza_DzoLe

Mirza_DzoLe
  • Chelsea BiH Member
  • 1,395 postova
  • 525 lajk(ova)

Postirano 04 March 2012 - 21:59

Evo jedna slika Robijaša sa večerašnje utakmice Final Four-a između Čelika i Partizana (Ženska košarka) ...

Postirana slika

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2018 Chelsea Balkan